Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2

Nõuanded koduostjale

Uus kodu, uued võimalused

Korteri ostmine on üks tähtsaimaist eluteel tehtavaist otsustest, mille puhul võib tekkida mitmeid küsimusi: Kus Sa elada soovid? Kui suurt kodu vajaksid? Missugune naabruskond Sulle ja Sinu perele sobib? Kui palju see võib maksta?

Anname endast kõik, et Sind uue korteri ostmise protsessis aidata ning Sulle nõu anda, et uue unistuste kodu leidmine läheks võimalikult kergelt ja sirgjooneliselt. Meie sooviks on jääda Sinu kõrvale kogu teekonna vältel, ka siis, kui oleme Sulle võtmed üle andnud ning oled oma uude koju sisse kolinud. 

6 põhjust, miks osta uus kodu Bonavalt

Kinnisvara ost võib olla elu üks tähtsamaid otsuseid. Soovime, et uue korteri ostmise protsess oleks sulle lihtne ja mugav.

Kõik on värske ja uus ning keegi ei ole enne sind sinu kodus elanud. Uhiuude koju kolimine on eriline tunne.

Juhime sind läbi ostuprotsessi, et otsuste tegemine oleks võimalikult lihtne. Oleme abiks uue koduga seotud valikute tegemisel.

Aastate jooksul on meist saanud eksperdid mugavate ja optimaalsete lahendustega kodude loomisel.

Kui ostad korteri projekti algusjärgus, saad kujundada uue kodu just sulle sobivas stiilis valides vastava viimistluspaketi.

Töötame selle nimel, et sinu kodu oleks võimalikult nutikas ning varustatud energiatõhusate lahendustega.

Tegeleme kodude ehitamisega juba alates 1930ndatest ning oleme uute kodude loomisel täpsed ja põhjalikud. Võid meid usaldada.