Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Eripakkumise hinnavõit 18000 €
Müügis ja sissekolimiseks valmis

Järveotsa Kodud

Kaasaegne uusarendus Haaberstis

Hind:
158 990 -
260 349 €
Üldpind:
40 - 80,7 m²
Toalisus:
2 - 4

Kampaania

Uue kodu hinnavõit 18000 €

Järveotsa Kodudes saad kodu ostuga eripakkumisena tasuta kaasa panipaiga, väliparkimiskoha, kvaliteetse köögimööbli koos -tehnikaga ning sisustamiseks 5000 € väärtuses Ikea või Furgneri kinkekaardi. Eripakkumise hinnavõit 18000 eurot. Võta ühendust ning tule sissekolimiseks valmis korteritega tutvuma!

Kampaania

Vaheta vana kodu uue vastu! Vali välja oma uus kodu ning meie hoolitseme vana kodu müügi eest.

Tutvustus

Kaasaegne uusarendus Haaberstis

Uus energiasäästlik korter rahulikus piirkonnas, oja kaldal, kus on kogu perel mõnus elada ja lastel suureks kasvada.

Järveotsa Kodud asuvad mitmekülgsete ajaveetmisvõimalustega piirkonnas. Tee kosutav jooksutiir Nõmme metsa, pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel või naudi mitmesuguseid veespordivõimalusi liivarannaga Harku järvel. Kodu kõrval asuv Järveotsa oja kallasrajal saab värskes õhus aega veeta ja linnulaulu nautida. Elamuid ühendab hubane majadevaheline puhkeala. Asudes parkimisalast eraldi, on siin pere pisematel turvaline mängida ning naabrilastega sõbruneda.

Viies elamus on valminud uued kaasaegsed ja funktsionaalsed 2-4-toalised kodud suuruses 42,9-73,1 m². Igal kodul on hubane rõdu või terrass ning elamute kõrgematelt korrustelt avanevad avarad vaated. Igapäevast mugavust pakub korteri hinnas sisalduv panipaik, kus hoiustada jalgrattaid, spordivarustust, lapsevankrit või hooajaväliseid asju. Parkimine on korraldatud mugavalt maja kõrval asuvas väliparklas ja majaaluses parklas.

Uued kodud on sissekolimiseks valmis. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Juhime tähelepanu, et meie kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

 • Peresõbralik naabruskond
 • Kvaliteetne siseviimistlus ja hoolikalt läbimõeldud, mugavaimad planeeringud
 • Energiasäästlik B-energiaklass
 • Eraldiseisev panipaik hinna sees
 • Majaalune parkimiskoht 6000 €, väliparkimiskoht 3000 € Vaata parkimisplaani

Galerii

Naabruskond

 • Kodu roheluse keskel

  Kodu kõrval asuva Järveotsa oja peagi korrastatud kallasrada saab sinu lemmikuks, kus värskes õhus aega veeta ja linnulaulu nautida. Tee maja tagant kulgevalt kergliiklusteelt kosutav jooksutiir Nõmme metsa või pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel. Liivarannaga Harku järv pakub mitmesuguseid veespordivõimalusi. Kodu lähedal on kõik mugavaks toimetamiseks vajalik – toidupoed, koolid, lasteaiad ning mitmekülgsed vabaajaveetmise võimalused nii looduses kui spordiklubides.

 • Tervisepordivõimalused

  Järveotsa Kodud asuvad parajalt mitmekülgsete sportimisvõimalustega piirkonnas. Tee kosutav jooksutiir Nõmme metsa või pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel. Liivarannaga Harku järv pakub mitmesuguseid veespordivõimalusi suurtele ja väikestele. Lisaks ootavad kodulähedased spordi- ja lõõgastumisvõimalused - spordiklubid MyFitness ja Arigato, Škoda jäähall, Rocca al Mare tennisekeskus, alati suvine Teras Beach või Mustamäe Elamus Spa.

 • Pere- ja lastesõbralik

  Järveotsa kodude elamuid ühendab hubane majadevaheline platvorm, kus asuvad nii puhkealad kui ka laste mänguplatsid. Asudes parkimisalast eraldi, on siin pere pisematel turvaline mängida ning naabrilastega sõbruneda. Nädalalõpul pakub rõõmu jalutuskäik loomaaias või kontserdielamus Saku Suurhallis.

 • Mugav majaalune parkimine

  Järveotsa Kodude parkimiskohad paiknevad elamute kõrval väliparklas ning majaaluses parklas, kus saad hoida auto ilmastiku eest kaitstuna. Viimase puhul saab hommikune kodust lahkumine olema alati sujuv ning ei sõltu meie põhjamaise kliima ootamatustest – unusta auto puhastamine lumest ning astu alati kuiva jalaga sõidukisse.

 • Siseviimistlusvalikud

  Kujunda kodu vastavalt oma maitsele ja stiilile. Siseviimistluses on saadaval standardpakett ning kolm koondpaketti lisatasu eest. Tehes ostuotsuse aegsasti, saad valida endale sobiva lahenduse. Standardpaketi märksõnaks on heledad toonid ja õhulisus. Nõudlikumale maitsele loodud koondpakettides sisaldub muuhulgas soe ja naturaalne tammeparkett, plaaditud põrandad esikus, spoon- või profiiluksed ning trendikad materjalivalikud vannitoas.

 • Köök on kodu süda

  Uut kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, kuid hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha viie eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega ->

Parkimine ja panipaik

Järveotsa Kodud

Tutvu naabruskonna võimalustega

Uue kodu ostmine