Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Sisekujundustrendid 2019

Sisekujundustrendid 2019

Uus aasta, uued trendid? Mitte just tingimata. Paljud eelmise aasta trendid jäävad alles, kuid neid kombineeritakse uute kontseptsioonide ja uute materjalidega. Sel aastal on esiplaanil eelkõige mõte sellest, et tunneksite ennast oma kodus hästi.

Pintsel kätte - kasutage trendikaid värve

Trendikad värvid võetakse 2018. aastast uude aastasse kaasa. Kollaseid ja roosasid toone, roostekarva värvi, terrakotat ja pruuni kasutame veel mõnda aega. Neid värve kasutatakse peamiselt aktsentvärvidena, mis võivad ka minimalistlikult sisustatud ruumides seinavärvina kasutatuna või seda värvi diivani näol tooni anda.

Samamoodi mõjuvad uued trendikad pastelsed värvid – sidrun, pistaatsia ja greipfruut. Õrnad ja samas värsked värvid toovad teie kodusse valgust ja soojust ning neid on võimalik omavahel probleemideta kombineerida. Eluruumide kujundus, mis toob meile meeldivad ja suvised mõtted.

Nendele, kellele meeldivad pigem tumedamad toonid, toob see aasta sisekujunduses kaasa palju punaseid, siniseid ja violetseid, marju meenutavaid toone. Nagu varem öeldud, on sametkangaid kasutades võimalik väga kiiresti elegantset sisekujundust saavutada. 

siteassets/est/inspiratsioon/ee_bonava_sisekujundustrendid_2019_collage.jpg

Teeme ruumi beežile

Hall on endiselt stiilne ja nõutud värv, kuid sel aastal vahetab beež selle põhivärvina välja. Tänu sellele, et beež mõjub veidi soojemana, on nende kahe värvuse nüansse võimalik väga hästi omavahel kombineerida. Väga populaarne on just halli, beeži ja valge ühendamine, mille abil saab luua rahuliku ning õdusa miljöö.

siteassets/est/inspiratsioon/ee_bonava_sisustustrendid_2019_pilt2.jpg

Slow Living

Veel üks trend on niinimetatud "Slow Living"-kontseptsioon. Selle sisustusidee eesmärk on see, et saaksite oma kodus rahu ja kodu sisustamisel vaid kõige olulisemaga piirduda. Seejuures peetakse rohkem silmas kauakestvana toodetud ja kõrge kvaliteediga materjale, mis loovad sõbraliku miljöö tänu oma heledatele, neutraalsetele toonidele. Seetõttu ärge kõhelge oma kodu sisekujunduse jaoks valimast looduslikke materjale, näiteks puitu või kivi.

siteassets/est/inspiratsioon/ee_bonava_sisustustrendid_2019_collage3.jpg

Tagasi looduse juurde

Taimed nagu lopsakas palm, kergesti hooldatav kaktus või rahustav aaloe ei ole üksnes pilkupüüdvad sisustuselemendid, need muudavad ka ruumi kliima paremaks. Taimed on alati olnud olulised sisekujunduselemendid, seetõttu on need ka sel aastal vaieldamatult trendikad. 

Tänu taimedele mõjuvad valged ja hallid ruumid värskema ja kodusemana, mistõttu kasutame neid meelsasti ka sel aastal.  

siteassets/est/inspiratsioon/ee_bonava_sisustustrendid_2019_pflanzen.jpg