Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2

Kinnisvara müük Tallinnas

Avasta kinnisvara Tallinnas ja leia uus kodu

Kinnisvara müük Tallinnas ja lähiümbruses! Meilt leiad kinnisvara igaks eluetapiks - olgu see siis funktsionaalne kahetoaline kesklinna veerel või avar perekorter kaasaegses ja uues elukeskkonnas. Bonava loob kodusid ja naabruskondi, kus inimestel on kõrgeim elukvaliteet.

Kaasaegne ja uus kinnisvara Tallinnas on parim valik inimesele, kes hindab kvaliteeti ning muretut elu. Moodsad kodud on põhjalikult läbimõeldud ja energiasäästlikud ning pakuvad mitmeid uudseid mugavusi. Hubased ja mitmekülgsed hoovialad, vaba-aja veetmise võimalused lähiümbruses ning hea ühendus teiste linnaosadega muudavad elukeskkonna terviklikuks ning igapäevaelu hõlpsasti nauditavaks.Tutvu kinnisvara pakkumistega ja leia oma unistuste kodu.

Kinnisvara Tallinnas pakub mitmekülgseid võimalusi

Linnas on kõik vajalik läheduses olemas. Naudi linnaelu eeliseid modernses südalinnas, avasta uusi kohvikuid, turguta tervist mitmetes spaades või poodle suurimates kaubanduskeskustes. Lõpuks on aga siiski hea tulla koju. Oma koju.

Uued kodud on tulekul Lasnamäel, Mustamäel, Haaberstis ja Põhja-Tallinnas. Tutvu lähemalt ja leia uus kodu. 

Kinnisvara müük Tallinnas

Kinnisvara müük Tallinnas

Tutvu lähemalt

Kinnisvara müük Tallinnas

Tallinn on mitmete võimaluste linn

Tallinn on paik, kus kohtuvad kultuur, disain, põnevad kohvikud ning kaunid mereäärsed paigad. Arhitektuur ja kinnisvara erinevatest ajastutest loovad siin mitmekülgsust ja kontraste. Siit leiad rohkelt vaba aja veetmise võimalusi nii looduses kui ka linnatulede säras. Jalutuskäigud rannapromenaadidel, sportimine parkmetsades, kohtumised kohvikutes, teater, kino ja kultuur on paljude linnaelanike igapäevaseks osaks.  

Merelinnana tuntud pealinn võlub mitmete populaarsete rannapiirkondadega ning mereäärsete kergliiklusteedega, kus vabal ajal jalgrattaga sõita või mõni kiirem jooksuring teha. Suured ja väikesed leiavad aktiivset tegevust mitmetel spordi- ja mänguväljakutel. Päikeselised nädalalõpud kutsuvad aga kodu lähedale rannamelu nautima ja end liigutama või miks ka mitte lohesurfama.
Kõik täisväärtuslikuks eluks oluline nagu kauplused ja kaubanduskeskused, koolid ja lasteaiad on siin samuti käe-jala juures. Pidevalt arenev ühistransport ning teedevõrgustik võimaldab sujuvat ühendust erinevate linnaosade ja kesklinna vahel. 

Läbi aasta võid leida siit rohkelt sündmusi ja festivale, mis toovad lisaks pealinalstele ka rohkelt uudistajaid nii kodumaalt kui mujalt. Palju põnevust pakuvad iga-aastased sündmused nagu Tallinna Merepäevad, valgusfestival Kadriorus, SEB Tallinna Maraton ja Vanalinna Päevad.