Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Aiandi 7/2 elamu info

Seinad

Elamu välisseinad on plokkseinad, mis on soojustatud ning krohvitud ja värvitud. Korterite vahelised seinad on plokkseinad, mis on krohvitud ja värvitud. Korterite mittekandvad siseseinad on metallkarkassil värvitud kipsplaatvaheseinad. Trepikoja seinad on krohvitud ning värvitud.


Laed

Korteri lae moodustavad raudbetoonpaneelid, V-vuugiga laed värvitakse valgeks. Korterite osades ruumides on kasutatud kipsplaatidest ripplage. Tualettruumide ja vannitubade lagi on kipsplaatlagi, milles asetsevad teenindusluugid. Trepikojas on puitlippidega lagi.


Rõdud

Igal korteril on rõdu, mille põranda materjaliks on laudis.


Aknad ja uksed

Korteritel on PVC-profiilil 3-kordsed klaaspakettaknad. Korteri välisuks on kõrgendatud helipidavusega puidust uks ja siseuksed standardlahendusena valged sileuksed. Elamu peasissepääsu uks on turvaklaasiga metallprofiilidest lukustatav uks. Maja kõik lukud on sarjastatud – koduomanik saab mugavalt ühe võtmega avada nii trepikoja, korteri kui panipaiga ukse.


Küte ja ventilatsioon

Elamutele omistatakse B-klassi energiamärgis. Maja köetakse linna keskküttesüsteemil põhineva küttesüsteemiga. Korteritesse on paigutatud vesipõrandaküte, regulaatorid paiknevad tubade seintel. Vannitubades on elektriline põrandaküte. Elamus on majapõhine soojustagastusega ventilatsioon. Korterites on kasutatud seintes või lagedes paiknevaid plafoone nii sissepuhkeks kui väljatõmbeks. Igal korteril on kaugloetavad sooja- ja külmaveemõõtjad, mis paiknevad sanitaarsõlmede ripplagede taga. Elektri- ja veekulu arvestus on korteripõhine. Kõikidele korteritele on tagatud köögikubu ühendamise võimalus, heitõhk suunatakse katusele.


Televisioon ja internet

Korteritele tagatakse liitumise võimalus piirkonnas internetiühendust ning kaabeltelevisiooni pakkuvate operaatoritega. Liitumine teenusepakkujaga ei kuulu hinna sisse.


Läbipääsud

Kõikides korterites on videofono lukusüsteem.


Üldine

Parkimiskohad asuvad elamut ümbritsevatel avatud parkimisplatsidel ning poolsuletud maja-aluses parklas. Korterite panipaigad asuvad I korrusel, panipaikade uksed varustatakse ripplukuga. Korteri hinnas sisaldub panipaik.


Siseviimistluse standardpakett

 • Tubades, esikus ja köögis naturaalne 3-lipiline tammeparkett, matt lakk, koos sobivas toonis liistudega
 • Valged siledad uksed
 • Seinavärv Tikkurila Symphony F497
 • Schneider M-Plan pistikud ja lülitid (polaarvalge)
 • Süvistatud valgustid vannitubades ja esikus
 • Märgades ruumides keraamilised plaadid:
  põrandaplaat – Luna Cool Grey 60 x 60 cm;
  seinaplaat – Omnium Ceniza 20 x 60 cm
 • Seinapealne WC pott Grohe Bau aeglaselt sulguva prill-lauaga
 • Valamu Grohe Bau 55 cm
 • Valamusegisti Grohe Bau Edge kroom
 • Dušisegisti Grohe Bau Edge kroom
 • Dušikomplekt Tempesta Cosmo II kroom


Ostjal ei ole õigus nõuda Müüjalt käesoleva spetsifikatsiooni muutmist.