Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Kodu ostmine kodulaenuga

Uue kodu ostmine kodulaenuga

Kodu ostmine on üks Sinu elu suurimatest tehingutest ning soovime, et kõik sellega seonduvad toimingud kulgeksid sujuvalt. Sobiva kodu ostmiseks võib tarvis minna ka kodulaenu abi.

Kui vajad uue kodu ostmiseks kodulaenu, soovitame enne ostu-müügilepingu sõlmimist käia pangas nõustamisel, et üle vaadata oma rahalised vajadused ja võimalused. Bonava teeb koostööd kõigi Eesti suuremate pankadega. Sel ajal, kui pangas Sinu laenutaotlust analüüsitakse, on Sul võimalus väljavalitud korter suuliselt kuni üheks nädalaks broneerida.

Tasub meeles pidada, et pank hindab iga laenutaotlust individuaalselt. Uue kodu minimaalne sissemakse on vahemikus 10–15% kavandatud ostusummast. Kui sissemakse on vastavalt ostu-müügilepingule juba tehtud, arvestab pank selle maksega kodulaenu väljastamisel.

Aitame Sind hea meelega uue kodu ostmisel – nõustame uue koduga seonduvates küsimustes ning soovime, et kodulaenu võtmine kulgeks võimalikult sujuvalt. Kui Sul on küsimusi, võta meiega julgelt ühendust.


Tutvu kodulaenu tingimustega

Swedbankvaata pakkumist Bonava klientidele

SEB

Luminor

LHV

Coop Pank

Citadele Pank