Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Asukoht

Kinnisvara müük Tallinnas

Tutvustus

Kinnisvara müük

Meie valikust leiad uue energiasäästliku kodu kaasaegses naabruskonnas. Uute kodude ja naabruskonade loomine ning korterite müük Tallinnas on valdkond, millesse panustame suure hoole ja pühendumusega.

Uus korter on muretu, energiasäästlik ja turvaline valik. Bonava kinnisvara Tallinnas asub hubastes ja hoolikal läbimõeldud naabruskondades. Vaata lähemalt, millised on meie loodud uued kodud Tallinnas ning leia uus korter, kus on mugav elada.

Kinnisvara müük Tallinnas

Uusarenduse ostmine

Uue kodu ostmine on suur ja põnev samm elus. See võib olla ka stressirohke  protsess, kuid sobiva kodu leidmine võib tuua palju rõõmu ja rahulolu. Siin on mõned olulised aspektid, mida tuleks kaaluda enne uue kodu ostmist.

Korteri ostmine ja võimalused

Esmalt tuleks määrata oma eelarve. Kinnisvara hinnad varieeruvad sõltuvalt asukohast, suurusest, seisukorrast ja teistest teguritest. Oluline on arvestada kõigi kuludega, sealhulgas ostuhinna, laenude intresside, kommunaalkulude ja remondikuludega.

Kinnisvara asukoht

Kinnisvara asukoht on üks olulisemaid tegureid uue kodu ostmisel. Asukoht mõjutab kodu turuväärtust, kvaliteeti, ligipääsetavust ja elukvaliteeti. Oluline on kaaluda, kui lähedal on olulised asutused ja teenused, nagu kauplused, koolid, haiglad ja ühistransport. 

Energiasäästlikud korterid ja kulud

Kui ostetakse korter, tuleks uurida kinnisvarahalduse kulusid. Uued korterid on energasiäästlikumad ning on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga, mis tagab uues kodus tervisliku sisekliima. Uut korterit ostes uuri, millised on võimalused kohe ka köök, garderoob või panipaik pakkumisse lisada. 

Vaata kinnisvara ostmisel tulevikku

Uus korter on investeering tulevikku ning paik, kus tõenäoliselt veedad enam kui mõne aasta. Kindlasti mõtle korteri suurusele ja tulevikule. Praegu võid olla rahul näiteks ühetoalise korteriga, kuid lähimate aastate jooksul võib tekkida vajadus lastetoa, kodukontori või külalistetoa järele. Lisatuba ei pruugi olla oluline lisakulu ja aastate pärast olete rahul, et siiski suurema korteri kasuks otsustasite ning ei pea vajaduste muutumisel taas elukohta vahetama.

Kinnisvara müük 

Uued korterid ja uusarendused omavad mitmeid eeliseid. Allpool on välja toodud peamised põhjused, miks eelistada kodu ostul uusarendust.

Uusarendused on loodud kaasaegse arhitektuuri ja disainiga, mis tagab uue kodu kvaliteedi ja stiili. Uusarenduste korterites on ka tavalisest parem energiatõhusus, mis võib märkimisväärselt vähendada energiakulusid.

Uued kodud Tallinnas on tavaliselt ehitatud arenevatesse piirkondadesse, mis pakuvad oma elanikele mitmeid eeliseid, näiteks lähedust uutele ja kaasaegsetele infrastruktuuridele, nagu kaubanduskeskused, koolid, haiglad ja ühistransport. Bonava loodavad korterid Haaberstis, Mustamäel, Lasnamäel pakuvad elu hoolikalt läbimõeldud turvalistes naabruskonades.

Olemasoleva kinnisvara müük ja uue kodu ostmine tähendab edaspidiseks vähem muret renoveerimise või parandamise järele. Kõik uusarendused vastavad kaasaegsetele standarditele ning omavad alates sissekolimisest vähemalt kaheaastast garantiiperioodi. 

 

Tallinn on mitmete võimaluste linn

Tallinn on paik, kus kohtuvad kultuur, disain, põnevad kohvikud ning kaunid mereäärsed paigad. Arhitektuur ja kinnisvara erinevatest ajastutest loovad siin mitmekülgsust ja kontraste. Siit leiad rohkelt vaba aja veetmise võimalusi nii looduses kui ka linnatulede säras. Tallinn on tuntud oma kauni vanalinna poolest, mis on UNESCO maailmapärandi nimekirjas. Linna teised piirkonnad on samuti hästi hooldatud ja pakuvad elanikele palju rohelisi alasid ja parke. Jalutuskäigud rannapromenaadidel, sportimine parkmetsades, kohtumised kohvikutes, teater, kino ja kultuur on paljude linnaelanike igapäevaseks osaks.  

Merelinnana tuntud pealinn võlub mitmete populaarsete rannapiirkondadega ning mereäärsete kergliiklusteedega, kus vabal ajal jalgrattaga sõita või mõni kiirem jooksuring teha. Suured ja väikesed leiavad aktiivset tegevust mitmetel spordi- ja mänguväljakutel. Päikeselised nädalalõpud kutsuvad aga kodu lähedale rannamelu nautima ja end liigutama või miks ka mitte lohesurfama.


Kõik täisväärtuslikuks eluks oluline nagu kauplused ja kaubanduskeskused, meditsiinikeskused, koolid ja lasteaiad on siin samuti käe-jala juures. Pidevalt arenev ühistransport ning teedevõrgustik võimaldab sujuvat ühendust erinevate linnaosade ja kesklinna vahel. 

Läbi aasta võid leida siit rohkelt sündmusi, sealhulgas kontserte, teatrietendusi, muuseumiüritusi ja festivale, mis toovad lisaks pealinalstele ka rohkelt uudistajaid nii kodumaalt kui mujalt. Samuti on Tallinn koduks paljudele rahvusvahelistele organisatsioonidele, mis loovad mitmekesise ja rahvusvahelise kogukonna. Palju põnevust pakuvad iga-aastased sündmused nagu Tallinna Merepäevad, valgusfestival Kadriorus, SEB Tallinna Maraton ja Vanalinna Päevad. 

Tallinn kaasaegne ja dünaamiline linn, mis pakub elanikele palju võimalusi nii tööks kui ka vaba aja veetmiseks.

Marju Harma
Marju Harma

Müügikonsultant

+372 5344 5201

Dmitry Makarov
Dmitry Makarov

Müügikonsultant

+372 510 6268