Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Meist

Kodud ja naabruskonnad

Rootsi keeles tähendab “bo” elamist ja “nav” keskust. Just see me olemegi. Me ei ehita pelgalt maju. Me loome kodusid ja naabruskondi, kus inimestel on hea elada.

Bonava, välja kasvanud NCC-st, on juhtiv elamuarenduse ettevõte Põhja-Euroopas. 2100 töötajaga ettevõte tegutseb Rootsis, Soomes, Taanis, Norras, Saksamaal, Peterburis, Eestis, Lätis ja Leedus ning selle käive oli 2020. aastal 17 miljardit Rootsi krooni. Bonava aktsiad ja roheline võlakiri on noteeritud Stockholmi börsil Nasdaqi nimekirjas.

Bonava on üks suurimatest uute kodude ehitajatest ka Eestis. Meie Eestis tegutsemise 17 aasta jooksul oleme arendanud ja müünud üle 2500 korteri – Viimsi keskusse Tammeõue, Kadrioru ja Lasnamäe piirile Vana-Kuuli ja Liikuri Kvartali, Mustamäele Rabaküla, Haaberstisse Pärnaõue ning Pelguranda Ketraja Majad ja Kolde Rannamaja. Järgneva viie aasta jooksul plaanime ehitada veel 2000 uut kodu. Mustamäe südamesse on kerkimas Tallinna üks suurimaid uusarendusi Uus-Mustamäe, Haaberstisse Järveotsa Kodud ja Kristiine linnaossa Mõtuse Kodud.

 

Visioon

Me loome õnnelikke naabruskondi, kus inimestel on kõrgeim elukvaliteet.

Missioon

Esitame endile igapäevaselt väljakutse muuta elamuarenduse valdkonda, luues paremaid kodusid ja elukvaliteeti paljudele inimestele.

Väärtused

Kliendikeskne suhtumine, suurepäraste tulemuste saavutamine, pühendumus, usaldusväärsus, julgus, sõbralikkus.

Parimate kodude loomine algab sinust

Bonava tegeleb kaasaegsete kodude ja hästi väljakujundatud naabruskondade loomisega ning peatöövõtjatena juhime kodude rajamist läbi kõikide etappide – alates projekteerimisest ja ehitusjuhtimisest kuni müügi-, turunduse ning garantiiteeninduseni. Ettevõttesisene projekteerimine ja projektijuhtimine koos pikaaaegse kogemusega tagavad kõrge ehituskvaliteedi ning hoolikalt läbimõeldud kodud, kus inimestel on hea elada.

Parima kodu aluseks ei ole vaid arhitektuur või ilus sisustus, vaid eelkõige inimesed ja sealne elu. Seepärast loomegi kodusid ja naabruskondi. Mõne jaoks võib see tähendada mänguväljakut koduhoovis, teisele head toidupoodi kodu lähedal või hoopis kolimispidu naabritele. Sellepärast alustamegi elamuprojekti plaani tehes alati sinust ja naabruskonnast, kuhu sa kolid. Me tahame sind kuulata ja mõista, mida sa vajad, enne kui labida maasse lööme. Siis võtame su pardale mõnusaks ja sujuvaks reisiks naabruskonda, mis teeb sind õnnelikuks. Sõbraliku naabruskonna idee ei ole viimane lihv ja täpp i peal, see on hoopis kõige alguspunkt. 

Pikaaegne kogemus kodude loomisel

Oleme loonud kodusid juba alates 1930. aastatest ning aastate jooksul on meist saanud kogenud elamuarendaja. Eestis on Bonava rajanud kokku enam kui 2500 korterit, millest esimesed asuvad Tammeõue elupiirkonnas Viimsis.

Tammeõue Viimsi keskuses

Vana-Kuuli Lasnamäel

Ketraja Majad Pelgurannas

Bonava ajalugu


Keskkonnasõbralik mõtteviis

Rajame naabruskondi, kus inimesed saavad keskkonna ja teineteisega positiivselt suhelda. Meie loodud naabruskonda kolides leiad eest haljasalad, mis loovad nauditava ja koduse elukeskkonna. Samuti panustame ressursitõhusate, säästlike ja tervisliku sisekliimaga kodude loomisele.

Loe lisa