Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Kolde Rannamaja ehitusinfo

Kolde pst 72 elamu tehniline kirjeldus

Seinad

Elamul on plokkseinad, mis on soojustatud ning krohvitud ja värvitud, mittekandvad seinad on metallkarkassil värvitud  kipsplaatvaheseinad. Trepikoja seinad on krohvitud ning värvitud.

 

Laed

Korteri lae moodustavad raudbetoonpaneelid, V-vuugiga laed värvitakse valgeks. Tualettruumides ja vannitubades on kipslagi koos süvistatud valgustitega.

 

Rõdud

Rõdudel on sügavimmutatud puidust laudpõrand ning klaaspiire.

 

Aknad ja uksed

Korteritel on puit-alumiinium 3-kordsed klaaspakettaknad. Korteri välisuks on kõrgendatud helipidavusega puidust uks ning siseuksed tammespoonist või valged sileuksed. Elamu peasissepääsuuks on turvaklaasiga metallprofiilidest lukustatav uks. Maja kõik lukud on sarjastatud – koduomanik saab mugavalt ühe võtmega avada nii trepikoja, korteri kui panipaiga ukse.

 

Siseviimistlus

Siseviimistluses on võimalik valida kokku seitsme viimistluspaketi vahel, millest kaks on standardvalikud ning viis saadaval lisatasu eest. Standardlahendusena on siseviimistlus hele, põrandakate esikus, tubades ja köögis 3-lipiline tammeparkett. Vannitoad on kaasaegselt heledad ja kontrastsed: seintel suuremõõduline 33,3x55,0 cm valge või helehall keraamiline plaat, põrandal 30x60 cm hall või pruun põrandaplaat (valik vastavalt standardpaketile). Tualettruumides ja vannitubades on kipslagi süvistatud valgustitegaVannitubades on Vitra duššisegisti, valamu, valamusegisti, otsikud pesumasina ühendamiseks ning seinapealne WC-pott. Vannitoale lisab elegantsust minimalistlik renntrapp. Valitud korterites sisaldub standardvalikus vann. Sanitaarkeraamika on valge, sanitaartehnika viimistlus kroom. Tutvu lähemalt siseviimistluse valikutega siin.

 

Küte ja ventilatsioon

Elamule on omandatud B-energiaklass. Maja köetakse linna kaugküttesüsteemist, korteritesse on paigaldatud vesipõrandaküte. Korterite ventilatsioon on lahendatud igas korteris paikneva soojustagastiga ventilatsiooniagregaadiga. Kõik ventilatsioonisüsteemid on varustatud mürasummutajatega, mille ülesandeks on summutada nii ventilatsiooni seadmete poolt tekitatavat müra kui ka õhu liikumisest tekkivat müra. Korterites on kasutatud sissepuhkeks seintes paiknevaid tasanduskastiga õhujaotajaid ning väljatõmbeks plafoone. Igal korteril on autonoomsed kaugloetavad kütte- ning sooja- ja külmaveemõõturid, mis paiknevad vannitoa ja/või esikulagede taga.


"Targa kodu" lahendus

Iga korteri välisukse juures asub süvistatud ja pidevalt laetud puutetundlik juhtpaneel, millelt saad "Targa kodu" funktsioone mugavalt kasutada ja seadistada. Pakett Smart Basic sisaldub uue kodu hinnas ning sisaldab "Targa kodu" põhifunktsioone (videofono süsteem, kütte ja ventilatsiooni juhtimine, näitude lugemine ja edastamine, kiipidega üldläbipääsud). Targa kodu lahenduse teenusepakkuja on KIUTO. 

 

Televisioon ja internet

Korteritele tagatakse liitumise võimalus piirkonnas internetiühendust ning kaabeltelevisiooni pakkuvate operaatoritega. Liitumine teenusepakkujaga ei kuulu hinna sisse.

 

Läbipääsud ja signalisatsioon

Kõikides korterites on videofono lukusüsteem ning valvesüsteemi valmidus.

 

Üldine

Parkimiskohad asuvad hoonet ümbritsevatel tõkkepuuga parkimisplatsidel ja hoone liuguksega varustatud soklikorrusel. Tutvu lähemalt parkimisvõimalustega siin.

Iga korteri juurde kuulub maja soklikorrusel või I korrusel paiknev panipaik. Panipaikade uksed varustatakse ripplukuga. Panipaik sisaldub korteri hinnas.