Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Tallinn | Nõmme | Ümbruskond
Asukoht

Nõmme uusarendused

Tutvustus

Nõmme uusarendused

Nõmme on üks hinnatumaid elupaiku Tallinnas. Miljööväärtuslik piirkond võlub oma tugeva kogukonna, loodusläheduse ja parimate sportimisvõimalustega.

Lõõgastu kodu lähedal asuvatel metsa- ja suusaradadel või veeda kogu perega aega Nõmme välibasseinides ja seiklusradadel. Mitmekülgsete võimalustega kaasaegne naabruskond Mäepealse tänaval on ümbritsetud Nõmme roheluse ja Glehni rahula rohkete võimalustega ning teisalt uuendusliku ülikoolilinnakuga. Uus korter Nõmmel on pikaajaline investeering. Tutvu lähemalt Bonava uute kodudega Nõmmel ja registreeri huvi!

Nõmme uusarendused

Nõmme on üks Tallinna hinnatuimatest linnaosadest, mis asub metsade ja roheluse keskel ning pakub mitmeid häid omadusi, mis muudavad selle piirkonna ideaalseks elupaigaks.

Nõmme piirkond on rahulik ja vaikne ning samas ka suhteliselt roheline ja looduslik. Sealsed metsad, pargid ja rohealad annavad võimaluse nautida loodust ning teha sporti või lihtsalt jalutada ja lõõgastuda. Samuti on piirkonnas hea juurdepääs Tallinna kesklinnale ning teistele linnaosadele.

Ajaloolist piirkonda iseloomustavad kogukonnatunne ja -tegevused. Siin toimuvad regulaarselt erinevad üritused ja festivalid, mis pakuvad meelelahutust nii lastele kui ka täiskasvanutele. 

Marju Harma
Marju Harma

Müügikonsultant

+372 5344 5201

Dmitry Makarov
Dmitry Makarov

Müügikonsultant

+372 510 6268