Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Join our journey

Oleme põneval teel visiooni poole luua õdusaid kodusid ja terviklikku elukeskkonda. Selle saavutamiseks toetume enesekindlalt oma väärtustele, teadmistele, kogemustele ja meeskonnatööle.

Teekond Bonavas

Juhime kodude rajamist läbi kõikide etappide: arendus, projekteerimine, ehitus ja müük. Vaata, kuidas meie töötajad sellesse mudelisse sobituvad.

Teekond Bonavas

Juhime kodude rajamist läbi kõikide etappide: arendus, projekteerimine, ehitus ja müük. Vaata, kuidas meie töötajad sellesse mudelisse sobituvad.

 

Edasiviivad ideed aastatepikkuse ajalooga

Oleme arenev ja ambitsioonikas ettevõte. Meil on kogemust juba 1930ndatest aastatest ning seisame börsiettevõttena tugeval finantsilisel alusel. Bonava tegutseb Põhjamaades, Saksamaal, Peterburis, Eestis, Lätis ja Leedus. Kuigi oleme suur ja rahvusvaheline, on õhkkond meie juures sõbralik ja soe.Kõrgete ambitsioonide ja tippteadmiste kooslus

Meil on kõrged ambitsioonid ning soov saavutada suurepäraseid tulemusi, hoides seejuures alati fookust oma klientidel. Koos omame rohkelt kogemusi ja teadmisi ning seame kõrgeid eesmärke. Seetõttu on Bonava suurepärane paik õppimiseks ja arenguks ning oma eesmärkide poole liikumiseks.

Mind innustab võimalus luua midagi, millest jääb märk maha ja mis kestab kauem kui ma ise.

Klaus Treimann

Ehitusvaldkonna juht Tallinnas

Mis Sind ootab?

Eneseareng

Osaled enda tööalaste ja isikliku arengu eesmärkide seadmisel ning me toetame nende täitmist. Sul on võimalus koguda teadmisi erialastel koolitustel ja konverentsidel ning suheldes kolleegidega teistest riikidest.

Tervis ja tasakaal

Saad korraldada oma tööaega vajadusel paindlikult. Võid kasutada tasustatud tervisepäevi ning sporditoetust, et teha trenni või nautida massaaži. Samuti arvestame, et sulle jääks vaba aega sinu jaoks oluliste sündmuste puhul.

Toetav tiim

Sind ümbritsevad sõbralikud tiimikaaslased, kellega koos töö sujub. Häid tulemusi tähistame väärikalt. Tunnustame ja märkame üksteist ning leiame aega mitmesugusteks ühisüritusteks.

Tunnustused

Tekkis huvi? Ootame sind kandideerima
Vabad töökohad


Küsi lisainfot meie personalijuhilt:

Kelly Tsilke
work@bonava.ee