Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Pantone 2017 aasta värvitoon

Pantone 2017 aasta värvitoon

Pantone instituut valis 2017. aasta värvtooniks Greenery, värske lehestiku värvi ehk lihtsalt „roheluse“. Nüüd peetakse püüdu värskuse, ereduse ja mahlakuse poole ametlikuks trendiks.

Pantone ja iga-aastane värvitooni valik

Firma Pantone on üldtunnustatud autoriteet värvitoonide valdkonnas. Pantone värvikeelt kasutatavad disainerid, arhitektid, tekstiili-, trüki- ja muu toodangu valmistajad oma suhtluses.

Pantone valib iga aasta sümboolse värvitooni, mis kajastab ülemaailmse kultuuri olukorda ning väljendab ühiskonna meeleolu ja suhtumist sellesse. 2017. aasta valik sümboliseerib tõmmet loodusmaailma ühtsuse poole, mille oleme saanud kaasa sünniga. Mida rohkem inimene sukeldub tänapäeva elurütmi, seda tugevam on tema vajadus looduse ilu järele. See kajastub linnaplaneerimisel roheluse rohkuses, arhitektuuris, elulaadis ja disainisuundades. 

Roheline värvitoon on elujaatav. See sümboliseerib elujõudu, räägib soovist uurida, eksperimenteerida, leiutada ja väljendada oma emotsioone. See annab meile veendumuse ja julguse elada omaenda tingimustel, olla edukas ja õnnelik.

siteassets/est/inspiratsioon/pantone_greenery.jpg

Greenery toonide sobitamine interjööri

Üksikasjad

Lisage rohelist tooni oma igapäevaellu. Seda on lihtne teha aksessuaaride, tekstiili ja nõude abil. Uuendage tekstiile magamis- või elutoas – uued diivanipadjad ja pleed muudavad juba ise interjööri meeleolu. Radikaalsemaid muudatusi võib saavutada trenditoonis eredate kardinate või vaipkattega. Ostke uus komplekt lillemustriga voodipesu. Selle soetamine ei nõua mingeid muutusi või ümbertõstmisi, kuid tagab hea meeleolu enne uinumist ja pärast ärkamist.

et/SysSiteAssets/img/article/inspiration/detskie-ploshadki/1920-green-1.jpg
et/SysSiteAssets/img/article/inspiration/detskie-ploshadki/1920-green-2.jpg
et/SysSiteAssets/img/article/inspiration/detskie-ploshadki/1920-green-3.jpg

Lilled

Kõige lihtsam ja harmooniline viis tuua interjööri kevadmeeleolu on kaunistada ruum elavate lillede ja taimedega. Aasta pärast on sümboolne värvitoon juba teine, kuid rohelus jääb endiselt aktuaalseks ja asjakohaseks. Isegi paar-kolm taime värskendavad interjööri ja parandavad mikrokliimat.

Tapeedid

Kui soovite tunda interjööris kevade kohalolekut, proovige tapeedid välja vahetada. Parem on mitte värvida kõiki seinu selle üpris nõudliku rohelise tooniga, vaid piirduda ühe aktsentseinaga. Et vältida katastroofi ja maitsetust, veenduge, et ülejäänud seinad ja sisustus on neutraalsetes toonides ja sobivad kokku rohelisega.