Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Sügis 2016 sisustustrendid

Julge ja piiramatu külluslikkus

Sügis toob endaga kaasa rikkaliku ja julge sisustussuuna. Hüvasti minimalism ning tere tulemast loomingulisus ja värvid.

Värv ja meeleolu uue kodu sisustamisel 

Käesoleva aasta Habitare sisustusmessil Helsingis oli põhirõhk külluslikul elustiilil. Tasahilju hakkab minimalistlik sisustustrend asenduma värvirohke ja loominguliselt rikkaliku stiiliga, mis avaldub nii seinavärvides, kangastes kui ka mööbli ja sisustusdetailide valikus.

Loomingulised kompositsioonid sobivad nii seintele kui ka igale lauale.

Tikkurila väljapanekul esitletud struktuuritapeedid on isikupärased ja pilkupüüdvad. Samast tapeedist saab luua mitmeid variatsioone erinevate värvitoonide ja värvi läikeastmetega.  Aktsentvärvide toonid on julged ja murtud. Loo uusi mustreid kombineerides erinevaid värvitoone. Enam ei ole külluslikkusel piire!

Heledad toonid on asendumas värviküllaste lahendustega.  

Pilttapeetidega luuakse julgeid ja lummavaid kombinatsioone. Habitare uute suundade väljapanekul oli loodud neli erinevat uusi trende ennustavat teemat: „Armastus sinu kodus“, „Segadus“, „Kunst või disain“ ja „Ajaloolised juured“. Aktsenttapeedid olid neis kõigis üllatuslikud ja meeleolukad.

Sügise tapeedid on lillelised. Uus trend tapeedimaailmas on julged lillemustrid. Samasse tuppa võiks sobitada erinevaid stiile, värve ja materjale.

Sisusta uus kodu just oma maitse järgi, pidades silmas ka uusi trende. Uues kodus saad kujundamisega alustada justkui puhtalt lõuendilt, valides mitmekülgsest valikust just endale sobiva. Tutvu uute Bonava kodudega ja lase kujutlusvõimel lennata.

Habitare sisustusmess toimus Helsingi Messikeskuses 7.-11.09.2016.

Mõtted on kirja pannud Bonava sisearhitekt Heli Väyrynen.