Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Kullo

Lase looming valla Kullo huvikoolis

Mustamäel asuv Kullo on vanim ja suurim huvikool Eestis, kus õpib üle 2200 õpilase umbes 50 erinevas huviringis.

Huvikeskus asutati juba aastal 1941 ning Kullo nime kannab alates 1993. aastast. Sõnadest „kultuur“ ja „looming“ nime saanud huvikoolis saab uusi elamusi ja põnevaid kogemusi läbi õppimise.

Maalimine

Kullos on huviringe igale maitsele, väga erinevates valdkondades nagu näiteks kunst, tehnika, loodus, muusika, tants ja palju muud. 

pill

Soovid arendada oma fotograafi oskuseid? Või hoopis avastada pop-jazzi võlud ja  luua flöödi- või klaverimängul imelisi helisid? 

Fotograafia

Kullos leiab avastamisrõõmu ja tegevusi nii lastele kui täiskasvanutele. Leia sobivaim ning lase oma loominguline pool valla.