Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Pikaliiva Kaarmaja

Naabruskond

  • Kaasaegselt energiasäästlik kodu

    Pikaliiva kortermajad teevad energiasäästlikuks ja kaasaegseks päikesepaneelid ning nutikodu lahendus, mis võimaldab muuhulgas juhtida kodu kütet või õhukvaliteeti nii kodus asuvalt juhtpaneelilt kui nutiseadme äpist.  Elamule omistatakse A energiamärgis, mis tagab eriti madalad kodukulud.

  • Aktiivne elu roheluse keskel

    Naudi elu kaasaegses kodukohas looduse rüpes. Hinga sõõm värsket õhku kodustel metsaradadel või tee üks virgutav suplus Harku järves, kuhu jalutad vaid mõned minutid. Uuest kodust 200 m kaugusel asuv rand on pealinnas üks esimesi, kus veetemperatuur suviti ujuma kutsub. Harrasta erinevaid veespordialasid või mängi discgolfi – tegemist jagub aastaringselt. Piirkonda rikastavad ka mitmed spordikeskused – ujulaga MyFitness Rocca Al Mare, alati suvine Teras Beach ja Škoda jäähall.

  • Hõrgud maitsed ja parimad ostlemisvõimalused

    Mõneminutilise autosõidu kaugusel asub erinevaid maailma kööke pakkuvate söögikohtade ja linna suurima kaupluste valikuga Rocca al Mare Kaubanduskeskus. Lähikonnast võib leida veel mitmeid kvaliteetseid söögikohti nagu näiteks Itaalia köögile spetsialiseerunud Rucola või prantsuse stiilis kohvik Cafe Lyon, kust hommikuti krõbedad croissant'id kaasa haarata.

Kuidas osta uut kodu?

Uue kodu ostmine võib olla elu üks tähtsamaid otsuseid. Soovime, et see protsess oleks Sulle lihtne ja mugav. Loe edasi

9 põhjust, miks osta korter uusarenduses

Uus korter on praktiline ja mugav valik. Lisaks on uhiuude koju kolimine eriline tunne. Miks eelistada kodu ostul uut korterit? Loe edasi