Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Nõuanded koduostjale

Korteri ostmine on üks tähtsaimaist eluteel tehtavaist otsustest, mille puhul võib tekkida mitmeid küsimusi: Kus Sa elada soovid? Kui suurt kodu vajaksid? Missugune naabruskond Sulle ja Sinu perele sobib? Kui palju see võib maksta?

Anname endast kõik, et Sind uue korteri ostmise protsessis aidata ning Sulle nõu anda, et uue unistuste kodu leidmine läheks võimalikult kergelt ja sirgjooneliselt. Meie sooviks on jääda Sinu kõrvale kogu teekonna vältel, ka siis, kui oleme Sulle võtmed üle andnud ning oled oma uude koju sisse kolinud. 

Kuus põhjust, miks osta uus kodu Bonavalt

Kinnisvara ost võib olla elu üks tähtsamaid otsuseid. Soovime, et uue korteri ostmise protsess oleks sulle lihtne ja mugav.

Loome terviklikke ja läbimõeldud naabruskondi, et saaksid elada peresõbralikus ja sinu eluviise toetavas keskkonnas.

Juhime sind läbi ostuprotsessi, et otsuste tegemine oleks võimalikult lihtne. Oleme abiks uue koduga seotud valikute tegemisel.

Aastate jooksul on meist saanud eksperdid mugavate ja optimaalsete lahendustega kodude loomisel.

Kui ostad korteri projekti algusjärgus, saad kujundada uue kodu just sulle sobivas stiilis valides vastava viimistluspaketi.

Töötame selle nimel, et sinu kodu oleks võimalikult nutikas ning varustatud energiatõhusate lahendustega.

Tegeleme kodude ehitamisega juba alates 1930ndatest ning oleme uute kodude loomisel täpsed ja põhjalikud. Võid meid usaldada.