Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Asukoht

Korterite müük

Korterite müük Tallinnas

Bonava loob uusi kodusid Tallinnas ja lähiümbruses. Kas otsid moodsat linnakorterit kesklinna veerel või soovid avarat perekorterit kaasaegses ja uues elukeskkonnas? Siit leiad parima valiku igaks eluetapiks.

Korterite müük Tallinnas ja lähiümbruses

Pealinnas Tallinnas leiad mitmeid kontraste, kvaliteetsed disaini ja kultuurielamusi. Linna keskmeks on parkidega ümbritsetud ainulaadne vanalinn, mis köidab lisaks kaugemalt tulnutele ka kohalikke elanikke. Mitmed muuseumid, kitsad tänavad ning hubased kohvikud pakuvad ikka ja jälle uusi elamusi ja avastamisrõõmu. 

Korterid Tallinnas

Parkidega ümbritsetud unikaalne Tallinna vanalinn

Tallinnas elab ligi pool miljonit inimest. Pidevalt uuenev infrastruktuur, mitmekülgsed võimalused õppimiseks ja tööks toob siia uusi elanikke nii lähipiirkondadest kui ka kaugematest Eesti paikadest. 

Suurlinliku südalinna kõrval leidub siin hubaseid ja rohelusest pakatavaid elupiirkondi, mille lähedusest leiad metsarajad, pikad kergliiklusteed, ranna-alad, põnevate atraktsioonidega laste mängulinnakud ja palju muud, kus peale pikka päeva aega veeta. 

Kõik täisväärtuslikuks eluks oluline nagu kaubanduskeskused, raamatukogud, tervisekeskused, koolid ja lasteaiad on siin samuti käe-jala juures. Pidevalt arenev ühistransport ning teedevõrgustik võimaldab sujuvat liiklemist erinevate linnaosade ja kesklinna vahel. Suurematest projektidest tasub mainida Haabersti ringristmiku ümberehitust fooridega turboristmikuks, mille käigus muutub Rannamõisa tee neljarealiseks, ning trammiliini pikendamine lennujaamani, mis võimaldab veelgi mugavamat töölkäimist Ülemiste City innovatsioonilinnakus.

Läbi aasta võid leida Tallinnast leida mitmeid üritusi ja festivale, mis toovad lisaks pealinalstele siia ka rohkelt uudistajaid nii kodumaalt kui mujalt. Palju põnevust pakuvad iga-aastased sündmused nagu Tallinna Merepäevad, valgusfestival Kadriorus, SEB Tallinna Maraton ja Vanalinna Päevad.