Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Üürikorterid

Soovid elada uhiuues kodus laenuvabalt? Nüüd saad Bonavalt lisaks ostmisele kortereid ka üürida – uus, energiasäästlik ja pikaaegse lepinguga üürikorter otse arendajalt. Üürikodud Uus-Mustamäel, aadressil Aiandi 11 on sissekolimiseks valmis. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Ühetoalised üürikodud

Kahetoalised üürikodud

Kolmetoalised üürikodud

2100075_AR_Aiandi-11 - Sheet - MW-1-18 - Korter 18.jpg

 

Katrina Voronkova
Katrina Voronkova

Üürispetsialist

+372 5384 5947

Millal ma saan uude üürikoju sisse kolida?
Enne kolimist tuleb valida korter, läbida taustakontroll ning tasuda tagatisraha ja ühe kuu üürisumma. Korterid on sissekolimiseks valmis 2023.a detsembris. 

Lepingu kestvus? Kui pikk on üürilepingu tähtaeg?
Üürileping sõlmitakse tähtajalisena vähemalt üheks aastaks.

Kas ma saan oma elukoha registreerida üürikodus?
Jah, saab küll.

Üüri tasumine
Üürnik tasub üüri ja kõrvalkulud igakuiste maksetena. Üür tasutakse ettemaksuna järgneva kuu eest ning eelneva kuu kõrvalkulud tasutakse jooksva kuu 20.kuupäevaks.

Kui suur on tagatisraha?
Tagatisraha tuleb lepingu sõlmimisel tasuda kahe kuu üürisumma ulatuses. Rendin teenuse kaudu on võimalik üürida ka ilma tagatisrahata.

Millise summa pean sissekolides kohe maksma?
Sissekolimise hetkeks peab olema tasutud tagatisraha ja jooksva kuu üürisumma.

Millal tagastatakse tagatisraha?
Tagatisraha tagastatakse kahe kuu jooksul lepingu lõpetamisest eeldusel, et korteri ülevaatuse käigus ei ole avastatud tavapärasest erinevat kulumist, korter on nõuetekohaselt koristatud ja kõik võtmed tagastatud.

Kuidas arvestatakse kõrvalkulusid?
Kõrvalkulud koosnevad majapõhistest kuludest (arvestus toimub korteri ruutmeetrite järgi) ning korteripõhistest kuludest. Haldustasu on hoone ühiskasutuses olevate osade administreerimise ja haldamise eest fikseeritud summa korteri pindala ruutmeetri kohta 2,5 €/kuus.
Küttekulu on samuti ruutmeetripõhine ja kujuneb vastavalt maja tegelikule tarbimisele ja kulule. Vee- ning elektrikulu arvestus käib korteripõhiste mõõdikute järgi. Tegu on kaugloetavate mõõdikutega ning ise eraldi näite teatama ei pea.

Milliste teenuste eest pean ise maksma?
Lisateenuste eest, mis pole üürilepingus kokku lepitud, tuleb üürilisel endal tasuda. Näiteks oma korteri turvateenus või erinevad telekommunikatsiooniteenused.

Kas üür võib suureneda?
Üheaastase tähtajalise lepingu perioodil üürisumma ei muutu. Lepingutingimusi on üürileandjal õigus ümber vaadata iga aasta järel.

Kuidas ma pääsen oma korterisse?
Meie kodudes on nutilukud, mis tähendab, et hoonesse pääseb personaalse koodiga.

Mis on korteris olemas? Kas mööbel on olemas?
Üürikorteris on olemas garderoobid esikus ja magamistoas. Samuti on kõigisse korteritesse paigaldatud köögimööbel koos tehnikaga. Tubades on olemas valgustid (v.a köögilaua valgusti), paigaldatud kardinasiinid. Vannitoas on olemas kuivatusfunktsiooniga pesumasin. Korteris ei ole diivanit, köögilauda, telerit jms lahtist mööblit.

Kas ma võin naela seina lüüa?
Kõik korteris tehtavad muudatused, näiteks aukude puurimine ja seinte värvimine, tuleb eelnevalt halduriga kooskõlastada. Garantiimeeskond hindab muudatust enne nõusoleku andmist ning ka seda, kas üüriperioodi lõppedes tekib vajadus muudatus likvideerida ehk taastada esialgne olukord. Esialgse olukorra taastamise vajaduse korral tuleb paranduste eest üürnikul endal tasuda. 

Mida teha, kui korteris midagi katki läheb?
Kui korteris läheb midagi katki või tekib mõni muu probleem, siis teavita meid koheselt kasutades Bidrento rakendust, mille kaudu teade jõuab koheselt meie halduri töölauale. Pakume omalt poolt parandustööde teenust, et probleem kiirelt lahendada. Hindame iga juhtumi puhul eraldi, mis on kahjustuse põhjus ning kas üldse või kui palju selle eest tuleb tasuda.

Kuhu ma saan jätta jalgratta ja lapsekäru? Kas mul on ka panipaik?
Kõigi korterite juurde kuulub panipaik, mille eest tuleb üürilisel tasuda vastavalt hinnakirjale. Lisaks on olemas eraldi jalgrattaruum, kuhu on võimalik jätta nii jalg-, tõukeratta kui ka lapsekäru. Rattaparklas on olemas laadimispunkt elektriliste tõuke- ja rataste jaoks. Rattaparkla koht on tasuline vastavalt hinnakirjale.

Kas mul on parkimiskoht?
Parkimiskoht tuleb eraldi rentida ning seda saab teha ka üürilepingu kestvuse vältel ehk võid selle oma üürilepingule lisada hiljem. Parkimine toimib üürnikele numbrituvastuse kaudu. Snabb rakenduse kaudu (vastavalt nende hinnakirjale) saab selleks ettenähtud kohtadele parkida ka külaline.

Kuidas saan tellida lisateenuseid?
Lisateenused on saadaval läbi Bidrento rakenduse või võta ühendust halduriga.

Interneti ja TV-ga liitumine
Majas on Telia, STV ja Elisa interneti ja teleteenuse võimalus. Liitumiseks tuleb üürnikul ühendust võtta vastava teenusepakkuja klienditeenindusega.

Kas mul on vaja teha kodukindlustus?
Oma kodu on mõistlik kindlustada ka üürilisena. Üürnik saab sõlmida nii koduse vara kindlustuse kui ka vastutuskindlustuse. Koduse vara kindlustuskaitse abil hüvitab kindlustus üürilise enda varale (nt teler, diivan vmt) tekkinud kahju. Naabri või korteri omaniku varale tekkinud kahju (näiteks jääb vesi jooksma ja uputab üle naaberkorteri või läheb midagi katki üürikorteriga kaasas olnud köögitehnikast) aitab katta vastutuskindlustus.

Kas majas on videovalve?
Turvalisuse huvides on videovalve elamute ümbruses olemas, samuti esimese korruse fuajeedes.

Kas lemmikloomad on lubatud?
Hästi käituvad lemmikloomad on lubatud. Küsi konsultandilt lähemalt, millised on sel juhul üürimise tingimused. 

Miks üürida uus korter Bonavalt

Uus kodu laenuvabalt

Oled uues üürikorteris esimene elanik. Kõik on uhiuus ja värske ning saad nautida uusarenduses ja kaasaegses elukeskkonnas elamist laenuvabalt.

Paindlikud tingimused

Vali kodu 1-4-toaliste korterite seast. Paindliku üürileandjana on Bonava üürikodudes teretulnud ka hästikäituvad lemmikloomad.

Nutikad lahendused

Nutikad lahendused teenuste haldamisel ning kõigi lisateenuste registreerimine läbi äpi teeb igapäevaelu uues üürikodus mugavaks.

Kvaliteetne teenus

Kui üürid korteri otse arendajalt, on eelisteks pikaaegne leping, selged kokkulepped ja igakülgne klienditugi.

Pikaaegne kogemus

Bonava on loonud ainuüksi Eestis 3000 kodu. Oleme eksperdid kvaliteetsete kodude ja õnnelike naabruskondade loomisel.

Liis Velsker, Uus-Mustamäe elanik

"Mulle meeldib Uus-Mustamäel elada, sest siin on nii palju rohelust ning kõik on uus ja kaasaegne"

Liis Velsker, Uus-Mustamäe elanik

"Mulle meeldib Uus-Mustamäel elada, sest siin on nii palju rohelust ning kõik on uus ja kaasaegne"