Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Meie ajalugu

Harjutamine teeb meistriks

NCC-st alguse saanud Bonava on kodude ja naabruskondade loomisega tegelenud aastakümneid, esimese kodu ehitasime juba 1930ndatel.

80 aastat kogemust kodude loomisel

Aastate jooksul oleme nii oma projektide kui ettevõtete omandamise kaudu saanud kogenud elamuarendajaks. Üheks meie tähtsaimaks sammuks kodude ehitamise suunas laiemalt oli NCC liitumine elamuarenduse vallas suuri kogemusi omava Siabiga. Kõige tähtsama verstapostini jõudsime aga 2016. aasta kevadel, kui NCC Housing sai omaette ettevõtteks ning sündis uus kaubamärk - Bonava. Nüüd tegeleb Bonava hästi väljakujundatud kodude ja naabruskondade loomisega.

Kliendipäev aastal 1967

Populaarsed korterelamud Rootsis

Eelvalmistatud vannitoad ja elektrikilbid

Ajalugu numbrites

1930-ndad

Hiljem meie ettevõtte poolt omandatud Svenska väg AB, Diös Byggnads AB, Bygg-Oleba ja Byggnadsaktiebolaget Olle Engkvist ehitasid oma esimesed majad.

1960-ndad

Siab hakkab mõtlema aina suureplaanilisemalt. 1963. aastal ostame arvuti, mis aitab meil süstemaatiliselt töötada moodulite ja uute tehnikatega. Tootmisesse võetakse valmismoodulid.

1979-1990

Siab omandab ettevõtted Diös Byggnads AB, Bygg-Oleba ja Byggnadsaktiebolaget Olle Engkvist.

1990ndad

Siab Immobilieni kaudu laienetakse Saksamaale. 1997. a saab Siabist NCC osa. Põhjamaade elamuosakond kasvab Soomes ja Taanis tegutsevate ettevõtete omandamise läbi.

2009

NCC Housing saab NCC raames omaette tegevusvaldkonnaks, mis tegutseb selleks hetkeks juba kaheksas riigis: Rootsis, Soomes, Taanis, Norras, Saksamaal, Eestis, Lätis ja St. Peterburis.

2016

Omades laiaulatuslikke kogemusi kodude loomisel, Bonava eraldub NCC-st eesmärgiga rajada kodusid ja naabruskondi.