Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Tallinna ühes suurimas elamuarendusprojektis startis uus etapp

Elamuarendusettevõte Bonava alustas Uus-Mustamäel uute kodude müüki. Aiandi 16 kinnistul valmivad 4- ja 8-kordne elamu kokku 65 korteriga. Uued kodud on sissekolimiseks valmis 2023. aasta sügisel.

Bonava Eesti müügi- ja turundusjuhi Lauri Laanoja sõnul pakub Aiandi 16 kodude müük kindlasti leevendust uute korterite defitsiidile. „Kui varasematel aastatel on Tallinnas pidevalt pakkumises olnud keskmiselt 2800 uut kodu, siis käesoleva aasta märtsi seisuga oli see vaid 1359. Koduostjate jaoks on Aiandi 16 kodude müük Uus-Mustamäel kindlasti hea uudis, sest toob viimasel ajal kokku kuivanud uusarenduste turule hinnatud elupiirkonnas valikut juurde,” lisas Laanoja.

1-4-toalised Aiandi 16 kodud on hoolikalt läbimõeldud ja mugava planeeringuga, iga kodu juurde kuulub rõdu. Igapäevast mugavust pakuvad kindel parkimiskoht ning mahukas panipaik, kus hoiustada suuremaid sporditarbeid, lapsevankrit või hooajaväliseid asju.

Bonava on aastaid uurinud, mis teeb inimese oma kodus õnnelikuks ja milline on õnnelik naabruskond. Eesti inimesed peavad oluliseks ka ruumi, mis jääb korterist väljaspoole – rõdu ning roheala, kus koos pere ja naabritega aega veeta.

„Näeme, et Uus-Mustamäe naabruskond võlub ühtaegu nii oma esimest kodu soetavaid noori kui ka peresid, kes tahavad küll elada linnas, kuid samas eemal suuremast linnakärast ning kelle jaoks on oluline terviklik elukeskkond, koolide ja lasteaedade lähedus ning erinevad vaba aja veetmise võimalused ja kiire ühendus südalinnaga,“ kommenteeris Laanoja.

Tänu uuele Aiandi tänavale on piirkonna elanikel oma koju mugav ligipääs nii Mustamäe teelt kui ka Laki tänavalt. Kodude läheduses asuvad koolid ja lasteaiad, huvikool, Mustika keskuse kauplused ning spordiklubi, kino ja Mustamäe keskus.

Uus-Mustamäe on hetkel ilmselt kogu Eesti suurima töös oleva ehitusmahuga uusarendus. Esimesed Uus-Mustamäe kodud valmisid paari aasta eest ning kogu elupiirkond ligi 900 koduga valmib 2025. aastaks. Naabruskonna südameks on ligi 7000 ruutmeetrine mitmekülgsete sportimis- ja ajaveetmisvõimalustega park koos mänguväljakute, viljapuude ja piknikualaga. Sel suvel avatav park on kingituseks tänavu 60. sünnipäeva tähistava Mustamäe linnaosa elanikele.