Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Asukoht

Uusarendused Tallinnas

Uued korterid ja arendused Tallinnas

Uusarendused Tallinnas ja Harjumaal, terviklikes naabruskondades! Leia uus kodu Tallinnas või lähiümbruses. Otsid mugava planeeringuga kaasaegset esimest korterit või soovid avaramat perekorterit lastesõbralikus piirkonnas? Siit leiad uusarendused, kui soovid muretut elu kaasaegses elukeskkonnas.

Uus korter on planeeritud vastavalt tänapäevastele standarditele, et tagada parim võimalik kvaliteet ja funktsionaalsus. Uusarenduste hulgas on nii kaasaegseid kortereid kesklinna lähedal kui ka terviklikke naabruskondi südalinnast lühikese sõidu kaugusel, mis sobivad inimestele, kes soovivad nautida rohelust ja rahu oma kodu kõrval. Uusarendused on varustatud kaasaegsete lahendustega, sealhulgas energiasäästlike seadmete ja päikesepaneelidega, mis aitavad säästa nii raha kui ka keskkonda. Lisaks on uusarenduste asukohad valitud hoolikalt, et tagada sinu kodu lähedusse kõik vajalik, nagu koolid, lasteaiad, ühistranspordi peatused kui ka sportimisvõimalused, terviserajad ja vaba aja veetmise võimalused. Kui soovid vaadata, millised on Bonava uusarendused ja leida uue korteri Tallinnas, siis tutvu lähemalt ja leia uus kodu siit.

Uusarendused Tallinnas ja Harjumaal

Uusarendused pakuvad muretut elu

Uusarenduses on kõik uhiuus, mis teeb sellest ka muretu valiku. Kaasaegsed planeeringud toovad uude koju mugavust ning funktsionaalsust, kus igal ruutmeetril on oma eesmärk. Kaasaegsed lahendused ning tõhusad soojustuse- ning küttelahendused tagavad madalad kodukulud.

Uusarendused planeeritakse nii, et kõige aluseks on sealsed tulevased elanikud. Parimad uued korterid ei seisne vaid suurepärases arhitektuuris või stiilses sisustuses, vaid eelkõige elust selle kõige ümber. Seetõttu on meie uusarendused põhjalikult läbimõeldud. Loome kodusid ja õnnelikke naabruskondi, kus inimestel on kõrgeim elukvaliteet. Loe lähemalt Bonava õnnelike naabruskondade kohta.

Uusarendused annavad kindlustunde, et saad nautida kaasaegseid lahendusi, kvaliteetset siseviimistlust ning hoolikalt läbimõeldud, tervikliku hooviala ja naabruskonda. Saad teha valiku erinevate korterite vahel ning leida just sulle sobiv korteri suurus ja planeering. Uue kodu ostuprotsess on samuti lihtne. Lisaks on uusarendused ehitatud nii, et elamute kvaliteet vastaks kaasaegsetele kõrgete standarditele ning uue kodu ostmisega kaasneb ka ehitusjärgne garantiiaeg, mis annab sulle veelgi suurema kindlustunde. Uusarendused - mida valikul silmas pidada?

Miks eelistada uut korterit?

Uusarendused on hea valik, kui unistad värskest algusest. Uus korter tähendab elupinna sisseseadmist esimese omanikuna. Lisaks on ka trepikojad esinduslikud ja kaasaegsed ning mõeldud on üldkasutatavate ruumide funktsionaalsusele - mugavad panipaigad, hoiuruumid jms.

1. Madalad kodukulud

Uusarendused toovad sulle enamasti ka madalamad kütte- ja haldusarved. Oluliseks aspektiks võib pidada ka asjaolu, et esimestel aastakümnetel puudub suurema remondi vajadus. Samuti ei ole uusarenduse korteri puhul ühistu remondivõlga, mis vanemas korteris võib osutuda suureks kulureaks. Uued korterid ja uusarendused on ehitatud energiasäästlikult, kasutades uusi ja kvaliteetseid materjale ja tehnoloogiaid (näiteks soojustagastusega ventilatsioon, targa kodu lahendus, päikesepaneelid, läbipääsu- videovalve- ja sidesüsteemid vms). Uues korteris hoiad igakuiselt kokku kommunaalkuludes ning elamine on enamasti soodsam.

2. Funktsionaalsed ruumilahendused

Uued korterid on põhjalikult läbimõeldud planeeringutega. Võrreldes ruutmeetritelt sama suurusega vanemate elamispindadega, on uus korter avaramad, tänu suurematele akendele ka valgusküllasemad ning funktsionaalsemad - vannitoa planeeringus on arvestatud pesumasina asukohaga või on kodumasinad paigutatud eraldiseisvasse majapidamisruumi; magamistoas ja esikus on asukoht mahuka sisseehitatava kapi jaoks, korteri planeerimisel on eelkõige lähtutud funktsionaalsusest, et pakkuda elanikele võimalikult mugavat ja rõõmupakkuvat kodu.

3. Kaasaegne siseviimistlus ja uus köök

Kui ostad uue korteri ehitusjärgus, saad oma siseviimistluse kujundada vastavalt sulle sobivale stiilile valides siseviimistluspakettide seast sobivaima. Siseviimistlusmaterjalid on valitud professionaalse sisekujundaja poolt ning kombineeritud nii, et erinevad toonid ja materjalid moodustavad moodsa ja stiilse terviku. Uues korteris saad soovi korral osta kodu koos köögimööbliga. Nii väldid suuremaid kulutusi uue kodu sisseseadmisel. 

Bonava_koogimoobel_700x375.jpg


4. Panipaik ja parkimine

Uusarendused paistavad silma hoolikalt planeeritud panipaikade poolest. Enamasti kuulub uue korteri juurde enamasti lisaks ühistele hoiuruumidele ka isiklik panipaik maja 0- või esimesel korrusel. Lisaruumi on hea kasutada jalgrataste, hobivarustuse, kohvrite ja hooajal mittevajalikke riiete hoidmiseks. Uue korteri eeliseks on ka läbimõeldud parkimine elamu ees, maa-aluses parklas või uusarenduse kinnises hoovis. Kuigi uute kortermajade kinnistud on sageli väiksemad kui vanadel kortermajadel, on üldjuhul iga korteri juurde arvestatud üks parkimiskoht.
Tasandi_1_3_Evn_06_700x375.jpg


5. Kaasaegne naabruskond 

Uus korter ei tähenda vaid ilusat kodu, vaid uusarenduse üheks eeliseks on hubane ja läbimõeldud hooviala, kus nii suurematel kui väiksematel on tore aega veeta ja pikast päevast lõõgastuda.  Sageli leiad hoovialalt vaba-aja veetmise võimalusi igas vanuses elanikele – praktiline grilli-ala, aktiivseteks tegevusteks väli-jõusaal ning väiksematele mängu- ja turnimisalad.

Kui otsid uut kodu Tallinnas, siis uusarendused on kindlasti hea valik. Saad endale mugava, kaasaegse ja kvaliteetse kodu ning elada linnas, mis on täis elu ja võimalusi. Võta ühendust meie müügikonsultandiga ning leiame sinu jaoks sobiva uusarenduse Tallinnas!