Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Meist

Kodud ja naabruskonnad

Rootsi keeles tähendab “bo” elamist ja “nav” keskust. Just see me olemegi. Me ei ehita pelgalt maju. Me loome kodusid ja naabruskondi, kus inimesed oma elu elavad.

Bonava, välja kasvanud NCC-st, on juhtiv elamuarenduse ettevõte Põhja-Euroopas. Ettevõte tegutseb Rootsis, Soomes, Taanis, Norras, Saksamaal, Peterburis, Eestis ja Lätis ning selle käive oli 2016. aastal 13,5 miljardit Rootsi krooni aastas. Bonava aktsiad on noteeritud Stockholmi börsil Nasdaqi nimekirjas.

Bonava on üks suurimatest uute kodude ehitajatest ka Eestis. Meie Eestis tegutsemise 14 aasta jooksul oleme arendanud ja müünud üle 1900 uue korteri – Viimsi keskusse Tammeõue, Kadrioru ja Lasnamäe piirile Vana-Kuuli, Mustamäele Rabaküla, Haaberstisse Pärnaõue ning Pelguranda Ketraja Majad.  Järgneva viie aasta jooksul plaanime ehitada veel täiendavalt 2000 korterit.

 

Parimate kodude loomine algab sinust

Bonava tegeleb kaasaegsete kodude ja hästi väljakujundatud naabruskondade loomisega ning peatöövõtjatena juhime kodude rajamist kogu protsessi vältel. Ettevõttesisene projekteerimine ja projektijuhtimine koos pikaaaegse kogemusega tagavad kõrge ehituskvaliteedi ning hoolikalt läbimõeldud lahendused, kus inimestel on hea elada.

siteassets/est/meist/meist_leht_780x380.jpg

Parima kodu aluseks ei ole vaid arhitektuur või ilus sisustus, vaid eelkõige inimesed ja sealne elu. Seepärast loomegi kodusid ja naabruskondi. Mõne jaoks võib see tähendada mänguväljakut koduhoovis, teisele head toidupoodi kodu lähedal või hoopis kolimispidu naabritele. Sellepärast alustamegi elamuprojekti plaani tehes alati sinust ja naabruskonnast, kuhu sa kolid. Me tahame sind kuulata ja mõista, mida sa vajad, enne kui labida maasse lööme. Siis võtame su pardale mõnusaks ja sujuvaks reisiks naabruskonda, mis teeb sind õnnelikuks. Sõbraliku naabruskonna idee ei ole viimane lihv ja täpp i peal, see on hoopis kõige alguspunkt. 

Pikaaegne kogemus kodude loomisel

Oleme loonud kodusid juba alates 1930. aastatest ning aastate jooksul on meist saanud kogenud elamuarendaja. Eestis on Bonava rajanud kokku enam kui 1900 korterit, millest esimesed asuvad Viimsis.

siteassets/est/meist/tammeoue_square.jpg
siteassets/est/meist/vana-kuuli_square2.jpg
siteassets/est/meist/ketraja_square.jpg

Tammeõue Viimsi keskuses

Vana-Kuuli Lasnamäel

Ketraja Majad Pelgurannas

Bonava ajalugu
siteassets/est/meist/bonava_loodus_900x600.jpg
siteassets/est/meist/skog-med-dimma_900x600.jpg


Keskkonnasõbralik mõtteviis

Töötame välja naabruskondi, kus inimesed saavad keskkonna ja teineteisega positiivselt suhelda. Meie loodud naabruskonda kolides leiad eest haljasalasid, mis loovad nauditava, koduse keskkonna. Samuti panustame ressursitõhusate, säästlike ja tervisliku sisekliimaga kodude loomisele.

Loe lisa