Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Meist

Kodud ja naabruskonnad

Rootsi keeles tähendab “bo” elamist ja “nav” keskust. Just see me olemegi. Me ei ehita pelgalt maju. Me loome kodusid ja naabruskondi, kus inimesed oma elu elavad.

Bonava, välja kasvanud NCC-st, on juhtiv elamuarenduse ettevõte Põhja-Euroopas. Ettevõte tegutseb Rootsis, Soomes, Taanis, Norras, Saksamaal, Peterburis, Eestis ja Lätis ning selle käive oli 2016. aastal 13,5 miljardit Rootsi krooni aastas. Bonava aktsiad on noteeritud Stockholmi börsil Nasdaqi nimekirjas.

Bonava on üks suurimatest uute kodude ehitajatest ka Eestis. Meie Eestis tegutsemise 14 aasta jooksul oleme arendanud ja müünud üle 1900 uue korteri – Viimsi keskusse Tammeõue, Kadrioru ja Lasnamäe piirile Vana-Kuuli, Mustamäele Rabaküla, Haaberstisse Pärnaõue ning Pelguranda Ketraja Majad.  Järgneva viie aasta jooksul plaanime ehitada veel täiendavalt 2000 korterit.

 

Visioon

Me loome õnnelikke naabruskondi, kus inimestel on kõrgeim elukvaliteet.

Missioon

Esitame endile igapäevaselt väljakutse muuta elamuarenduse valdkonda, luues paremaid kodusid ja elukvaliteeti paljudele inimestele.

Väärtused

Kliendikeskne suhtumine, suurepäraste tulemuste saavutamine, pühendumus, usaldusväärsus, julgus, sõbralikkus

Parimate kodude loomine algab sinust

Bonava tegeleb kaasaegsete kodude ja hästi väljakujundatud naabruskondade loomisega ning peatöövõtjatena juhime kodude rajamist kogu protsessi vältel. Ettevõttesisene projekteerimine ja projektijuhtimine koos pikaaaegse kogemusega tagavad kõrge ehituskvaliteedi ning hoolikalt läbimõeldud lahendused, kus inimestel on hea elada.

Parima kodu aluseks ei ole vaid arhitektuur või ilus sisustus, vaid eelkõige inimesed ja sealne elu. Seepärast loomegi kodusid ja naabruskondi. Mõne jaoks võib see tähendada mänguväljakut koduhoovis, teisele head toidupoodi kodu lähedal või hoopis kolimispidu naabritele. Sellepärast alustamegi elamuprojekti plaani tehes alati sinust ja naabruskonnast, kuhu sa kolid. Me tahame sind kuulata ja mõista, mida sa vajad, enne kui labida maasse lööme. Siis võtame su pardale mõnusaks ja sujuvaks reisiks naabruskonda, mis teeb sind õnnelikuks. Sõbraliku naabruskonna idee ei ole viimane lihv ja täpp i peal, see on hoopis kõige alguspunkt. 

Pikaaegne kogemus kodude loomisel

Oleme loonud kodusid juba alates 1930. aastatest ning aastate jooksul on meist saanud kogenud elamuarendaja. Eestis on Bonava rajanud kokku enam kui 1900 korterit, millest esimesed asuvad Viimsis.

Tammeõue Viimsi keskuses

Vana-Kuuli Lasnamäel

Ketraja Majad Pelgurannas

Bonava ajalugu


Keskkonnasõbralik mõtteviis

Töötame välja naabruskondi, kus inimesed saavad keskkonna ja teineteisega positiivselt suhelda. Meie loodud naabruskonda kolides leiad eest haljasalasid, mis loovad nauditava, koduse keskkonna. Samuti panustame ressursitõhusate, säästlike ja tervisliku sisekliimaga kodude loomisele.

Loe lisa