Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Nõmme Spordikeskus

Nõmme Spordikeskus on mitmekülgsete sportimis- ja vabaaja veetmise võimalustega spordikompleks, paiknedes väga heas asukohas looduslikult kauni männimetsa keskel. Keskuse naabriks on Glehni loss ja park ning allikaala, mis on huvitav ökoloogiline maastikuobjekt.

Talveperioodil pakub keskus kvaliteetseid valgustatud, tähistatud ja hooldatud suusaradasid viies eri pikkuses, millest pikim on tunneliga ühendatud Harku parkmetsa radadega ning tänu sellele on võimalik suusatamiseks kasutada 15 km pikkust nn Harku ringi. Talvisel ajal ja piisava pakasega on mõnus liuelda looduslikul parditiigil asuval liuväljal.

Nõmme Seikluspark asub Nõmme Spordikeskuse territooriumil. Kõrguste vallutamine, võrkudesse hüppamine, takistused ja köied, pikad liud maa ja taeva vahel – see on seikluspark puude otsas! Seikluspargis on kokku 7 põnevat kõrgseiklusrada sh kiirusrada. Iga rajaga kõrgemale liikudes läbib seikleja erineva raskusega takistusi. Rajad lõppevad kiirete laskumistega trossteedel, mis on tuntud ka kui ahviraudteed. Enda proovile panemist jätkub siin igaks päevaks.

Suvel on mõnus end jahutada allikaveega täidetud välibasseinides, keha kinnitada hubases kohvikus Legend ning saunas lõõgastuda. Rannalõvisid ootab 3 rannavõrkpalli ja 1 rannajalgpalli väljak, teisi pallimängijaid tänavakorvpall ja muud pallimängud.

Kui Sa veel ei teadnud, mis on rappelling, siis saad seda teada Mustamäe 32 m kõrgusest suusahüppetornist köiega laskudes. Eelnev ronimise kogemus ei ole vajalik, hakkama saavad kõik, kellel piisavalt pealehakkamist ja vanust üle 12 a. Nõmme on seikluste, spordi ja looduse sõprade lemmikpaik, kus ei hakka kunagi igav ning tegemist jätkub igal aastaajal.