Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Nutikad nipid esiku sisustamiseks

Kaasame vabad nurgad, kasutame peegelmööblit, korraldame asjade hoidmise, paneme paika aktsendid – räägime, kuidas muuta esik võimalikult funktsionaalseks.

Esik on piiritsoon tänava ja korteri vahel ning täidab seepärast korraga mitut tähtsat funktsiooni. Esikus hoiame oma üleriideid ja jalatseid, siin korrastame end enne väljumist ja rõõmustame koju saabudes.

Maksimaalne praktilisus minimaalsete detailidega – see iseloomustab funktsionaalset esikut. Siiski ei tohi unustada pisiasju, mis muudavad selle korteri mugavaks osaks: ilusat vaipa ukse ees, väikest võtmehoidikut, samuti head valgustust.

Mugava esiku osaks on läbimõeldud garderoobisüsteem, kus hoida nii hooajarõivaid kui igapäevaseid jakke. Avatud garderoobid ja nagid on kohased korterites, kus on olemas koht mittehooajaliste rõivaste hoidmiseks. Nagid võivad praktilisuse kõrval täita ka stiilse disainelemendi rolli.

Isegi kõige kompaktsem jalatsikapp mahutab kaheksa paari jalatseid ja aitab hoida esiku korras. Jalatsiriiul või väljakäivate riiulitega jalatsikapp võtab üpris vähe ruumi ning võimaldab vajalikke kingi või saapaid kiiresti üles leida.

Kasutage vabu nurki asjade hoidmiseks. Nurgasüsteemid sisaldavad riidenagisid, samuti riiuleid jalatsite ja aksessuaaride jaoks. Niisugune konstruktsioon on väga kompaktne ja sobib hästi väikestesse esikutesse.

Olenevalt esiku mõõtmetest pange välisukse juurde tumba, kummut või seinale riiul väikeste asjade jaoks, mis tulevad tavaliselt meelde alles enne väljumist. Sellel võib hoida võtmeid, telefoni, märkmikku, arveid, lõhnaõlipudelit või kindaid, mis alalõpmata kaovad.

Kõva või polsterdatud pingi olemasolu esikus lihtsustab teie elu oluliselt. Ühelt poolt saab sellele istuda, et kingapaelu siduda või koti asetada, teiselt poolt on see täiendav hoiukoht.

Kui esikus ei ole ruumi peegli jaoks, kasutage peegelmööblit või kapiuksi. Lisaks oma otsesele otstarbele suudab peegelpind visuaalselt ruumi suurendada ja korrigeerida.