Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Uus-Mustamäel startis neljas etapp

Mustamäe südamesse Bonava poolt rajatavas Uus-Mustamäe uusarenduses käivitati neljas etapp, mille käigus valmivad 2022. a sügisel kolm korterelamut kokku 99 korteriga. Uus-Mustamäe on hetkel ilmselt kogu Eesti suurima töös oleva ehitusmahuga uusarendus, kus praegu on ehituses kokku 340 uut kodu.

Neljandas etapis kerkivad Aiandi 9 kinnistule 6- ja 9-kordne elamu ning premium-klassi mugavustega 4-kordne elamu koos ühise majadevahelise puhkeala ja laste mänguväljakuga. Elamutes valmib kokku 99 ühe- kuni neljatoalist kodu, mille juurde kuulub nii rõdu kui ka mahukas panipaik.

Uus-Mustamäe on nii Bonava kui ilmselt ka kogu Eesti käimasolevatest elamuarendusprojektidest mahukaim – hetkel on siin kokku ehituses 340 uut kodu ja neljanda etapi käivitamisega suureneb maht lähiajal veelgi,“ kinnitas Timo Riismaa, Bonava Eesti tegevdirektor.

Sel sügisel saavad sissekolimiseks valmis teise etapi ehk Aiandi 8 kodud, samuti anname üle Aiandi 10 ja 12 uued kodud Lumi Capitalile kuuluvates üürimajades. Lisaks valmib mitmekülgsete sportimis- ja ajaveetmisvõimalustega 7000 m2 park, mis on mõeldud ühiseks kasutamiseks kõigile ümbruskonna elanikele. Iga valmiv etapp lisab piirkonnale veelgi väärtust juurde. Seega jätkame Uus-Mustamäel täiskäigul ning kogu naabruskond 900 koduga valmib järgneva viie aasta jooksul,“ lisas Riismaa arendusplaane kommenteerides.

Bonava Eesti müügi- ja turundusjuhi Lauri Laanoja sõnul on Mustamäe kaasaegseim uusarendus võitnud klientide poolehoiu. „Piirkonda eelistavad koduostjad, kes soovivad elada suuremast linnakärast veidi eemal, kuid kelle jaoks on oluline terviklik elukeskkond ja kiire ühendus südalinnaga. Aiandi 9 kodudes on esindatud kõik Uus-Mustamäele omased kaasaegsed mugavused, kuid samas pakume siin veelgi enam valikuvõimalusi ka nõudlikumale maitsele. Selleks toome turule 4-kordse Premium-elamu koos mitmekülgsemate  siseviimistlusvalikute ning nutikodu lahendusega,“ lisas Laanoja eeliseid selgitades.

Uus-Mustamäe neljandas etapis valmivad Aiandi 9 aadressil kaasaegsed ja funktsionaalsed 1-4-toalised kodud suuruses 28,4 - 83 m². Iga korteri juurde kuulub rõdu, panipaik ja kindel parkimiskoht, elamutel on energiatõhus B-energiaklass, mis tagab madalad kodukulud. Uute kodude kõrval asub mänguväljak väikelastele, elanike mugavust ja turvalisust silmas pidades on parkimine korraldatud majaalustes ning kaetud väliparklates.

Aiandi 9 kodud valmivad 2022. a sügisel. Kogu Uus-Mustamäe elupiirkond ligi 900 koduga valmib järgneva viie aasta jooksul.

Uus-Mustamäe on Bonava poolt arendatav naabruskond Mustamäe linnaosas, kus 2020. a sügisel anti klientidele üle esimesed Aiandi 5 uued kodud. Sel sügisel valmivad teise etapi uued kodud Aiandi 8 aadressil ning Lumi Capitalile kuuluvates Aiandi 10 ja 12 üürimajades. Piirkonna tõmbenumbriks saab samuti sel sügisel valmiv mitmekülgsete sportimis- ja ajaveetmisvõimalustega ligi 7000 m2 park, kogukonna aed viljapuudega, muruplatsid ja piknikuala, välijõusaal ning unikaalne pumptrack trikirada.

Tänu uuele Aiandi tänavale on tulevastel elanikel piirkonnale mugav ligipääs nii Mustamäe teelt kui ka Laki tänavalt. Kodude läheduses asuvad koolid ja lasteaiad, huvikool, Mustika keskuse kauplused ning spordiklubi, kino ja Mustamäe keskus.