Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Pärnaõue elamurajooni viimane etapp

Bonava alustab Pärnaõue elamurajooni viimase etapiga, 26.07.2018

Tallinna suurimaid elamuarendusettevõtteid Bonava alustab Kakumäel Haaberstis Pärnaõue elamurajooni viimase etapiga. Planeeritud seitse kortermaja Printsu teel on viimane osa Pärnaõue elupiirkonnast, mis on taasiseseisvunud Eestis üks suuremaid erakapitalil põhinevaid elamuarendusprojekte.

Viimastel aastatel Eesti enimmüüdumate elamuarendusprojektide hulka kuuluva Pärnaõue esimeste elamute rajamist alustati 2008. aasta kevadel. Kümne aastaga on piirkonda investeeritud 45 miljonit eurot ning valminud on 41 maja 675 korteriga, mis on koduks rohkem kui 1500 elanikule. Viimases Pärnaõue etapis valmivad Printsu teel seitse Pärnaõue Premium Plus kahe- ja kolmekordset kaasaegset klaasitud rõdude ja terrassidega elamut.

„Pärnaõue on olnud Bonava terviklike naabruskondade loomise põhimõtte ilmekaid näiteid - ühtse identiteediga elamurajoon, kus peredel on mitmekesised ja turvalised võimalused kodu lähedal aega veeta. Printsu teele ehitatavate Premium Plus seitsme majaga olemegi jõudnud ühe tervikliku elukeskkonna loomise lõppfaasi. Kui kõik läheb plaanipäraselt, on Pärnaõue naabruskond 48 majaga valmis 2021. aasta lõpuks,“ ütles Timo Riismaa, Bonava Eesti tegevdirektor.

Võrreldes varasemalt valminud Pärnaõue majadega, on Premium Plus etapi kodudel majaaluse parkimise võimalus, klaasitud rõdud ja avarad terrassid. Esimene kolmekordne maja 16 korteriga valmib 2019. aasta lõpuks, kokku rajatakse Printsu teele 88 1-4-toalist kodu. Sellega on Pärnaõue elamukvartal 48 majaga valmis.

Bonava on juhtiv elamuarenduse ettevõte Põhja-Euroopas. Ettevõte tegutseb Rootsis, Soomes, Taanis, Norras, Saksamaal, Peterburis, Eestis ja Lätis ning selle käive oli 2017. aastal 1,45 miljardit eurot. Eestis tegutsemise 14 aasta jooksul on Bonava arendanud ja müünud üle 1900 uue kodu. Bonava aktsiad on noteeritud Stockholmi börsil Nasdaqi nimekirjas.

Kristiina Sild

Kommunikatsioonispetsialist, MEEDIAPÄRINGUD