Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Müügis

Uus-Mustamäe

Kaasaegne naabruskond Mustamäe alguses, uued korterid Aiandi tänaval

Hind:
411 990 €
Üldpind:
112,3 m²
Toalisus:
4

Tule kliendipäevale

Oled oodatud Uus-Mustamäe kliendipäevale laupäeval, 7. oktoobril kell 11.00-15.00 stiilselt sisustatud näidiskorteris aadressil Aiandi 7/1-5.
Lisaks annab kohapeal kodulaenuga seotud küsimustele nõu Swedbanki esindaja. Tere tulemast!

Eripakkumine

Uus-Mustamäel eripakkumisena köögimööbel tasuta

Kuni oktoobri lõpuni saad Uus-Mustamäe kodudes köögimööbli koos kvaliteetse Electrolux tehnikaga tasuta kaasa. Soovi korral on võimalus osta uus kodu 5% sissemaksega. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Tutvustus

Kaasaegne naabruskond Mustamäe alguses, uued korterid Aiandi tänaval

Naudi elavaid linnarütme või lõõgastu koduses naabruskonna pargis – elu uues kodukohas on mitmekülgne ja tegus.

Uus-Mustamäe, kus esimesed kodud valmisid 2020. aastal ning kokku valmib 750 korterit, on kaasaegseim terviklik elupiirkond Mustamäel. Naabruskonna südameks on ligi 7000 ruutmeetrine park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi. Siit leiad mänguväljakud, viljapuud ja piknikuala; rohkelt tegevusi pakuvad ka välijõusaal ja unikaalne trikirada ekstreemspordi huvilistele. Asudes rahulikus piirkonnas suuremast linnakärast eemal, jalutad siit Mustamäe teele vaid mõned minutid, kust sõidad hõlpsasti kesklinna.

Energiasäästlik uus korter

Uued, kaasaegsed korterid Uus-Mustamäel on eriti energiasäästlikud ning mugava planeeringuga. Igapäevast mugavust pakuvad kindel parkimiskoht ning panipaik, kus hoiustada suuremaid sporditarbeid, lapsevankrit või hooajaväliseid asju. Parkimiskohad asuvad väliparklas, mugavalt majaaluses ja kõrval asuvates kaetud parklates. Panipaik sisaldub uue kodu hinnas, parkimiskoha hind lisandub korteri maksumusele.

Juhime tähelepanu, et kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

Mänguväljakud ja ajaveetmisvõimalused kogu perele

Energiasäästlik B-energiaklass

Igal korteril rõdu, terrass või katuseterrass

Panipaik sisaldub hinnas

Galerii

Uus-Mustamäe elumajade ja seda ümbritseva elukeskkonna kavandamisel lähtusime eesmärgist luua kasutajasõbralik ja turvaline elukeskkond. Tulemuseks saab olema terviklik, oma identiteediga elamukvartal.

KOKO ARHITEKTIDE PARTNER RAIVO KOTOV

Naabruskond

 • Kaasaegseim elupiirkond Mustamäel

  Kodu Uus-Mustamäel on parim valik linnainimesele, kes hindab kaasaegset ja mugavat elukeskkonda. Uusi kodusid iseloomustab avar ja läbimõeldud planeering, hubased rõdud ja madalad kodukulud. Esimesena valminud Aiandi 5 kodud tervitasid uusi elanikke 2020. a sügisel.

 • Loodusest inspireeritud tervik

  Arhitektuuris kasutatud murtud toonid on inspireeritud loodusest. Kolmestes ansamblites loodavad elamud moodustavad ühtse terviku, mille  keskmes on majadevaheline puhkeala kaasaegsete lillekastide ja  kiikpinkidega. Lisaks naabruskonna pargile asub uute kodude kõrval ka mänguväljak väikelastele, mis võimaldab mugavat võimalust aega veeta kohe kodu kõrval. Elanikke rõõmustavad maja-alused ning kaetud parklad,  mis pakuvad autoomanikele lisamugavust ning loovad elanikele turvalise  keskkonna.

 • Meelelahutus kodu lähedal

  Nii kodumaiste kui välimaiste filmistaaride tegemisi näeb lähedal asuva Mustamäe Keskuse Apollo Kinos. Kümneid erinevaid ringe ja tegevusi, joonistamisest kitarrimänguni, leiab nii suur kui väike Huvikeskusest Kullo. Nende naaber Löwenruh park on rikas ettevõtmiste poolest – kevad- ja sügislaat, sibulalaat, toidufestival, muusikasuve tasuta kontserdid, püüa vaid sammu pidada.

 • Kauplused ja kohvikud

  Mustika Keskus koos hüpermarketi ja mitmete muude kauplustega on nüüdsest sinu lähipood. Või siis uus Mustamäe Keskus, mille kohvikud ja restoranid pakuvad pikalt avastamisrõõmu. Mustamäel peitub mitmeid eriilmelisi poekesi ja söögikohti, leia üles ja proovi järele!

 • Kaasaegseim park

  Piirkonna südameks on ligi 7000 ruutmeetrine hoolikalt planeeritud park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi. Siit leiad mänguväljakud, viljapuud ja piknikuala, kus peale tööd murul või hubases lehtlas lõõgastuda. Tegevusi pakuvad ka välijõusaal ja unikaalne pumptrack trikirada, kus põnevaid elamusi saavad nii kogenumad sõitjad kui esimest korda BMX- või tõukerattal kiiremate ringide katsetajad. Oma kodupargis jagub naabrilastega tegevust ning avastamisrõõmu õhtuhämaruseni.