amusement2apartment2architecture2Page 1Group 3arrow22bike2bus2cafecalendar2check2close2Group 2amusement2culture_entertainment2Shapedocument2Shapeemail2expand2external_link2favourite2filter2getting_there2green_solutions2grocery_store2grocerystoreShapehealthcare2Shapehospital2house2pin_distancelike2local_services2bonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolmenu2mobile2parknature_activites2nature_trails2neighbourhood_story2pdf2plot2plus2Group 2preschool2restaurant2schools2schools2search2semi_attached2settings2shopping2local_services2gymGroup 2tube2user2

Kinnisvara Tallinnas

Bonava uued kodud pakuvad muretut elu sõbralikus naabruskonnas.

Kinnisvara Tallinnas

Bonava uued kodud pakuvad muretut elu sõbralikus naabruskonnas.

Avasta kinnisvara Tallinnas ja leia uus kodu

Bonava loob uusi kodusid Tallinnas ja lähiümbruses. Meilt leiad kinnisvara igaks eluetapiks - olgu see siis funktsionaalne kahetoaline kesklinna veerel või avar perekorter kaasaegses ja uues elukeskkonnas.

Uus kinnisvara on parim valik inimesele, kes hindab kvaliteeti ning muretut elu. Kaasaegsed kodud on põhjalikult läbimõeldud ja energiasäästlikud ning pakuvad mitmeid uudseid mugavusi. Hubased ja mitmekülgsed hoovialad, vaba-aja veetmise võimalused lähiümbruses ning hea ühendus teiste linnaosadega muudavad elukeskkonna terviklikuks ning igapäevaelu hõlpsasti nauditavaks.

Bonava on üks suurimatest uute kodude ehitajatest Tallinnas ja selle ümbruses. Alates 2004. aastast oleme rajanud Tallinna ja selle ümbrusse enam kui 1400 kodu – Viimsi keskusse Tammeõue, Kadrioru ja Lasnamäe piirile Vana-Kuuli, Mustamäele Rabaküla ning Haaberstisse Pärnaõue. Järgneva viie aasta jooksul plaanime ehitada veel täiendavalt 2000 kodu. Hetkel on valmimas uued korterid Pelgurannas, Haaberstis ja Lasnamäel  mugavates asumites, kus kõik igapäevaeluks vajalik on lähedal. Me ei ehita lihtsalt kinnisvara, vaid loome kodusid ja naabruskondi. Tutvu lähemalt ja leia oma unistuste kodu.

Kinnisvara Tallinnas

Asumid Tallinnas

Kinnisvara Tallinnas

Tallinn on mitmete võimaluste linn

Tallinn on paik, kus kohtuvad kultuur, disain, põnevad kohvikud ning kaunid mereäärsed paigad. Arhitektuur ja kinnisvara erinevatest ajastutest loovad siin mitmekülgsust ja kontraste. Siit leiad rohkelt vaba aja veetmise võimalusi nii looduses kui ka linnatulede säras. Jalutuskäigud rannapromenaadidel, sportimine parkmetsades, kohtumised kohvikutes, teater, kino ja kultuur on paljude linnaelanike igapäevaseks osaks.  

Merelinnana tuntud pealinn võlub mitmete populaarsete rannapiirkondadega ning mereäärsete kergliiklusteedega, kus vabal ajal jalgrattaga sõita või mõni kiirem jooksuring teha. Suured ja väikesed leiavad aktiivset tegevust mitmetel spordi- ja mänguväljakutel. Päikeselised nädalalõpud kutsuvad aga kodu lähedale rannamelu nautima ja end liigutama või miks ka mitte lohesurfama.
Kõik täisväärtuslikuks eluks oluline nagu kauplused ja kaubanduskeskused, koolid ja lasteaiad on siin samuti käe-jala juures. Pidevalt arenev ühistransport ning teedevõrgustik võimaldab sujuvat ühendust erinevate linnaosade ja kesklinna vahel. 

Läbi aasta võid leida siit rohkelt sündmusi ja festivale, mis toovad lisaks pealinalstele ka rohkelt uudistajaid nii kodumaalt kui mujalt. Palju põnevust pakuvad iga-aastased sündmused nagu Tallinna Merepäevad, valgusfestival Kadriorus, SEB Tallinna Maraton ja Vanalinna Päevad.