Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Jõulutulede soojendav sära

Jõulutulede soojendav sära

Aastalõpu lähenedes, kui väljas valitseb kõige pimedam aeg ja lund veel pole, on õige hetk helendavate tulukeste väljatoomiseks. See on aeg, kui igatseme kõige rohkem hubase ja koduse õhkkonna järele ning naudime advendiajaks helgelt kaunistatud aknaid ja maju.

Jõulutuled välitingimustesse

Ka Euroopas on üha rohkem kanda kinnitamas ameerikalik stiil, kus majaõuele on paigutatud jõuluvana ja põhjapõdrad, ümbritsetuna arvukate tulede särast, muutes niiviisi maja enda vaevu äratuntavaks. Kui see stiil meeldib, ei ole välisvalgustuse valimisel piiranguid – mida kirkam, seda parem. Eriti populaarsed on värvilised tulukesed, helendavad kujud või lumivalged valguskardinad.

Kui sulle aga meeldivad vaoshoitumad jõulutuled, siis kena tulukeste kett fassaadil või valguskardin rõdupiirdel võiks olla piisav. Meie soovitus: kasuta tulukeste sisselülitamisel taimerit. Nii pakuvad kaunistused silmailu ka naabritele ja endalgi on rõõmsam saabuda jõulutuledes säravasse koju.

Jõulutuled siseruumidesse

Interjööri paigutatud jõulutulede puhul kehtib reegel: vähem on parem. Väikeste soojade aktsentide lisamine loob hubase atmosfääri. 

EE_jõuluvalgus_340x780.jpg

Traditsioonilised ilutuled on taas fookuses, kaunistades sealjuures mitte ainult aknaid, uksi või jõulukuuske. Aseta tulukesi ka mööbli alla või klaasustega kappidesse, kus tekib kaunis tulede peegeldus. Üks idee veel: enne, kui kaunistad jõulupuud klassikaliste ehetega, pane LED-lambikeste võrk kuuse okste sisse. See muudab puu seest kirkaks ning kuuseehted sädelevad veel rohkem.

EE_jõuluvalgus_2_780x340.jpg

Kui sulle meeldib jõulutulede juures klassika, siis ammuta inspiratsiooni hubaselt jõuluturult: vali kaunistusteks nt paberist jõuluehteid või jõuluteemalisi rahvusmotiivides kujukesi ning tõsta neid esile üksikute väikeste jõulutulede abil.