Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Tasuta köök ja 5000 € sisustuseks
Müügis ja sissekolimiseks valmis

Järveotsa Kodud

Kaasaegne uusarendus Haaberstis

Hind:
159 990 -
260 349 €
Üldpind:
40 - 80,7 m²
Toalisus:
2 - 4

Eripakkumine

Kodu ostuga tasuta köök, sisearhitekti konsultatsioon ja 5000 € sisustamiseks

Et unistuste kodu sisseseadmine oleks sujuv ja muretu, saad eripakkumisena sisustamiseks 5000 € väärtuses Ikea või Furgneri kinkekaardi ning Bonava köögimööbli koos tehnikaga. Valikuid uude koju aitab teha meie sisearhitekt kahetunnise konsultatsiooni käigus. Pakkumine kehtib Uus-Mustamäe ja Järveotsa Kodude möbleerimata kodu ostu puhul kuni 29.02.2024. Võta ühendust ja küsi lisainfot!

Tutvustus

Kaasaegne uusarendus Haaberstis

Uus energiasäästlik korter rahulikus piirkonnas, oja kaldal, kus on kogu perel mõnus elada ja lastel suureks kasvada.

Järveotsa Kodud asuvad mitmekülgsete ajaveetmisvõimalustega piirkonnas. Tee kosutav jooksutiir Nõmme metsa, pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel või naudi mitmesuguseid veespordivõimalusi liivarannaga Harku järvel. Kodu kõrval asuv Järveotsa oja kallasrajal saab värskes õhus aega veeta ja linnulaulu nautida. Elamuid ühendab hubane majadevaheline puhkeala. Asudes parkimisalast eraldi, on siin pere pisematel turvaline mängida ning naabrilastega sõbruneda.

Viies elamus on valminud uued kaasaegsed ja funktsionaalsed 2-4-toalised kodud suuruses 42,9-73,1 m². Igal kodul on hubane rõdu või terrass ning elamute kõrgematelt korrustelt avanevad avarad vaated. Igapäevast mugavust pakub korteri hinnas sisalduv panipaik, kus hoiustada jalgrattaid, spordivarustust, lapsevankrit või hooajaväliseid asju. Parkimine on korraldatud mugavalt maja kõrval asuvas väliparklas ja majaaluses parklas.

Uued kodud on sissekolimiseks valmis. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Juhime tähelepanu, et meie kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

Peresõbralik naabruskond

Kvaliteetne siseviimistlus ja hoolikalt läbimõeldud, mugavaimad planeeringud

Energiasäästlik B-energiaklass

Eraldiseisev panipaik hinna sees

Majaalune parkimiskoht 6000 €, väliparkimiskoht 3000 €Vaata parkimisplaani

Galerii

Naabruskond

 • Kodu roheluse keskel

  Kodu kõrval asuva Järveotsa oja peagi korrastatud kallasrada saab sinu lemmikuks, kus värskes õhus aega veeta ja linnulaulu nautida. Tee maja tagant kulgevalt kergliiklusteelt kosutav jooksutiir Nõmme metsa või pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel. Liivarannaga Harku järv pakub mitmesuguseid veespordivõimalusi. Kodu lähedal on kõik mugavaks toimetamiseks vajalik – toidupoed, koolid, lasteaiad ning mitmekülgsed vabaajaveetmise võimalused nii looduses kui spordiklubides.

 • Tervisepordivõimalused

  Järveotsa Kodud asuvad parajalt mitmekülgsete sportimisvõimalustega piirkonnas. Tee kosutav jooksutiir Nõmme metsa või pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel. Liivarannaga Harku järv pakub mitmesuguseid veespordivõimalusi suurtele ja väikestele. Lisaks ootavad kodulähedased spordi- ja lõõgastumisvõimalused - spordiklubid MyFitness ja Arigato, Škoda jäähall, Rocca al Mare tennisekeskus, alati suvine Teras Beach või Mustamäe Elamus Spa.

 • Pere- ja lastesõbralik

  Järveotsa kodude elamuid ühendab hubane majadevaheline platvorm, kus asuvad nii puhkealad kui ka laste mänguplatsid. Asudes parkimisalast eraldi, on siin pere pisematel turvaline mängida ning naabrilastega sõbruneda. Nädalalõpul pakub rõõmu jalutuskäik loomaaias või kontserdielamus Saku Suurhallis.

 • Mugav majaalune parkimine

  Järveotsa Kodude parkimiskohad paiknevad elamute kõrval väliparklas ning majaaluses parklas, kus saad hoida auto ilmastiku eest kaitstuna. Viimase puhul saab hommikune kodust lahkumine olema alati sujuv ning ei sõltu meie põhjamaise kliima ootamatustest – unusta auto puhastamine lumest ning astu alati kuiva jalaga sõidukisse.

 • Siseviimistlusvalikud

  Kujunda kodu vastavalt oma maitsele ja stiilile. Siseviimistluses on saadaval standardpakett ning kolm koondpaketti lisatasu eest. Tehes ostuotsuse aegsasti, saad valida endale sobiva lahenduse. Standardpaketi märksõnaks on heledad toonid ja õhulisus. Nõudlikumale maitsele loodud koondpakettides sisaldub muuhulgas soe ja naturaalne tammeparkett, plaaditud põrandad esikus, spoon- või profiiluksed ning trendikad materjalivalikud vannitoas.

 • Köök on kodu süda

  Uut kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, kuid hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha viie eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega ->

Parkimine ja panipaik

Järveotsa Kodud

Tutvu naabruskonna võimalustega

Uue kodu ostmine