Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Uue kodu eelised

9 põhjust, miks osta korter uusarenduses

Uus korter on praktiline ja mugav valik. Lisaks on uhiuude koju kolimine eriline tunne. Miks eelistada kodu ostul uut korterit?

1. Kõik on uus

Uues korteris oled Sina esimene omanik. Sa tead, et keegi ei ole midagi muutnud ega ümberehitanud. Uues kodus on eriline värske hõng ning sõna otseses mõttes parem sisekliima, sest uued kütte-, ventilatsiooni- ja jahutussüsteemid tagavad stabiilse sisetemperatuuri ja piisava õhuvahetuse. Trepikojad ning teised üldkasutatavad ruumid on esinduslikud ja puhtad.

2. Madalad kodukulud

Uutel kortermajadel on väiksemad kütte-, elektri- ja haldusarved. Lisaks on väiksemad kõikvõimalikud kaod. Kindlasti puudub ka lähimatel aastakümnetel remondivajadus. Uued elamud on ehitatud energiasäästlikult, kasutades uusi ja kvaliteetseid materjale ja tehnoloogiaid (näiteks soojustagastusega ventilatsioon, targa kodu lahendus, päikesepaneelid, läbipääsu- videovalve- ja sidesüsteemid vms). Uues korteris hoiad igakuiselt kokku kommunaalkuludes. Lisaks ei ole uue maja puhul ühistu remondivõlga, mis vanas korteris võib osutuda suureks väljaminekuks. Uues korteris elamine on enamasti soodsam.

3. Läbimõeldud ruumilahendused

Uute korterite ruumilahendus on läbimõeldum kui vanadel. Korterid on avaramad ning valgusküllasemad, lisaks on paljudel korteritel ka hubane rõdu. Vannitoa planeeringus on arvestatud pesumasina asukohaga ning magamistoas ja esikus nišiga suure sisseehitatava kapi jaoks. Suuremates korterites paikneb sageli ka garderoob.

4. Siseviimistlus just Sinu maitsele

Uut korterit ehitusjärgus ostes saad oma uue kodu siseviimistluse kujundada vastavalt oma maitsele ja stiilile. Meie professionaalse sisekujundaja poolt loodud erinevas stiilis pakettide seast saad valida oma maitsele sobiva seinavärvi, põrandamaterjali, vannitoaplaadid jmt. Samuti ei pea lähiaastatel mõtlema remondi peale.

5. Köök oma maitse järgi

Köök on kodu süda ning uues kodus saad planeerida köögi vastavalt oma vajadustele ning lemmik sisustusstiili silmas pidades. Kuna köögimööbel ja-tehnika on üks suurimaid kulusid uue kodu sisseseadmisel, saab Bonava kodu osta koos köögipaketiga. Nii väldid suuremaid kulutusi uue kodu sisseseadmisel.

6. Soodustused

Uue korteri ostuks võid saada parema laenupakkumise, seda nii omafinantseeringu kui ka isegi intressi puhul. Ostes kodu uusarenduses saad sageli kasutada mööblitootjate ja sisustusettevõtete eripakkumisi ja soodustusi.

7. Mugavad panipaigad

Täna kuulub ühe korraliku uue korteri juurde ka panipaik maja 0- või esimesel korrusel. Lisaruum on vajalik jalgrataste, hobivarustuse, kohvrite ja hooajal mittevajalikke riiete hoidmiseks. Lisaks leiab nii mõnestki uuest kortermajast isegi päikeselisi katuseterrasse.

8. Läbimõeldud parkimine

Uute kortermajade juurde kuuluvad ka läbimõeldud parkimisplatsid kas elamu ees, maa-aluses parklas või kinnises hoovis. Kuigi uute kortermajade kinnistud on väiksemad kui vanadel kortermajadel, on üldjuhul iga korteri juurde arvestatud üks parkimiskoht.

9. Uus ja kaasaegne naabruskond

Korter ei lõppe oma ukse all. Tänapäevase kortermaja juurde kuulub heakorrastatud ja roheline ümbrus ning turvaline uute atraktsioonidega laste mänguväljak. Sageli leiad uuest naabruskonnast lisaks ka vaba-aja veetmise võimalusi igas vanuses elanikele – olgu selleks siis mõnus grilli-ala, kus suveõhtul aega veeta, või hoopis kaasaegne väli-jõusaal, kus peale väsitavat tööpäeva end virgutada.