Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Bonava alustab Uus-Mustamäel järgmise etapiga

30.05.2024, 10:47

Bonava alustab 30. mail Uus-Mustamäel järgmise etapi kodude müüki, aadressile Aiandi 18 valmivas 4- ja 8-korruselises B-energiaklassi hoones on kokku 66 2-4-toalist korterit suuruses 28-83 ruutmeetrit. Ehitustööd algavad lähikuudel ja uued kodud on plaanis klientidele üle anda 2025. aasta lõpuks.

Mustamäe suurimas kaasaegses naabruskonnas on tänaseks valminud 700 korterit. „Uus-Mustamäe kvartali näol on tegemist Bonava seni suurima arendusprojektiga Eestis, investeeringu kogumaht ulatub ca 80 miljoni euroni.  Esimesed kodud valmisid siin 2020. aastal, alustatav etapp on järjekorras üheksas ning plaanime piirkonna edasiarendamise ja uute kodude loomisega jätkata siin järgmised 7 aastat,“ kirjeldas Bonava arendusjuht Margus Klaos ettevõtte plaane.

„Käesoleva aasta müügitulemused ja kliendikontaktid on näidanud, et nõudlus kättesaadavama hinna ja energiasäästlike kodude järgi püsib, hetkel Uus-Mustamäel pakkumises olevates majades on üle poole kodudest juba leidnud omaniku. Oleme turuolukorra suhtes optimistlikud,“ selgitas Bonava müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja järgmise etapiga alustamise tagamaid.

„Pea 700 peret on juba valinud Uus-Mustamäe elukeskkonna oma koduks. Elanikud on oma tagasisides hinnanud seda, et nende kodu asub Mustamäed teiste linnaosadega ühendavate suuremate teede ning erinevate teenusepakkujate vahetus läheduses, samal ajal on naabruskond tõesti vaikne, roheline ja isikupärane,“ lisas Laanoja.

Ajaloolistele Kadaka aiandi maadele loodud Uus-Mustamäe arendus täiendab linnaosa arhitektuurilist pilti, sobitades kaasaegsed korruselamud aastakümneid varem ehitatud hoonete kõrvale. Naabruskonna arhitektuurilise lahenduse on loonud KOKO arhitektid, kes lähtusid elumajade ja seda ümbritseva elukeskkonna kavandamisel eesmärgist luua kasutajasõbralik ja turvaline elukeskkond, mille hoonestus oleks ratsionaalne, kuid muljelt mitmekesine. Tulemuseks on terviklik ja oma tugeva identiteediga elamukvartal.

Aiandi 18 B-energiaklassi märgisega elamute kõikidele kodudele lisavad avarust maast laeni aknad ning iga korteri juurde kuuluv rõdu, terrass või katuseterrass. Uus-Mustamäe naabruskonna südameks on ligi 7000-ruutmeetrine park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi.

Aiandi 18 müügi alguse kliendipäev Uus-Mustamäel toimub 30. mail kl 16-18 Aiandi 7/1-5 aadressil asuvas näidiskorteris.