Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Müügis ja sissekolimiseks valmis

Järveotsa Kodud

Kaasaegne naabruskond Haaberstis

Hind:
154 900 -
260 349 €
Üldpind:
40 - 80,7 m²
Toalisus:
2 - 4
Vaata kortereid

Tule kliendipäevale või lepi kokku personaalne kohtumine

Tere tulemast Järveotsa Kodude värskelt valminud stiilsesse näidiskorterisse! Hea võimalus tutvuda kohapeal ka piirkonna ning sissekolimiseks valmis kodudega.

Kliendipäev neljapäeval, 30. märtsil kell 16.00-18.00 aadressil Tasandi 3-3, Tallinn.

Või võta ühendust ja lepi kokku kohtumine sulle sobival ajal:

Eripakkumine

Järveotsa Kodudes köögimööbel koos -tehnikaga hinna sees

Uue kodu hinnas sisaldub kuni 9300 € väärtuses Bonava köögimööbel koos kvaliteetse Electrolux tehnikaga. Valminud kodudesse on köögimööbel juba paigaldatud, et uude koju sisseseadmine oleks kiire ja mugav. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Kampaania

Bonava turvalise ostu garantii

Tutvustus

Kaasaegne naabruskond Haaberstis

Uus kodu rahulikus piirkonnas, oja kaldal, kus on kogu perel mõnus elada ja lastel suureks kasvada.

Järveotsa Kodud asuvad mitmekülgsete ajaveetmisvõimalustega piirkonnas. Tee kosutav jooksutiir Nõmme metsa, pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel või naudi mitmesuguseid veespordivõimalusi liivarannaga Harku järvel. Kodu kõrval asuva Järveotsa oja peagi korrastatud kallasrada saab sinu lemmikuks, kus värskes õhus aega veeta ja linnulaulu nautida. Elamuid ühendab hubane majadevaheline platvorm, kus asuvad nii puhkealad kui ka laste mänguplatsid. Asudes parkimisalast eraldi, on siin pere pisematel turvaline mängida ning naabrilastega sõbruneda.

Viies elamus valmivad uued kaasaegsed ja funktsionaalsed 2-4-toalised kodud suuruses 42,9-73,1 m². Igal kodul on hubane rõdu või terrass ning elamute kõrgematelt korrustelt avanevad avarad vaated. Igapäevast mugavust pakub korteri hinnas sisalduv panipaik, kus hoiustada jalgrattaid, spordivarustust, lapsevankrit või hooajaväliseid asju. Parkimine on korraldatud mugavalt maja kõrval asuvas väliparklas ja majaaluses parklas. Järveotsa Kodude teise etapi kodud aadressil Tasandi 1 ja 3 valmisid 2022. aasta novembris. Järveotsa Kodude kolmanda etapi kodud aadressil Tasandi 5 ja Astangu 23 valmivad 2023. aasta septembris.

Uued kodud valmivad juba sügisel. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Juhime tähelepanu, et meie kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

Galerii

Naabruskond ja võimalused

 • Kodu roheluse keskel

  Kodu kõrval asuva Järveotsa oja peagi korrastatud kallasrada saab sinu lemmikuks, kus värskes õhus aega veeta ja linnulaulu nautida. Tee maja tagant kulgevalt kergliiklusteelt kosutav jooksutiir Nõmme metsa või pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel. Liivarannaga Harku järv pakub mitmesuguseid veespordivõimalusi. Kodu lähedal on kõik mugavaks toimetamiseks vajalik – toidupoed, koolid, lasteaiad ning mitmekülgsed vabaajaveetmise võimalused nii looduses kui spordiklubides.

 • Tervisepordivõimalused

  Järveotsa Kodud asuvad parajalt mitmekülgsete sportimisvõimalustega piirkonnas. Tee kosutav jooksutiir Nõmme metsa või pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel. Liivarannaga Harku järv pakub mitmesuguseid veespordivõimalusi suurtele ja väikestele. Lisaks ootavad kodulähedased spordi- ja lõõgastumisvõimalused - spordiklubid MyFitness ja Arigato, Škoda jäähall, Rocca al Mare tennisekeskus, alati suvine Teras Beach või Mustamäe Elamus Spa.

 • Pere- ja lastesõbralik

  Järveotsa kodude elamuid ühendab hubane majadevaheline platvorm, kus asuvad nii puhkealad kui ka laste mänguplatsid. Asudes parkimisalast eraldi, on siin pere pisematel turvaline mängida ning naabrilastega sõbruneda. Nädalalõpul pakub rõõmu jalutuskäik loomaaias või kontserdielamus Saku Suurhallis.

 • Mugav majaalune parkimine

  Järveotsa Kodude parkimiskohad paiknevad elamute kõrval väliparklas ning majaaluses parklas, kus saad hoida auto ilmastiku eest kaitstuna. Viimase puhul saab hommikune kodust lahkumine olema alati sujuv ning ei sõltu meie põhjamaise kliima ootamatustest – unusta auto puhastamine lumest ning astu alati kuiva jalaga sõidukisse.

 • Siseviimistlusvalikud

  Kujunda kodu vastavalt oma maitsele ja stiilile. Siseviimistluses on saadaval standardpakett ning kolm koondpaketti lisatasu eest. Tehes ostuotsuse aegsasti, saad valida endale sobiva lahenduse. Standardpaketi märksõnaks on heledad toonid ja õhulisus. Nõudlikumale maitsele loodud koondpakettides sisaldub muuhulgas soe ja naturaalne tammeparkett, plaaditud põrandad esikus, spoon- või profiiluksed ning trendikad materjalivalikud vannitoas.

 • Köök on kodu süda

  Uut kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, kuid hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha viie eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega ->

Parkimine ja panipaik

Tutvu naabruskonna võimalustega

Uue kodu ostmine