Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Haabersti uusarendused
Asukoht

Haabersti uusarendused

Uued kodud Haaberstis

Tutvustus

Uusarendused Haaberstis

Uued kodud Haaberstis, Pikaliiva Kaarmajas al. 117 990.- ja Järveotsa Kodudes al.154 900.-

Bonava loob Haaberstisse uued kaasaegsed ja energiasäästlikud korterid.

Tere tulemast elama uusarenduses, Haaberstis! Energiasäästlik uus korter on ideaalne elupaik noortele peredele ja inimesele, kes hindab mugava ühendusega elukohta Tallinnas. Haabersti pakub suurepäraseid elamisvõimalusi, uusi kortereid ning mitmekülgseid eeliseid.

Liivarannaga Harku järve ääres leiad mitmesuguseid veespordivõimalusi. Kodu lähedal on kõik mugavaks toimetamiseks vajalik – toidupoed, koolid, lasteaiad ning mitmekülgsed vabaajaveetmise võimalused nii looduses kui spordiklubides. Haaberstis asub palju lasteaedu, koole ja teenindusasutusi, samuti on piirkond rikas mitmete spordi- ja kultuurikeskuste poolest – Saku Suurhall, MyFitness Rocca Al Mare, Arigato, Škoda jäähall jpm. Siit võid leida Eesti ainulaadsed rajatised – tihti kogupereüritusi korraldav Eesti Vabaõhumuuseum ja Tallinna Loomaaed, kus jätkub uudistamist nii suvel kui talvel.

Haabersti uusarendused

Kaunis asukoht ja looduskeskkond

Haabersti paikneb ideaalses kohas, pakkudes linnalähedust koos rahuliku looduse ja rohelusega. Siin on suurepärased pargid, metsad ja rannad, mis on ideaalsed jalutamiseks, jooksmiseks või värskes õhus aja veetmiseks koos perega.

Kaasaegne infrastruktuur

Uusarendused Haaberstis pakuvad kõike, mida vajate mugavaks eluks. Läheduses asuvad kaubanduskeskused, koolid, lasteaiad, spordiklubid ja tervisekeskused. Ühistranspordiühendused on suurepärased, mis võimaldab kiiret ja mugavat liikumist linna teistesse piirkondadesse.

Energiasäästlik, uus korter

Bonava uusarendused Haaberstis on ehitatud kaasaegsete ehitusstandardite järgi ning pakuvad kvaliteetseid ja hästi planeeritud elamispindu, mis vastavad teie pere vajadustele ning pakuvad privaatsust ja mugavust.

Mitmekülgsed vabaajategevused

Haabersti piirkonnas on palju vabaajategevuste võimalusi. Siit leiate spordiklubid, tenniseväljakud, ujulad ja jalgrattateed, mis pakuvad aktiivsele perele palju võimalusi sportlikuks tegevuseks. Lisaks on siinsed pargid ja rannad ideaalsed piknikuteks, mängudeks ja ajaveetmiseks vabas õhus.

Kasvav kogukond

Haabersti on dünaamiline piirkond, mis on aina populaarsem noorte perede seas. Siin on võimalus kohtuda uute inimestega, leida uusi sõpru ja osaleda erinevates üritustes ja tegevustes, mis toimuvad kogukonna tasandil.

Uusarendused Haaberstis pakuvad kõiki eeliseid, mida noor pere või esimest kodu otsiv inimene võiks soovida. Siin leiate harmoonilise tasakaalu linnaelu ja looduse vahel, kaasaegsed elamispinnad, mitmekülgsed vabaajategevused ning areneva ja sõbraliku kogukonna. Tere tulemast Haaberstisse!

Kuus põhjust, miks osta uus kodu Bonavalt

Kinnisvara ost võib olla elu üks tähtsamaid otsuseid. Soovime, et uue korteri ostmise protsess oleks sulle lihtne ja mugav.

Loome terviklikke ja läbimõeldud naabruskondi, et saaksid elada peresõbralikus ja sinu eluviise toetavas keskkonnas.

Juhime sind läbi ostuprotsessi, et otsuste tegemine oleks võimalikult lihtne. Oleme abiks uue koduga seotud valikute tegemisel.

Aastate jooksul on meist saanud eksperdid mugavate ja optimaalsete lahendustega kodude loomisel.

Kui ostad korteri projekti algusjärgus, saad kujundada uue kodu just sulle sobivas stiilis valides vastava viimistluspaketi.

Töötame selle nimel, et sinu kodu oleks võimalikult nutikas ning varustatud energiatõhusate lahendustega.

Tegeleme kodude ehitamisega juba alates 1930ndatest ning oleme uute kodude loomisel täpsed ja põhjalikud. Võid meid usaldada.