Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Meist

Rootsi keeles tähendab “bo” elamist ja “nav” keskust. Just see me olemegi. Me ei ehita pelgalt maju. Loome kodusid ja naabruskondi, kus inimestel on hea elada.

Bonava on üks suurimatest uute kodude ehitajatest Eestis. Välja kasvanud NCC-st, oleme Eestis tegutsemise 19 aasta jooksul loonud ligi 3000 kodu – Viimsisse Tammeõue, Kadrioru ja Lasnamäe piirile Vana-Kuuli ja Liikuri Kvartali, Mustamäele Rabaküla, Haaberstisse Pärnaõue, Pelguranda Ketraja Majad ja Kolde Rannamaja ning Kristiine linnaossa Mõtuse Kodud. Mustamäe südamesse on kerkimas Tallinna üks suurimaid kaasaegseid naabruskondi Uus-Mustamäe, Haaberstis Järveotsa Kodud ning Harku järve ääres Pikaliiva Kaarmaja. Järgneva viie aasta jooksul plaanime ehitada veel 2000 uut kodu.

Bonava on Euroopa juhtiv elamuarendaja, kelle eesmärk on luua õnnelikke naabruskondi paljudele inimestele. Bonava 1300 töötajat arendavad elamuid Saksamaal, Rootsis, Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõte on ehitanud tänaseks 40 000 kodu, Grupi 2023. aasta müügitulu oli ligikaudu 1,2 miljardit eurot. Bonava aktsiad ja roheline võlakiri on noteeritud Nasdaqi Stockholmi börsil.

Parimate kodude loomine algab sinust

Meie eesmärk Bonavas on rajada õnnelikke naabruskondi paljudele inimestele. Elamuarendajana otsime pidevalt uusi võimalusi, kuidas kujundada naabruskondi ja luua kodusid, mis aitaksid kaasa õnnelikuma, jätkusuutlikuma ja tervema ühiskonna loomisele. Parima kodu aluseks ei ole vaid arhitektuur või ilus sisustus, vaid eelkõige inimesed ja sealne elu. Mõne jaoks võib see tähendada mänguväljakut koduhoovis, teisele head toidupoodi kodu lähedal või hoopis kolimispidu naabritele. Just sellepärast alustasime 2017. aastal "Õnneliku naabruskonna uuringuga". 

Tahame sind kuulata ja mõista, mida sa vajad, enne kui labida maasse lööme. Siis võtame su pardale mõnusaks ja sujuvaks reisiks naabruskonda, mis teeb sind õnnelikuks. Sõbraliku naabruskonna idee ei ole viimane lihv ja täpp i peal, see on hoopis kõige alguspunkt. 

Peatöövõtjatena juhime kodude rajamist läbi kõikide etappide – alates projekteerimisest ja ehitusjuhtimisest kuni müügi-, turunduse ning garantiiteeninduseni. Ettevõttesisene projekteerimine ja projektijuhtimine koos pikaaaegse kogemusega tagavad kõrge ehituskvaliteedi ning hoolikalt läbimõeldud kodud, kus inimestel on hea elada.

Tunnustused

Keskkonnasõbralik mõtteviis

Rajame naabruskondi, kus inimesed saavad keskkonna ja teineteisega positiivselt suhelda. Meie loodud naabruskonda kolides leiad eest haljasalad, mis loovad nauditava ja koduse elukeskkonna. Samuti panustame ressursitõhusate, säästlike ja tervisliku sisekliimaga kodude loomisele.

Loe lisa