amusement2apartment2architecture2arrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2Group 2amusement2culture_entertainment2Shapedocument2arrow2arrow2arrow22Shapeemail2expand2external_link2favourite2filter2getting_there2green_solutions2grocery_store2grocerystoreShapehealthcare2holiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2local_services2bonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolmenu2minus2mobile2parknature_activites2nature_trails2neighbourhood_story2parking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2schools2search2semi_detached2settings2shopping2local_services2gymGroup 2tube2user2
Menüü

Kinnisvara müük Tallinnas

Bonava uued kodud pakuvad muretut elu sõbralikus naabruskonnas.

Kinnisvara müük Tallinnas

Bonava uued kodud pakuvad muretut elu sõbralikus naabruskonnas.

Avasta kinnisvara Tallinnas ja leia uus kodu

Bonava loob uusi kodusid Tallinnas ja lähiümbruses. Meilt leiad kinnisvara igaks eluetapiks - olgu see siis funktsionaalne kahetoaline kesklinna veerel või avar perekorter kaasaegses ja uues elukeskkonnas. Me ei ehita lihtsalt kinnisvara, vaid loome kodusid ja naabruskondi, kus inimestel on kõrgeim elukvaliteet.

Kaasaegne ja uus kinnisvara Tallinnas on parim valik inimesele, kes hindab kvaliteeti ning muretut elu. Moodsad kodud on põhjalikult läbimõeldud ja energiasäästlikud ning pakuvad mitmeid uudseid mugavusi. Hubased ja mitmekülgsed hoovialad, vaba-aja veetmise võimalused lähiümbruses ning hea ühendus teiste linnaosadega muudavad elukeskkonna terviklikuks ning igapäevaelu hõlpsasti nauditavaks.

Tutvu kinnisvara pakkumistega ja leia oma unistuste kodu.

Kinnisvara müük Tallinnas

Kinnisvara müük Tallinnas

Tutvu lähemalt

Kinnisvara müük Tallinnas

Tallinn on mitmete võimaluste linn

Tallinn on paik, kus kohtuvad kultuur, disain, põnevad kohvikud ning kaunid mereäärsed paigad. Arhitektuur ja kinnisvara erinevatest ajastutest loovad siin mitmekülgsust ja kontraste. Siit leiad rohkelt vaba aja veetmise võimalusi nii looduses kui ka linnatulede säras. Jalutuskäigud rannapromenaadidel, sportimine parkmetsades, kohtumised kohvikutes, teater, kino ja kultuur on paljude linnaelanike igapäevaseks osaks.  

Merelinnana tuntud pealinn võlub mitmete populaarsete rannapiirkondadega ning mereäärsete kergliiklusteedega, kus vabal ajal jalgrattaga sõita või mõni kiirem jooksuring teha. Suured ja väikesed leiavad aktiivset tegevust mitmetel spordi- ja mänguväljakutel. Päikeselised nädalalõpud kutsuvad aga kodu lähedale rannamelu nautima ja end liigutama või miks ka mitte lohesurfama.
Kõik täisväärtuslikuks eluks oluline nagu kauplused ja kaubanduskeskused, koolid ja lasteaiad on siin samuti käe-jala juures. Pidevalt arenev ühistransport ning teedevõrgustik võimaldab sujuvat ühendust erinevate linnaosade ja kesklinna vahel. 

Läbi aasta võid leida siit rohkelt sündmusi ja festivale, mis toovad lisaks pealinalstele ka rohkelt uudistajaid nii kodumaalt kui mujalt. Palju põnevust pakuvad iga-aastased sündmused nagu Tallinna Merepäevad, valgusfestival Kadriorus, SEB Tallinna Maraton ja Vanalinna Päevad.