Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Trendispikker Art Deco

Värvide aasta 2017

Art Deco on sisekujunduses olnud populaarne kogu 2017. aasta jooksul ning trend tundub jätkuvat. Ilus värvigamma jätab ühtaegu nii hubase kui ka elegantse mulje.

2017. aastal on sisekujunduses laialt levinud värvide ja mustrite domineerimine. Heledad ja puhtad värvid on olnud klassikaline sisustustrend, mis on püsinud palju aastaid, kuid nüüd julgeme peale turvalise valge tooni katsetada rohkemate värvidega ka suurematel pindadel.


Roosa värv ja mustrid

Hall värvigamma, mida kasutatakse seinte ja köögikappide värvimisel, on jätkuvalt kasutuses, kuid üha trendikam värv sisustusmaailmas on roosa. Kõik alates helebeežikatest nüanssidest kuni tumepruunide toonideni. Lisaks näeme palju intensiivsemaid värve nagu smaragdroheline ja teised rohelised toonid, samuti erinevates toonides sinist. Teiseks levinud trendiks on mustrid, nii suurelillelised kui ka etnilised mustrid sobivad hästi tapeetidele ja tekstiilidele.

et/SysSiteAssets/ambience-no-people/artdeco_rosa_pudrigt_580x400.jpg
et/SysSiteAssets/ambience-no-people/artdeco_bla_sang_580x400.jpg

Kasutage sisustuses erinevaid sinise varjundeid.

et/SysSiteAssets/ambience-no-people/artdeco_sittplats_580x400.jpg

Kirjud mustrid ja beežikad toonid.

Pruun värv ja messing

Art Deco's kasutatakse palju pruuni, mis on sisekujunduses üldiselt levinud eelkõige aksentvärvina. Näiteks klaaspudelid või vaasid, nahkdetailid või kogu mööbel, tapeetide ja tekstiilide mustrites. Messing ja teised kuldsed toonid muudavad tavapärase pruuni luksuslikuks ja klassikaliseks. 
Palju kasutatakse taimi, mis paigutatakse või istutatakse erineval kujul rippuvatesse ja püstistesse klaasanumatesse, mõnikord kombineeritult valgustusega.

This block could not be rendered
et/SysSiteAssets/design-och-inredning/barnum_soffa_380x380.jpg

Isegi vannitoas saab trendi väljendada ilma mängulisust kaotamata.

This block could not be rendered
et/SysSiteAssets/ambience-no-people/artdeco_armatur_580x400.jpg


Pikk eluiga paljale hõõglambile

Tööstuslikku stiili paljas hõõglamp tundub veel jäävat mõneks ajaks. Seevastu näeme uudiseid valgustuse rindel Art Deco'st inspireeritud valgustusseadmetel ja erksamat värvi sametist lambivarjudel, mis sageli on narmastega. Ka integreeritud valgustusega võrkjad seinariiulid olid Formexi messil populaarsed.

Luksus

Sisustusse tuuakse üha rohkem luksuslikkust. Looduslikud materjalid nagu linane ja töötlemata puit on jätkuvalt kasutuses, aga nüüd lisanduvad samet, kroom ja vääriskivid, et luua suurejoonelisem ja luksuslikum tunne. Märksõnadeks on rohkelt tekstiile ja säravaid materjale. 

et/SysSiteAssets/ambience-no-people/artdeco_sammet_580x380.jpg

Samet ja messing sobivad kokku.

et/SysSiteAssets/design-och-inredning/deco_guld_580x380.jpg

Must, valge ja messing. Nii lihtne ja nii stiilne.