Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Mänguline lastetuba

Oma tuba, kus saab mängida, puhata ja tegeleda oma asjadega, on iga lapse unistus. Vanemate ülesandeks jääb toa kujundus ja sisustamine.

Lastetuba on lapse jaoks esmajoones koht, kus tal on mugav ja lõbus olla ning huvitav mängida. Loominguline lähenemine lastetoa kujundamisele aitab luua ereda, muinasjutulise ja haarava maailma. Mööbel, millele saab joonistada, turnimisala ja võrkkiik keset tuba – see meeldib lastele kindlasti.

Seinalooming

Peaaegu kõik pisipõnnid tahavad seintele joonistada ja pea kõik täiskasvanud ei ole sellest üldse vaimustuses. Noore kunstniku talenti minimaalse kahjuga korterile aitab arendada kapp, millel on kivitahvel, seinaosa, mis on kaetud kriiti taluva värviga, või joonistamistahvel, mis on paigaldatud lapse kasvu järgi. Mööbli täisjoonistamine minetab laste silmis oma atraktiivsuse, kui see on lubatud.

Mängutsoon

Lapse ilmudes muutub kogu korter mängutsooniks. Nii vannitoas, köögis kui ka vanemate magamistoas võib leida mänguasju ja raamatuid. Seepärast on tähtis säilitada jaotus tsoonideks ning eraldada mängude jaoks omaette ruum lastetoas. See võib olla näiteks lastemajake või visuaalselt eraldatud territoorium, kus hoitakse lapse kõiki mänguasju.

Turnimisala

Ronimissein, nöörredel ja rõngad muudavad lastetoa põnevaks paigaks. Kompaktsed mõõtmed võimaldavad paigutada spordinurga igasse lastetuppa ning aktiivne mäng võib alata.

Võrkkiik

Mööbel, mida saab ühtaegu kasutada mängudeks, muudab kogu lastetoa mängutsooniks. Võrkkiik või ripptool on nii stiilne isustuselement kui ka mugav koht, kus saab lugeda raamatut või veidi puhata.

Seinte kujundamine

Lastetuba on koht, kus kasutada ära värvide mitmekesisust ning lustakat lähenemist. Seepärast võib isegi neutraalse tausta muuta visuaalselt huvitavaks kleebiste, maalingute, plakatite või piltide abil.