Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Tere tulemast koju

Mida ootad oma uuelt kodult?

Kas eelistad looduslähedust või soovid, et kool oleks kõigest jalutuskäigu kaugusel? Kas otsid kohta, kus lastega jalgpalli mängida või pühapäeva pärastlõunal sõpradega koos hilist hommikusööki nautida? Bonavas pakume kõike seda ja enamgi veel. Meie eesmärgiks on luua naabruskondi, mis toetaksid perekeskset, aktiivset või seltskondlikku eluviisi. Vahel esindab uus naabruskond korraga mitut kategooriat.

siteassets/est/brand-campaign-ee-files/aktiivne_380x380.jpg

Aktiivne

Mõistame aktiivse eluviisi ja selle kättesaadavuse olulisust. Võimalust alustada päeva värskendava jooksuringiga enne tööd või teha parima sõbraga pargis trenni. Kuidas oleks kiire suplusega enne päikeseloojangut? Tutvu lähemalt meie praeguste ja tulevaste aktiivsete naabruskondadega siin.

Aktiivsed naabruskonnad
siteassets/est/brand-campaign-ee-files/peresobralik_380x380.jpg

Peresõbralik

Loome peresõbralikke naabruskondi, kus su lapsed saavad kasvada ohutus ja lõbusas keskkonnas. Kus mänguväljak on kohe ümber nurga ning lapsed leiavad tegevust kodu lähistel. Kus lapsed saavad olla lihtsalt lapsed ja pere lihtsalt pere. Tutvu meie praeguste ja tulevaste peresõbralike naabruskondadega siin.

Peresõbralikud naabruskonnad
siteassets/est/brand-campaign-ee-files/seltskondlik_380x380.jpg

Seltskondlik

Loome seltskondlikke naabruskondi, kus seltsielu omab tähtsat rolli. Soovime, et saaksid kutsuda sõbrad rõdule õhtust sööma, leida uusi sõpru oma koduhoovis või minna kallimaga lähedal asuvasse restorani romantilisele õhtusöögile. Tutvu meie praeguste ja tulevaste seltskondlike naabruskondadega siin.

Seltskondlikud naabruskonnad

Tere tulemast koju