Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Uusarendused Tallinnas

Uusarendused Tallinnas

Uusarendused sõbralikes naabruskondades! Leia uus kodu Tallinnas või lähiümbruses. Otsid optimaalse planeeringuga esimest kodu või soovid avaramat perekorterit lastesõbralikus piirkonnas? Siit leiad parim valiku, kui soovid muretut elu kaasaegses elukeskkonnas.

Uusarendused Tallinnas, kaasaegses elukeskkonnas pakuvad mitmeid mugavusi. Moodsat kodu iseloomustavad läbimõeldud ja avaramad ruumilahendused ning võimalus kujundada kõik vastavalt oma maitsele. Kaasaegsed kütte- ja ventilatsioonisüsteemid loovad tervisliku sisekliima ja tagavad aastaringselt madalamad igakuised kulud. Uue kodu lahutamatuks osaks on ka läbimõeldud hooviala, praktilised panipaigad ning mugav ühendus teiste linnaosadega. Uhiuus kodu on ideaalne valik inimesele, kes hindab kvaliteeti ja kaasaegset elukeskkonda.

Uusarendused Tallinnas

Uusarendused Tallinnas pakuvad mitmekülgseid võimalusi kodus, kus kõik vajalik on läheduses olemas. Naudi linnaelu eeliseid modernses südalinnas, avasta uusi kohvikuid, turguta tervist mitmetes spaades või poodle suurimates kaubanduskeskustes. Lõpuks on aga siiski hea tulla koju. Oma koju.

Mitmed uusarendused ootavad ja on tulekul Lasnamäel, Mustamäel, Haaberstis ja Põhja-Tallinnas ning leia uus kodu. 

Uusarendused Tallinnas

 • Hind150 690 - 188 090 EUR
 • Kodu58
 • Tube2 - 3
 • Suurus33.6 - 56.8 m²
 • Hind103 490 - 156 280 EUR
 • Kodu32
 • Tube2 - 4
 • Suurus40.1 - 81.2 m²
 • Hind103 490 - 189 990 EUR
 • Kodu176
 • Tube0 - 4
 • Hind84 290 - 174 290 EUR
 • Kodu232
 • Tube1 - 4
 • Suurus30 - 90 m²
 • Kodu30
 • Suurus29.5 - 76.2 m²
 • Kodu46
 • Kodu36
Sissekolimiseks valmis
Müügis
Tulekul

Uusarendused Tallinnas

Vali sobiv asum

Uusarendused pakuvad muretut elu

Uusarenduses on kõik uhiuus, mis teeb sellest ka muretu valiku. Kaasaegsed planeeringud toovad uude koju mugavust ning funktsionaalsust, kus igal ruutmeetril on oma eesmärk. Kaasaegsed lahendused ning tõhusad soojustuse- ning küttelahendused tagavad madalad kodukulud.

Uusarenduste planeerimise aluseks on sealsed tulevased elanikud. Parim kodu ei seisne vaid suurepärases arhitektuuris või stiilses sisustuses, vaid eelkõige elust selle kõige ümber. Seetõttu on meie uusarendused põhjalikult läbimõeldud. Loome kodusid ja õnnelikke naabruskondi, kus inimestel on kõrgeim elukvaliteet. Tutvu uusarendustega ning leia endale uus kodu.

Mitmekülge Tallinn

Pealinn Tallinn pakub mugavat elu ja põnevat avastamisrõõmu. Siit leiad disaini, kultuuri, põnevaid maitseelamusi ning mitmeid võimalusi sportimiseks ja lõõgastuseks. Linna südameks on ajalooline ja unikaalne vanalinn, mille kõrval loovad kontraste modernsed uusarendused. 

 

Korterid Tallinnas

Parkidega ümbritsetud ainulaadne vanalinn


Tallinnas elab enam kui 443 000 inimest. Pidevalt arenev infrastruktuur ning parimad võimalused õpinguteks ja töö leidmiseks toob siia uusi elanikke nii lähivaldadest kui ka kaugematest Eesti piirkondadest. 

Suurlinliku südalinna kõrval leidub siin hubaseid ja rohelusest pakatavaid elupiirkondi, mille läheduses on metsa- ja spordirajad, kaasaegsed ranna-piirkonnad, promenaadid, välijõusaalid ning põnevate atraktsioonidega suured mänguväljakud. 

Kõik täisväärtuslikuks eluks oluline nagu kauplused ja kaubanduskeskused, koolid ja lasteaiad on siin samuti lühikese tee kaugusel. Kiirelt arenev ühistransport ning teedevõrgustik võimaldab sujuvat ühendust erinevate linnaosade ja kesklinna vahel. Suurematest projektidest tasub mainida Haabersti ringristmiku ümberehitust fooridega kiir-ristmikuks, mille käigus muutub Rannamõisa tee neljarealiseks, ning trammiliini pikendamine lennujaamani, mis võimaldab veelgi kiiremat ühendust Ülemiste City innovatsioonilinnakuga.

Tallinnas toimub aastaringselt rohkelt sündmusi ja festivale, mis toovad lisaks pealinalstele siia ka rohkelt külalisi nii kodumaalt kui mujalt. Palju põnevust pakuvad populaatrsed sündmused nagu Tallinna Merepäevad, valgusfestival Kadriorus, SEB Tallinna Maraton ja Vanalinna Päevad.