Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Köögimööbel tasuta
Müügis ja sissekolimiseks valmis

Pikaliiva 5 ja 7

A-energiaklassiga kodud kaasaegses naabruskonnas

Hind:
169 990 -
315 590 €
Üldpind:
43 - 83,4 m²
Toalisus:
1 - 4
Valmimine:
Sissekolimiseks valmis

Eripakkumine

Köögimööbel tasuta

Pikaliiva Kaarmaja kodudes köögimööbel koos kvaliteetse Electrolux tehnikaga eripakkumisena tasuta kaasa. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Info

Pikaliiva Kaarmajas A-energiaklass. Küsi pangast soodsamaid laenutingimusi.

Tutvustus

A-energiaklassiga kodud kaasaegses naabruskonnas

Moodsad ja energiasäästlikud kodud Harku järve ääres on sissekolimiseks valmis.

Neljast modernsest elamust moodustub poolkaar, mille südameks on rahulik hooviala. Mänguliselt reljeefse maastikuga hoovis pakuvad silmailu looklevate kõnniteede vahel rikkalik taimestik, puhke-, mängu- ja turnimisalad. See on lõõgastav paik akude laadimiseks ning mõnusateks kohtumisteks sõpradega. Pikaliiva 5 ja 7 elamutes asuvad ühe- kuni neljatoalised korterid suuruses 24-84 m². Igal kodul on rõdu või terrass, kus nautida rahulikke puhkehetki kohvitassi ja hea raamatu seltsis. Suur osa parkimiskohti asub maa-aluses parklas, lisades hoovialale avarust ning pakkudes elanikele igapäevast mugavust. See kõik loob kaasaegse ja meeldiva elukeskkonna, kus naabrit tervitada on alati rõõm.

Uued kodud on sissekolimiseks valmis. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

 • Eriti energiasäästlik A-energiaklass, päikesepaneelid

 • Parkimine soojas majaaluses garaažis või väliparklas

 • Eraldiseisev panipaik sisaldub hinnas

 • Päikseline, peresõbralik sisehoov

 • Sissekolimiseks valmis

Galerii

Naabruskond

 • Aktiivne elu roheluse keskel

  Naudi elu kaasaegses kodukohas looduse rüpes. Hinga sõõm värsket õhku kodustel metsaradadel või tee üks virgutav suplus Harku järves, kuhu jalutad vaid mõned minutid. Uuest kodust 200 m kaugusel asuv rand on pealinnas üks esimesi, kus veetemperatuur suviti ujuma kutsub. Harrasta erinevaid veespordialasid või mängi discgolfi – tegemist jagub aastaringselt. Piirkonda rikastavad ka mitmed spordikeskused – ujulaga MyFitness Rocca Al Mare, alati suvine Teras Beach ja Škoda jäähall.

 • Läbimõeldud lahendustega kodu ja hooviala kogu perele

  Pikaliiva Kaarmaja hooviala iseloomustavad reljeefne muruala, privaatsus ja taaskasutus. See on paik, kus kogu perel on peale pikka päeva aega puhata ja mängida. Videos räägivad Bonava müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja ning maastikuarhitekt Eda Vane Pikaliiva Kaarmaja naabruskonnast ja valgusküllase hooviala kontseptsioonist.

 • Kaasaegne ja energiasäästlik kodu

  Pikaliiva kortermajad teevad energiasäästlikuks ja kaasaegseks päikesepaneelid ning nutikodu lahendus, mis võimaldab juhtida kodu kütet nii kodus asuvalt juhtpaneelilt kui nutiseadme äpist.  Elamule omistatakse A-energiamärgis, mis tagab eriti madalad kodukulud.

Parkimine ja panipaik

Kodud ja hinnad