Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Köögimööbel tasuta
Müügis

Pikaliiva 9 ja 11

A-energiaklassiga kvaliteetsed kodud kaasaegses Pikaliiva asumis

Hind:
134 990 -
269 990 €
Üldpind:
28,5 - 69,9 m²
Toalisus:
1 - 3
Valmimine:
Detsember 2024

Eripakkumine

Köögimööbel tasuta

Pikaliiva Kaarmaja kodudes köögimööbel koos kvaliteetse Electrolux tehnikaga eripakkumisena tasuta kaasa. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Tutvustus

A-energiaklassiga kvaliteetsed kodud kaasaegses Pikaliiva asumis

Pikaliiva Kaarmaja teise etapi ehitus on alanud.

Tervita uut, aktiivset elustiili ja mugavust oma unistuste kodus Pikaliiva Kaarmajas. Kaasaegse elamu 1-3-toalised korterid on energiasäästlikud ja kvaliteetsed. Igal kodul on rõdu või terrass, mis on justkui lisaruum, kus nautida hommikukohvi või korraldada kohtumisi sõpradega. Sisehoovis, mille maastik on reljeefne ja õdus, ootavad sind puhkeala ja mänguväljakud lastele igas vanuses. Siit leiad turnimis- ja mängimisalad ning võimaluse proovile panna end lauatennises. Reljeefne maastik ja looklevad kõnniteed annavad hoovile iseloomu ja kutsuvad avastama erinevaid nurki, samal ajal kui viljapuud loovad rohelise oaasi ja annavad võimaluse nautida värsket puuvilja otse oma kodu õuest.

Valides uue kodu aegsasti, on sul võimalus kujundada uus kodu just sulle sobivas stiilis. Leia sobiv lahendus professionaalse sisekujundaja poolt loodud mitmekülgse valikuga stiilipakettide seast.

Maa-aluse parkla suur osa lisab avarust hoovialale, tagades samal ajal elanikele mugava parkimise, kus sinu auto on alati ilmastikuolude eest kaitstud. Uue kodu hinnas sisaldub eraldiseisev panipaik, kus on mugav hoiustada suuremaid hooajaväliseid asju.

Võta ühendust ja tule näidiskorteriga tutvuma!

 • Eriti energiasäästlik A-energiaklass, päikesepaneelid

 • Kvaliteetne siseviimistlus, erinevad stiilipaketid

 • Päikseline, peresõbralik sisehoov

 • Eraldiseisev panipaik sisaldub hinnas

 • Parkimine soojas majaaluses garaažis või väliparklas

Galerii

Naabruskond

 • Aktiivne elu roheluse keskel

  Naudi elu kaasaegses kodukohas looduse rüpes. Hinga sõõm värsket õhku kodustel metsaradadel või tee üks virgutav suplus Harku järves, kuhu jalutad vaid mõned minutid. Uuest kodust 200 m kaugusel asuv rand on pealinnas üks esimesi, kus veetemperatuur suviti ujuma kutsub. Harrasta erinevaid veespordialasid või mängi discgolfi – tegemist jagub aastaringselt. Piirkonda rikastavad ka mitmed spordikeskused – ujulaga MyFitness Rocca Al Mare, alati suvine Teras Beach ja Škoda jäähall.

 • Läbimõeldud lahendustega kodu ja hooviala kogu perele

  Pikaliiva Kaarmaja hooviala iseloomustavad reljeefne muruala, privaatsus ja taaskasutus. See on paik, kus kogu perel on peale pikka päeva aega puhata ja mängida. Videos räägivad Bonava müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja ning maastikuarhitekt Eda Vane Pikaliiva Kaarmaja naabruskonnast ja valgusküllase hooviala kontseptsioonist.

 • Kaasaegne ja energiasäästlik kodu

  Pikaliiva kortermajad teevad energiasäästlikuks ja kaasaegseks päikesepaneelid ning nutikodu lahendus, mis võimaldab juhtida kodu kütet nii kodus asuvalt juhtpaneelilt kui nutiseadme äpist.  Elamule omistatakse A-energiamärgis, mis tagab eriti madalad kodukulud.

Siseviimistlus- ja lisavalikud

Parkimine ja panipaik

Kodud ja hinnad