Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Müügis

Aiandi 16

Uus valik kodusid Uus-Mustamäel

Hind:
162 990 -
266 490 €
Üldpind:
39,7 - 69,6 m²
Toalisus:
2 - 3
Valmimine:
11.2023

Eripakkumine

Uus-Mustamäel eripakkumisena köögimööbel tasuta

Kuni oktoobri lõpuni saad Uus-Mustamäe kodudes köögimööbli koos kvaliteetse Electrolux tehnikaga tasuta kaasa. Soovi korral on võimalus osta uus kodu 5% sissemaksega. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Tutvustus

Uus valik kodusid Uus-Mustamäel

Aiandi 16 aadressile valmivad nelja- ja kaheksakordne elamu kokku 65 korteriga. Uued kodud on sissekolimiseks valmis 2023. aasta sügisel.

Mugava planeeringuga 1-4-toalised kodud saavad olema kaasaegsed ning tänu maast laeni akendele ka väga valgusküllased. Uutes kodudes saab olema mõnusalt ruumi ning tänu nutikatele planeeringutele ja sisseehitatud kappide võimalusele leiavad kõik vajalikud esemed oma koha. Siseviimistlus on põhjamaiselt hele ja minimalistlik, et kodu isikupära saaks esile tuua läbi mööbli- ja kangavaliku. Valides uue kodu aegsasti, saad endale sobiva viimistluslahenduse leida ka sisearhitekti poolt koostatud lisapakettide seast. Samuti on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud ja kasutuseks valmis juba uue kodu kättesaamisel.

Igapäevast mugavust pakuvad kindel parkimiskoht ning panipaik, kus hoiustada suuremaid sporditarbeid, lapsevankrit või hooajaväliseid asju. Parkimiskohad asuvad väliparklas, mugavalt majaaluses ja kõrval asuvates kaetud parklates. Panipaik sisaldub korteri hinnas, parkimiskoht on soetatav lisatasu eest.

Uus-Mustamäe Premium, Aiandi 16/1 – eriline linnakodu nõudlikumale maitsele

4-korruseline Uus-Mustamäe Premium aadressil Aiandi 16/1 on tõeline pärl selles moodsas asumis. Väike, kahe trepikoja ja 22 korteriga maja pakub enam privaatsust ja hubasust. Uue kodu siseviimistlus pakub mitmekülgseid valikuid ka nõudlikumale maitsele. Targa Kodu lahendus  võimaldab reguleerida põrandakütet, juhtida tõkkepuud, lifti ette tellida ja vaid ühe nupuvajutusega lülitada välja kogu korteri valgustuse. Uus-Mustamäe Premium on parim valik inimesele, kes hindab privaatsemat linnakodu ning veelgi erilisemaid lahendusi.

Galerii

Naabruskond

 • Kaasaegseim elukeskkond Mustamäel

  Kodu Uus-Mustamäel on parim valik linnainimesele, kes hindab kaasaegset ja mugavat elukeskkonda. Kolmestes ansamblites loodavad elamud moodustavad ühtse terviku, mille keskmes on majadevaheline puhkeala. Lisaks naabruskonna pargile asub uute kodude kõrval ka mänguväljak väikelastele, kes saavad lõbusalt aega veeta mugavalt kodu juures. Elanikke rõõmustavad majaalused ning kaetud parklad, mis pakuvad autoomanikele lisamugavust ning loovad elanikele turvalise  keskkonna.

 • Pere- ja lastesõbralik naabruskond

  Piirkonna  ligi 7000-ruutmeetrine hoolikalt planeeritud park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi. Siit leiad mänguväljakud, viljapuud ja piknikuala, kus peale tööd murul või hubases lehtlas lõõgastuda. Tegevusi pakuvad ka välijõusaal ja unikaalne pumptrack trikirada, kus põnevaid elamusi saavad nii kogenumad sõitjad kui esimest korda BMX- või tõukerattal kiiremate ringide katsetajad. Oma kodupargis jagub naabrilastega tegevust ning avastamisrõõmu õhtuhämaruseni.

 • Köök on kodu süda

  Uut kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, kuid hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha viie eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega ->

Siseviimistlus- ja lisavalikud

Parkimine ja panipaik