Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Tulekul

Liikuri Kvartal

Liikuri Kvartali uus etapp tulekul

Tutvustus

Liikuri Kvartali uus etapp tulekul

Modernne ja terviklik Liikuri Kvartal pakub mugavaimat elukeskkonda Lasnamäel. Kaasaegse naabruskonna esimene etapp aadressil Liikuri 18 on valmis ning kõik kodud on omanikud leidnud. 2025. aastal alustame Liikuri 24 kodude müügiga.

Seitsmekordsetes moodsa arhitektuuriga Liikuri 22 ja 24 elamutes saab olema kokku 160 mugava planeeringu ja suurte akendega korterit. Igal kodul on hubane rõdu või avar terrass, kus hommikukohvi nautida või pikast päevast lõõgastuda. Kahe elamu vahel kulgeb Pae silda ja Liikuri tänavat ühendav jalakäijate tee, mida ilmestab roheline pärnapuude allee ja hubased puhkealad. Pere väiksemaid rõõmustab mitmete atraktsioonidega mänguväljak kohe oma kodu kõrval.

Parkimine on korraldatud elamute kõrval asuvas väliparklas ja majaaluses parklas, kus saad olenemata meie põhjamaise kliima ootamatustest astuda alati kuiva jalaga autosse.

Registreeri huvi ja oled esimene, keda teavitame uute Liikuri Kvartali kodude müügi algusest!

Juhime Teie tähelepanu, et kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

Galerii

Naabruskond

 • Liikuri Kvartal

  Modernne ja terviklik Liikuri Kvartal pakub mugavaimat elukeskkonda Lasnamäe alguses. Siit leiad läbimõeldud kodud ning hubased hoovialad, kus kogu perel on tore aega veeta. Parimat ühendust linnaga pakub piirkonna tuiksoon Laagna tee, mida mööda sõidad südalinna alla kümne minuti. Kaasaegse naabruskonna esimene etapp aadressil Liikuri 18 on valmis ning kõik kodud on omanikud leidnud. Uue etapi kodude müük algab 2023. aastal.

 • Naudi loodust

  Piirkonna tõmbenumbriks on vaid 1 km kaugusel asuv linna suurim roheala – ajalooline Kadrioru park, mis kutsub nii pärastlõunasele piknikule kui virgutavale jooksuringile. Spordisõpru rõõmustavad ka Lasnamäe kergejõustikuhall ning piirkonna parimad spordiklubid Virbi ja Kärberi MyFitness. Koduhoovi vahetus läheduses asub kvaliteetne jalgpalliväljak, kus aktiivselt aega veeta.

 • Kuidas tulla

  Siinne elupaik on mugav nii autoga kui ühistranspordiga liiklejatele. Parimat ühendust linnaga pakub piirkonna tuiksoon Laagna tee, mida mööda sõidad südalinna alla kümne minuti. Lähim bussipeatus asub vaid 300 m kaugusel.

 • Meelelahutus ja kultuur

  Mitmed linna populaarseimad meelelahutusürituste toimumispaigad, nagu Tallinna Lauluväljak ja Kadrioru park, asuvad uuest kodust vaid mõnesaja meetri kaugusel. Naudi suviseid suurkontserte või kogupere festivali "Valgus kõnnib Kadriorus". Kunsti- ja kultuurihuvilisi meelitab ligi KUMU, kus lisaks arvukatele näitustele ja etendustele on võimalus kord nädalas tasuta vaadata mõnda põnevat dokumentaalfilmi.

 • Kõik vajalik kodu lähedal

  Siinsest ümbruskonnast leiad mitmeid koole ja lasteaedu, millest lähim, Liikuri Lasteaed asub kodust vaid 350 m kaugusel. Igapäevaostud on mugav teha suurepärase valikuga Smuuli või Paepargi Maxima supermarketitest. Kui aga ihkad õhtusöögiks uusi maitseid, siis Lasnamäe üllatab oma mitmete idamaisete toidukohtade valikuga.

Tutvu naabruskonna võimalustega