Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Korterite müük

Korterite müük

Korterite müük Tallinnas

Bonava loob uusi kodusid Tallinnas ja lähiümbruses. Kas otsid moodsat linnakorterit kesklinna veerel või soovid avarat perekorterit kaasaegses ja uues elukeskkonnas? Siit leiad parima valiku igaks eluetapiks.

Uus kodu on ideaalne valik inimesele, kes hindab kvaliteeti ning muretut elu. Kaasaegsed elamud pakuvad mitmeid mugavusi - mitmekülgsed ja läbimõeldud hoovialad, vaba-aja veetmise võimalused lähiümbruses ning hea transpordiühendus kesklinna ja teiste linnaosadega muudavad igapäevaelu hõlpsasti nauditavaks.

Korterite müük linna erinevates piirkondades

Pealinnas Tallinnas on kõik vajalik vaid lühikese teekonna kaugusel. Naudi linnaelu eeliseid moodsas südalinnas, avasta uusi restorane ja söögikohti, võta ette jalutuskäik või värskendav jooks rannaäärsetel promenaadidel või tutvu parima kaubavalikuga erinevates kaubanduskeskustes. Lõpuks on hea tulla koju. Oma koju. 

Leia uus kodu Lasnamäel, Mustamäel, Haaberstis või Põhja-Tallinnas.

Bonava, välja kasvanud NCC-st, on üks suurimaid uute kodude ehitajaid Tallinnas ja selle lähiümbruses. Meie tegevusala ei ole vaid korterite müük. Loome kodusid ja naabruskondi, kus inimestel on hea elada. Tutvu lähemalt ja leia oma unistuste kodu.

Korterite müük Tallinnas ja lähiümbruses

Vali sobiv asum

Pealinnas Tallinnas leiad mitmeid kontraste, kvaliteetsed disaini ja kultuurielamusi. Linna keskmeks on parkidega ümbritsetud ainulaadne vanalinn, mis köidab lisaks kaugemalt tulnutele ka kohalikke elanikke. Mitmed muuseumid, kitsad tänavad ning hubased kohvikud pakuvad ikka ja jälle uusi elamusi ja avastamisrõõmu. 

Korterid Tallinnas

Parkidega ümbritsetud unikaalne Tallinna vanalinn

Tallinnas elab ligi pool miljonit inimest. Pidevalt uuenev infrastruktuur, mitmekülgsed võimalused õppimiseks ja tööks toob siia uusi elanikke nii lähipiirkondadest kui ka kaugematest Eesti paikadest. 

Suurlinliku südalinna kõrval leidub siin hubaseid ja rohelusest pakatavaid elupiirkondi, mille lähedusest leiad metsarajad, pikad kergliiklusteed, ranna-alad, põnevate atraktsioonidega laste mängulinnakud ja palju muud, kus peale pikka päeva aega veeta. 

Kõik täisväärtuslikuks eluks oluline nagu kaubanduskeskused, raamatukogud, tervisekeskused, koolid ja lasteaiad on siin samuti käe-jala juures. Pidevalt arenev ühistransport ning teedevõrgustik võimaldab sujuvat liiklemist erinevate linnaosade ja kesklinna vahel. Suurematest projektidest tasub mainida Haabersti ringristmiku ümberehitust fooridega turboristmikuks, mille käigus muutub Rannamõisa tee neljarealiseks, ning trammiliini pikendamine lennujaamani, mis võimaldab veelgi mugavamat töölkäimist Ülemiste City innovatsioonilinnakus.

Läbi aasta võid leida Tallinnast leida mitmeid üritusi ja festivale, mis toovad lisaks pealinalstele siia ka rohkelt uudistajaid nii kodumaalt kui mujalt. Palju põnevust pakuvad iga-aastased sündmused nagu Tallinna Merepäevad, valgusfestival Kadriorus, SEB Tallinna Maraton ja Vanalinna Päevad.