Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Kõik kodud müüdud

Aiandi 7

Uus valik kodusid Mustamäe kaasaegseimas elupiirkonnas

Kõik selle projekti kodud on müüdud. Otsid midagi samas piirkonnas?

Otsi sarnaseid kodusid

Tutvustus

Uus valik kodusid Mustamäe kaasaegseimas elupiirkonnas

Aiandi 7 on Uus-Mustamäe elupiirkonna kolmas etapp, mille käigus valmivad 6-, 9- ja 4-kordne elamu kokku 99 korteriga. Uued kodud on sissekolimiseks valmis 2022. a kevadel.

6- ja 9-kordse elamu avara planeeringuga 1-4-toalised kodud saavad olema kaasaegsed ja valgusküllased. Nutikalt läbimõeldud kodudes on mõnusalt ruumi nii igale pereliikmele kui ka olulistele asjadele. Siseviimistlus on kaasaegselt hele ja õhuline, et kodu isikupära saaks esile tuua läbi mööbli- ja kangavaliku. Valides uue kodu aegsasti, saad endale sobiva viimistluslahenduse leida ka sisearhitekti poolt koostatud kolme lisapaketi seast.

Igal kodul on hubane rõdu, kuhu on hea võimalus rajada väike puhkenurk või rõduäärne lilleaed. Igapäevast mugavust pakuvad kindel parkimiskoht ning panipaik, kus hoiustada suuremaid sporditarbeid, lapsevankrit või hooajaväliseid asju. Parkimiskohad asuvad väliparklas, mugavalt majaaluses ja kõrval asuvates kaetud parklates.

Uus-Mustamäe Premium – eriline linnakodu nõudlikumale maitsele

4-korruseline Uus-Mustamäe Premium on tõeline pärl selles moodsas asumis. See on kõike muud kui tavapärane korterelamu. Väike, kahe trepikoja ja 22 korteriga maja pakub enam privaatsust ja hubasust, kui teised kortermajad elupiirkonnas. Igapäevaseks kojuminekuks võid trepil samme koguda või hoopis liftimugavust nautida. Jah, oleme suure kortermaja mugavuse toonud ka väikemajja, et sulle eriline kodu luua.

Uue kodu siseviimistlus pakub mitmekülgseid valikuid ka nõudlikumale maitsele ja endale meelepärase keskkonna kujundamisel on sul võimalus valida viie erinäolise siseviimistluspaketi vahel.

Sinu premium-kodu on kõike muud kui keskpärane – Targa Kodu lahendus  võimaldab reguleerida põrandakütet, juhtida tõkkepuud, lifti ette tellida ja vaid ühe nupuvajutusega lülitada välja kogu korteri valgustuse.

Uus-Mustamäe Premium on parim valik linnainimesele, kes hindab veelgi kõrgemat kvaliteeti ja kaasaegseid kodulahendusi ning rohelist, privaatset ja terviklikku elukeskkonda. Sinu uus ja eriline kodu ootab Sind!

Galerii

Uus-Mustamäe elumajade ja seda ümbritseva elukeskkonna kavandamisel lähtusime eesmärgist luua kasutajasõbralik ja turvaline elukeskkond. Tulemuseks saab olema terviklik, oma identiteediga elamukvartal.

KOKO arhitektide partner Raivo Kotov

Naabruskond

 • Loodusest inspireeritud tervik

  Arhitektuuris kasutatud murtud toonid on inspireeritud loodusest. Kolmestes ansamblites loodavad elamud moodustavad ühtse terviku, mille  keskmes on majadevaheline puhkeala kaasaegsete lillekastide ja  kiikpinkidega. Lisaks naabruskonna pargile asub uute kodude kõrval ka mänguväljak väikelastele, mis võimaldab mugavat võimalust aega veeta kohe kodu kõrval. Elanikke rõõmustavad maja-alused ning kaetud parklad,  mis pakuvad autoomanikele lisamugavust ning loovad elanikele turvalise  keskkonna.

 • Meelelahutus kodu lähedal

  Nii kodumaiste kui välimaiste filmistaaride tegemisi näeb lähedal asuva Mustamäe Keskuse Apollo Kinos. Kümneid erinevaid ringe ja tegevusi, joonistamisest kitarrimänguni, leiab nii suur kui väike Huvikeskusest Kullo. Nende naaber Löwenruh park on rikas ettevõtmiste poolest – kevad- ja sügislaat, sibulalaat, toidufestival, muusikasuve tasuta kontserdid, püüa vaid sammu pidada.

 • Kauplused ja kohvikud

  Mustika Keskus koos hüpermarketi ja mitmete muude kauplustega on nüüdsest sinu lähipood. Või siis uus Mustamäe Keskus, mille kohvikud ja restoranid pakuvad pikalt avastamisrõõmu. Mustamäel peitub mitmeid eriilmelisi poekesi ja söögikohti, leia üles ja proovi järele!

 • Kaasaegseim park

  Piirkonna südameks on ligi 7000 ruutmeetrine hoolikalt planeeritud park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi. Siit leiad mänguväljakud, viljapuud ja piknikuala, kus peale tööd murul või hubases lehtlas lõõgastuda. Tegevusi pakuvad ka välijõusaal ja unikaalne pumptrack trikirada, kus põnevaid elamusi saavad nii kogenumad sõitjad kui esimest korda BMX- või tõukerattal kiiremate ringide katsetajad. Oma kodupargis jagub naabrilastega tegevust ning avastamisrõõmu õhtuhämaruseni.

Kodud ja hinnad

Tutvu naabruskonna võimalustega

Kuus põhjust, miks osta uus kodu Bonavalt

Kinnisvara ost võib olla elu üks tähtsamaid otsuseid. Soovime, et uue korteri ostmise protsess oleks sulle lihtne ja mugav.

Loome terviklikke ja läbimõeldud naabruskondi, et saaksid elada peresõbralikus ja sinu eluviise toetavas keskkonnas.

Juhime sind läbi ostuprotsessi, et otsuste tegemine oleks võimalikult lihtne. Oleme abiks uue koduga seotud valikute tegemisel.

Aastate jooksul on meist saanud eksperdid mugavate ja optimaalsete lahendustega kodude loomisel.

Kui ostad korteri projekti algusjärgus, saad kujundada uue kodu just sulle sobivas stiilis valides vastava viimistluspaketi.

Töötame selle nimel, et sinu kodu oleks võimalikult nutikas ning varustatud energiatõhusate lahendustega.

Tegeleme kodude ehitamisega juba alates 1930ndatest ning oleme uute kodude loomisel täpsed ja põhjalikud. Võid meid usaldada.

Uue kodu ostmine