Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Ostuprotsess

Uue kodu ostmine võib olla elu üks tähtsamaid otsuseid. Soovime, et see protsess oleks Sulle lihtne ja mugav.

Allpool tutvustame seitset lihtsat sammu Sinu unistuste koduni. Küsimuste korral võta palun julgesti meiega ühendust.

1. Registreerimine

Kui oled leidnud meie valikust huvi pakkuva projekti, saad end lihtsasti meie veebilehel registreerida ja meid oma huvist teavitada. Nii jõuab Sinuni kogu vajalik info korteri müügi alguse kohta. See ei maksa midagi ega tähenda, et oled kohustatud meilt uue kodu ostma. Kui meil on uudiseid valitud projekti raames toimuvate arengute kohta, võtame Sinuga ühendust.

2. Uue koduga tutvumine

Tutvustame Sinu uut kodu Sulle heameelega kohapeal. Selleks on sisse seatud näidiskorterid ning töömaa müügikontorid, kus on võimalik tutvuda uue kodu asetuse ning plaanidega, samuti viimistlusmaterjalide valikuga.

3. Broneerimisleping

Pärast sobiva uue kodu välja valimist tutvustame Sulle põhjalikult müügitingimusi ning koostame broneerimislepingu. Kodu broneerimiseks pead tasuma ka broneerimistasu, mis lähtuvalt projektist võib olla kuni 1200 eurot, mis arvatakse hiljem korteri müügihinna hulka.

4. Notariaalne müügileping

Broneerimislepingu sõlmimise järel korraldame Sinuga tavaliselt ühe kuu jooksul notariaalse müügilepingu allkirjastamise notaribüroos. Kodu ostmine on üks Sinu elu suurimatest tehingutest ning soovime, et see oleks ka üks parimaist. Seetõttu vaatame üle kõik, hinnast garantiitingimusteni, et oleksid teadlik lepingu kõikidest detailidest. Seejärel sõlmime notariaalselt kinnitatud lepingu. Nüüd pead tasuma ka vähemalt 10% uue kodu hinnast.

5. Viimistluse valik

Siit algab lõbus osa. Kui oleme Sinu kodu ehitamisega algust teinud, kutsume Sind valima viimistlusmaterjale. Tutvustame sulle erinevaid, professionaalse sisekujundaja poolt eelnevalt koostatud koondpakette.

Mis toimub siis, kui meie ehitame?

Loomulikult soovid oma uue kodu ehitamise protsessiga kursis olla. Seetõttu püüame kokku leppida kokkusaamisi objektil, kus saame vaadata, kuidas majad kerkivad. Seoses turvariskiga ei ole ehituse kõigis etappides võimalik tulevast kodu ehitusobjektil külastada. 

6. Lõplik ülevaatus ja viimane makse

Sinu kodu saab peagi valmis. Korraldama peab vaid lõpliku ehitusliku ülevaatuse, sõlmima notariaalse asjaõiguslepingu ning tasuma 90% uue kodu hinnast. Lepime aja notaribüroos ning teavitame vajadusel Sinu panka.

Lõpliku ülevaatuse juures viibid Sina ja Bonava esindaja. Puuduste avastamise korral tehakse vastavad ülestähendused ning puudused korrigeeritakse enne notariaalse asjaõiguslepingu sõlmimist ning ostuhinna tasumist.

7. Uue kodu üleandmine

Viimaks on käes aeg pista võti oma uue kodu lukuauku. Võtmed saad kätte pärast notariaalse asjaõiguslepingu sõlmimist ja 90% hinna tasumist, tavaliselt lepingu sõlmimise päeval. Anname Sulle ka Koduaabitsa, mis sisaldab kõiki üksikasju, mida pead oma uue kodu kohta teadma, näiteks infot garantii kohta ning kasutusjuhendeid.

Küsimuste korral võid meiega alati ühendust võtta.

Loodame, et ülaltoodud lihtsad sammud aitasid Sinu uue kodu leidmise protsessi selgust tuua. Kui Sul on täiendavaid küsimusi, võta palun julgesti meiega ühendust või otsi lisainfot meie veebilehelt.