Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Tasuta köök ja 5000 € sisustuseks
Müügis ja sissekolimiseks valmis

Aiandi 16

Aiandi 16 kvaliteetsed uued kodud on sissekolimiseks valmis

Hind:
159 990 -
266 490 €
Üldpind:
39,7 - 65,5 m²
Toalisus:
2 - 3
Valmimine:
Sissekolimiseks valmis

Eripakkumine

Kodu ostuga tasuta köök, sisearhitekti konsultatsioon ja 5000 € sisustamiseks

Et unistuste kodu sisseseadmine oleks sujuv ja muretu, saad eripakkumisena sisustamiseks 5000 € väärtuses Ikea või Furgneri kinkekaardi ning Bonava köögimööbli koos tehnikaga. Valikuid uude koju aitab teha meie sisearhitekt kahetunnise konsultatsiooni käigus. Pakkumine kehtib Uus-Mustamäe ja Järveotsa Kodude möbleerimata kodu ostu puhul kuni 31.07.2024. Võta ühendust ja küsi lisainfot!

Kampaania

Vaheta vana kodu uue vastu! Vali välja oma uus kodu ning meie hoolitseme vana kodu müügi eest.

Tutvustus

Aiandi 16 kvaliteetsed uued kodud on sissekolimiseks valmis

Leia uus kodu kaasaegses naabruskonnas.

Mugava planeeringuga 1-4-toalised kodud saavad olema kaasaegsed ning tänu maast laeni akendele ka väga valgusküllased. Uutes kodudes on mõnusalt ruumi ning tänu nutikatele planeeringutele ja sisseehitatud kappide võimalusele leiavad kõik vajalikud esemed oma koha. Siseviimistlus on põhjamaiselt hele ja minimalistlik, et kodu isikupära saaks esile tuua läbi mööbli- ja kangavaliku. Bonavalt saad tellida oma korterisse ka kvaliteetse ja hästi läbimõeldud köögilahenduse.

Igapäevast mugavust pakuvad kindel parkimiskoht ning panipaik, kus hoiustada suuremaid sporditarbeid, lapsevankrit või hooajaväliseid asju. Parkimiskohad asuvad väliparklas, mugavalt majaaluses ja kõrval asuvates kaetud parklates. Panipaik sisaldub korteri hinnas, parkimiskoht on soetatav lisatasu eest.

Uus-Mustamäe Premium, Aiandi 16/1 – eriline linnakodu nõudlikumale maitsele

4-korruseline Uus-Mustamäe Premium aadressil Aiandi 16/1 on tõeline pärl selles moodsas asumis. Väike, kahe trepikoja ja 22 korteriga maja pakub enam privaatsust ja hubasust. Uue kodu siseviimistlus pakub mitmekülgseid valikuid ka nõudlikumale maitsele. Targa Kodu lahendus  võimaldab reguleerida põrandakütet, juhtida tõkkepuud, lifti ette tellida ja vaid ühe nupuvajutusega lülitada välja kogu korteri valgustuse. Uus-Mustamäe Premium on parim valik inimesele, kes hindab privaatsemat linnakodu ning veelgi erilisemaid lahendusi.

Galerii

Naabruskond

 • Kaasaegseim elukeskkond Mustamäel

  Kodu Uus-Mustamäel on parim valik linnainimesele, kes hindab kaasaegset ja mugavat elukeskkonda. Kolmestes ansamblites loodavad elamud moodustavad ühtse terviku, mille keskmes on majadevaheline puhkeala. Lisaks naabruskonna pargile asub uute kodude kõrval ka mänguväljak väikelastele, kes saavad lõbusalt aega veeta mugavalt kodu juures. Elanikke rõõmustavad majaalused ning kaetud parklad, mis pakuvad autoomanikele lisamugavust ning loovad elanikele turvalise  keskkonna.

 • Pere- ja lastesõbralik naabruskond

  Piirkonna  ligi 7000-ruutmeetrine hoolikalt planeeritud park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi. Siit leiad mänguväljakud, viljapuud ja piknikuala, kus peale tööd murul või hubases lehtlas lõõgastuda. Tegevusi pakuvad ka välijõusaal ja unikaalne pumptrack trikirada, kus põnevaid elamusi saavad nii kogenumad sõitjad kui esimest korda BMX- või tõukerattal kiiremate ringide katsetajad. Oma kodupargis jagub naabrilastega tegevust ning avastamisrõõmu õhtuhämaruseni.

 • Köök on kodu süda

  Uut kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, kuid hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha viie eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega ->

Siseviimistlus- ja lisavalikud

Parkimine ja panipaik

Kodud ja hinnad