Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Müügis

Pikaliiva Kaarmaja

Hubased linnakodud ajaloolises asumis

Hind:
117 990 -
313 390 €
Üldpind:
24 - 83,4 m²
Toalisus:
1 - 4
Vaata kortereid

Kampaania

Bonava turvalise ostu garantii

Meile on väga oluline, et kodu ostmise protsess ning algus uues kodus kulgeks sinu jaoks sujuvalt ja murevabalt. Turvalise ostu garantii kaitseb sinu huvisid ootamatute sündmuste korral enne uue kodu vastuvõtmist. Lisaks tasub Bonava alates sissekolimisest kuni 12 kuu jooksul koduga seotud kommunaal- ja halduskulud sinu eest.

Pikaliiva Kaarmajas uus kodu alates 117 990 €

Tutvustus

Hubased linnakodud ajaloolises asumis

Jaluta virgutavaks supluseks Harku järve äärde või tee õhtune jalutuskäik ajaloolise asumi roheluses – elu uues Pikaliiva Kaarmajas on nautimist väärt.

Sooja puidu ja modernse klaasi õhulises kombinatsioonis moodustub neljast elamust poolkaar, mille südameks on rahulik hooviala. See on lõõgastav paik akude laadimiseks ning mõnusateks kohtumisteks sõpradega. 4-korruselistes elamutes valmivad ühe- kuni neljatoalised korterid suuruses 24-84 m². Igal kodul on rõdu või terrass, kus nautida rahulikke puhkehetki kohvitassi ja hea raamatu seltsis. Õdusas reljeefse maastikuga sisehoovis ootavad elanikke puhkeala ja mänguväljakud igas vanuses lastele. Siit leiad nii turnimis- ja mängimisalasid, kui ka võimaluse panna end proovile lauatennises. Naabritega koosolemist ja elu nautimist pakub päikesele avatud grilli- ja puhkeala koos piknikulaudade, väligrilli ja pergolaga.

Suur osa parkimiskohti asub maa-aluses parklas, lisades hoovialale avarust ning pakkudes elanikele igapäevast mugavust. See kõik loob hubase elukeskkonna ja ühise kogukonnatunde, kus naabrit tervitada on alati rõõm. Pikaliiva Kaarmaja – sinu uus hubane ja õnnetoov kodu.  

Galerii

Naabruskond ja võimalused

  • Kaasaegselt energiasäästlik kodu

    Pikaliiva kortermajad teevad energiasäästlikuks ja kaasaegseks päikesepaneelid ning nutikodu lahendus, mis võimaldab juhtida kodu kütet nii kodus asuvalt juhtpaneelilt kui nutiseadme äpist.  Elamule omistatakse B energiamärgis, mis tagab eriti madalad kodukulud.

  • Aktiivne elu roheluse keskel

    Naudi elu kaasaegses kodukohas looduse rüpes. Hinga sõõm värsket õhku kodustel metsaradadel või tee üks virgutav suplus Harku järves, kuhu jalutad vaid mõned minutid. Uuest kodust 200 m kaugusel asuv rand on pealinnas üks esimesi, kus veetemperatuur suviti ujuma kutsub. Harrasta erinevaid veespordialasid või mängi discgolfi – tegemist jagub aastaringselt. Piirkonda rikastavad ka mitmed spordikeskused – ujulaga MyFitness Rocca Al Mare, alati suvine Teras Beach ja Škoda jäähall.

  • Hõrgud maitsed ja parimad ostlemisvõimalused

    Mõneminutilise autosõidu kaugusel asub erinevaid maailma kööke pakkuvate söögikohtade ja linna suurima kaupluste valikuga Rocca al Mare Kaubanduskeskus. Lähikonnast võib leida veel mitmeid kvaliteetseid söögikohti nagu näiteks Itaalia köögile spetsialiseerunud Rucola või prantsuse stiilis kohvik Cafe Lyon, kust hommikuti krõbedad croissant'id kaasa haarata.

Parkimine ja panipaik