Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Eripakkumine

Köögimööbel tasuta

Pikaliiva Kaarmaja kodudes köögimööbel koos kvaliteetse Electrolux tehnikaga eripakkumisena tasuta kaasa. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Info

Pikaliiva Kaarmajas A-energiaklass. Küsi pangast soodsamaid laenutingimusi.

Tutvustus

Ostja soovidele vastav lisaprojekteerimine hinnas!

Kaasaegne ja uus äripind äsja valminud Pikaliiva Kaarmajas on avara planeeringu ning suurte akendega, vaate ja sissepääsuga Pikaliiva tänava poolt. Ruumis on tualettruum, olemas on vee- ja kanalisatsiooniühendused, ruumipõhine ventilatsioon, kaugküte. Kaasaegse ja heleda siseviimistlusega äripinna juurde kuulub ka laudisega kaetud terrass suurusega 16,9 m2. Uued Pikaliiva Kaarmaja elamud asuvad hea ligipääsetavusega ja looduskaunis paigas, vaid paariminutlilise jalutuskäigu kaugusel Harku järvest ning teisalt mõneminutilise autosõidu kaugusel Rocca al Mare kaubanduskeskusest. Äripinna juurde on võimalik soetada väliparkimiskohad. Hinnas sisaldub projekteerimise lisateenus, et äripind kohandada vastavalt teie ettevõtte vajadustele.

 • Eriti energiasäästlik A-energiaklass, päikesepaneelid
 • Parkimine soojas majaaluses garaažis või väliparklas
 • Eraldiseisev panipaik sisaldub hinnas
 • Päikseline, peresõbralik sisehoov
 • Sissekolimiseks valmis

Galerii

Naabruskond

 • Aktiivne elu roheluse keskel

  Naudi elu kaasaegses kodukohas looduse rüpes. Hinga sõõm värsket õhku kodustel metsaradadel või tee üks virgutav suplus Harku järves, kuhu jalutad vaid mõned minutid. Uuest kodust 200 m kaugusel asuv rand on pealinnas üks esimesi, kus veetemperatuur suviti ujuma kutsub. Harrasta erinevaid veespordialasid või mängi discgolfi – tegemist jagub aastaringselt. Piirkonda rikastavad ka mitmed spordikeskused – ujulaga MyFitness Rocca Al Mare, alati suvine Teras Beach ja Škoda jäähall.

 • Läbimõeldud lahendustega kodu ja hooviala kogu perele

  Pikaliiva Kaarmaja hooviala iseloomustavad reljeefne muruala, privaatsus ja taaskasutus. See on paik, kus kogu perel on peale pikka päeva aega puhata ja mängida. Videos räägivad Bonava müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja ning maastikuarhitekt Eda Vane Pikaliiva Kaarmaja naabruskonnast ja valgusküllase hooviala kontseptsioonist.

 • Kaasaegne ja energiasäästlik kodu

  Pikaliiva kortermajad teevad energiasäästlikuks ja kaasaegseks päikesepaneelid ning nutikodu lahendus, mis võimaldab juhtida kodu kütet nii kodus asuvalt juhtpaneelilt kui nutiseadme äpist.  Elamule omistatakse A-energiamärgis, mis tagab eriti madalad kodukulud.