Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Aiandi 7/1 ja 7/3 elamute info

Seinad

Elamu välisseinad on plokkseinad, mis on soojustatud ning krohvitud ja värvitud. 6- ja 9-kordsel hoonel on osaliselt kasutatud betoonpaneelseinu. Korterite vahelised seinad on plokkseinad, mis on krohvitud ja värvitud. Korterite mittekandvad siseseinad on metallkarkassil värvitud kipsplaatvaheseinad. Trepikoja seinad on krohvitud ning värvitud.


Laed

Korteri lae moodustavad raudbetoonpaneelid, V-vuugiga laed värvitakse valgeks. Korterite osades ruumides on kasutatud kipsplaatidest ripplage. Tualettruumide ja vannitubade lagi on kipsvinüülist moodulripplagi koos süvistatud valgustitega.


Rõdud

Igal korteril on ilmastikukindla põrandakattega rõdu.


Aknad ja uksed

Korteritel on PVC-profiilil 3-kordsed klaaspakettaknad. Korteri välisuks on kõrgendatud helipidavusega puidust uks ja siseuksed standardlahendusena valged sileuksed. Elamu peasissepääsu uks on turvaklaasiga metallprofiilidest lukustatav uks. Maja kõik lukud on sarjastatud – koduomanik saab mugavalt ühe võtmega avada nii trepikoja, korteri kui panipaiga ukse.


Küte ja ventilatsioon

Elamutele omistatakse B-klassi energiamärgis. Maja köetakse linna keskküttesüsteemil põhineva küttesüsteemiga. Korteritesse on paigutatud vesipõrandaküte, regulaatorid paiknevad tubade seintel. Vannitubades on elektriline põrandaküte. Elamus on majapõhine soojustagastusega ventilatsioon. Korterites on kasutatud seintes või lagedes paiknevaid plafoone nii sissepuhkeks kui väljatõmbeks. Igal korteril on kaugloetavad sooja- ja külmaveemõõtjad, mis paiknevad sanitaarsõlmede ripplagede taga. Elektri- ja veekulu arvestus on korteripõhine. Kõikidele korteritele on tagatud köögikubu ühendamise võimalus, heitõhk suunatakse katusele.


Televisioon ja internet

Korteritele tagatakse liitumise võimalus piirkonnas internetiühendust ning kaabeltelevisiooni pakkuvate operaatoritega. Liitumine teenusepakkujaga ei kuulu hinna sisse.


Läbipääsud

Kõikides korterites on fonolukusüsteem.


Üldine

Parkimiskohad asuvad elamut ümbritsevatel avatud parkimisplatsidel ning poolsuletud maja-aluses parklas. Korterite panipaigad asuvad I korrusel, panipaikade uksed varustatakse ripplukuga. Korteri hinnas sisaldub panipaik.


Siseviimistluse standardpakett

 • Tubades, esikus ja köögis on tammetooniga laminaatparkett koos sobivas toonis spoonliistudega.
 • Valged siledad kärgsisuga uksed.
 • Seinavärv Tikkurila F497 Paper.
 • Schneider M-Plan polaarvalged lülitid ja pistikupesad.
 • Süvistatud valgustid vannitubades.
 • Märgades ruumides keraamilised plaadid:
  põrandaplaat – RAK Surface Cool Grey 10x10 cm;
  seinaplaat – RC Perla Brillo 30x60 cm.
 • Seinapealne WC A-Collection pehme plastikust prill-lauaga.
 • Valamu A-Collection 56 x 44 cm
 • Valamusegisti Grohe Bau Edge, kroom.
 • Dušisegisti Grohe Bau Edge, kroom.
 • Dušikomplekt Tempesta Cosmo II, kroom.


Ostjal ei ole õigus nõuda Müüjalt käesoleva spetsifikatsiooni muutmist.