Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Sissekolimiseks valmis

Kolde Rannamaja

Sinu aeg, meie kvaliteet

Kolde Rannamaja on esinduslik kortermaja Pelgulinnas, Stroomi ranna lähedal. See on ideaalne elukoht aktiivsele inimesele, kes soovib samas nautida ka igapäevaselt linnamelu ja -mugavusi.

Kolde Rannamaja iseloomustavad modernsed kodulahendused ja mitmekülgsed vaba aja veetmise võimalused uues kodus ning lähiümbruses. 8-kordse elamu suured aknad ja moodsad klaasrõdud võimendavad avanevaid vaateid, kõrgemate korruste kodudest avaneb võrratu panoraam vanalinnale ja merele. Innovaatilised "Targa kodu" süsteemid muudavad igapäevased tegevused mugavaks ning vesipõrandaküte loob kodus ühtlase soojuse. Majale on omistatud eriti energiatõhus B-energiaklass. Parkimine on korraldatud maja kõrval asuvas väliparklas ning suletud maja-aluses parklas, kuhu pääseb automaatse numbrituvastussüsteemi abil. Iga korteri hinnas sisaldub panipaik esimesel korrusel, kus on mugav hoiustada sporditarbeid ja hooajaväliseid asju.

Koduteave

Toalisus
2 - 3
Uute kodude arv
58
Hind
150 690 - 188 090 eur
Üldpind
54 - 68 m²
Korruste arv
8
Lisainfo
Rõdu

Lisamaterjalid

Galerii

Naabruskond

Läheduses asuvad

Läheduses asuvad

Kodud

Kolde Rannamaja ehitusinfo

Kolde pst 72 elamu tehniline kirjeldus Loe edasi

 

Targa kodu lahendus

Kaasaegne kodu on nutikas ja mugav. Targa kodu funktsioonid annavad võimaluse teha oma igapäevaelu enneolematult mugavaks ning saavutada seeläbi ka madalamad kodukulud. Tutvu läehmalt uue kodu nutikate lahendustega.

Smart

Targa kodu lahendus Loe edasi

 

Tutvu lähemalt piirkonna võimalustega