Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Köögimööbel tasuta
Müügis ja sissekolimiseks valmis

Pikaliiva Kaarmaja

Kvaliteetsed ja energiasäästlikud korterid kaasaegses asumis

Hind:
134 990 -
315 990 €
Üldpind:
28,5 - 83,4 m²
Toalisus:
1 - 4
Valmimine:
Sissekolimiseks valmis

Eripakkumine

Köögimööbel tasuta

Pikaliiva Kaarmaja kodudes köögimööbel koos kvaliteetse Electrolux tehnikaga eripakkumisena tasuta kaasa. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Info

Pikaliiva Kaarmajas A-energiaklass. Küsi pangast soodsamaid laenutingimusi.

Tutvustus

Kvaliteetsed ja energiasäästlikud korterid kaasaegses asumis

Jaluta virgutavaks supluseks Harku järve äärde või tee õhtune jalutuskäik ajaloolise asumi roheluses – elu uues Pikaliiva Kaarmajas on nautimist väärt. Esimese etapi kodud aadressil Pikaliiva 5 ja 7 on sissekolimiseks valmis ning Pikaliiva 9 ja 11 kodude ehitus on alanud!

Sooja puidu ja modernse klaasi õhulises kombinatsioonis moodustub neljast elamust poolkaar, mille südameks on rahulik hooviala. See on lõõgastav paik akude laadimiseks ning mõnusateks kohtumisteks sõpradega. 4-korruselistes elamutes valmivad ühe- kuni neljatoalised Pikaliiva Kaarmaja korterid suuruses 24-84 m². Igal kodul on rõdu või terrass, kus nautida rahulikke puhkehetki kohvitassi ja hea raamatu seltsis. Õdusas reljeefse maastikuga sisehoovis ootavad elanikke puhkeala ja mänguväljakud igas vanuses lastele. Siit leiad nii turnimis- ja mängimisalasid, kui ka võimaluse panna end proovile lauatennises. Naabritega koosolemist ja elu nautimist pakub päikesele avatud grilli- ja puhkeala koos piknikulaudade, väligrilli ja pergolaga.

Suur osa parkimiskohti asub maa-aluses parklas, lisades hoovialale avarust ning pakkudes elanikele igapäevast mugavust. See kõik loob hubase elukeskkonna ja ühise kogukonnatunde, kus naabrit tervitada on alati rõõm. Pikaliiva Kaarmaja – sinu uus hubane ja õnnetoov kodu.  

Võta ühendust ning tule tutvuma valminud kodude ja sisustatud näidiskorteriga!

 • Eriti energiasäästlik A-energiaklass, päikesepaneelid
 • Parkimine soojas majaaluses garaažis või väliparklas
 • Eraldiseisev panipaik sisaldub hinnas
 • Päikseline, peresõbralik sisehoov
 • Sissekolimiseks valmis

Galerii

Pikaliiva Kaarmaja hooviala lahendus on inspireeritud sealsest kohaloost ning on justkui ood ümbritsevale elukeskkonnale. Kaarja komplekshoone keskmes on ringjad mängualad, mida ümbritseb reljeefne muruala rahulikuks puhkuseks. Hooviala pakub tegevusi ja silmailu aastaringselt. Endise mõisa allee austuseks rekonstrueeritakse kinnistu idaservas lõik mõisa juurde viinud alleest, kuhu istutatakse sanglepad.

Eda Vane, Bonava maastikuarhitekt

Naabruskond

 • Aktiivne elu roheluse keskel

  Naudi elu kaasaegses kodukohas looduse rüpes. Hinga sõõm värsket õhku kodustel metsaradadel või tee üks virgutav suplus Harku järves, kuhu jalutad vaid mõned minutid. Uuest kodust 200 m kaugusel asuv rand on pealinnas üks esimesi, kus veetemperatuur suviti ujuma kutsub. Harrasta erinevaid veespordialasid või mängi discgolfi – tegemist jagub aastaringselt. Piirkonda rikastavad ka mitmed spordikeskused – ujulaga MyFitness Rocca Al Mare, alati suvine Teras Beach ja Škoda jäähall.

 • Läbimõeldud lahendustega kodu ja hooviala kogu perele

  Pikaliiva Kaarmaja hooviala iseloomustavad reljeefne muruala, privaatsus ja taaskasutus. See on paik, kus kogu perel on peale pikka päeva aega puhata ja mängida. Videos räägivad Bonava müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja ning maastikuarhitekt Eda Vane Pikaliiva Kaarmaja naabruskonnast ja valgusküllase hooviala kontseptsioonist.

 • Kaasaegne ja energiasäästlik kodu

  Pikaliiva kortermajad teevad energiasäästlikuks ja kaasaegseks päikesepaneelid ning nutikodu lahendus, mis võimaldab juhtida kodu kütet nii kodus asuvalt juhtpaneelilt kui nutiseadme äpist.  Elamule omistatakse A-energiamärgis, mis tagab eriti madalad kodukulud.

 • Hõrgud maitsed ja parimad ostlemisvõimalused

  Mõneminutilise autosõidu kaugusel asub erinevaid maailma kööke pakkuvate söögikohtade ja linna suurima kaupluste valikuga Rocca al Mare Kaubanduskeskus. Lähikonnast võib leida veel mitmeid kvaliteetseid söögikohti nagu näiteks Itaalia köögile spetsialiseerunud Rucola või prantsuse stiilis kohvik Cafe Lyon, kust hommikuti krõbedad croissant'id kaasa haarata.

Parkimine ja panipaik

Pikaliiva Kaarmaja