Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Nõmmemäe Kodud

Tallinn | Nõmme | Nõmmemäe Kodud | Fassaadivaade
Tutvustus

Varsti tulekul uued avarate vaadetega kodud Nõmme piiril

Lõõgastu kodu lähedal asuvatel metsa- ja suusaradadel või veeda kogu perega aega Nõmme välibasseinides ja seiklusradadel. Mitmekülgsete võimalustega kaasaegne naabruskond Mäepealse tänaval on ümbritsetud Nõmme roheluse ja Glehni rahula rohkete võimalustega ning teisalt uuendusliku ülikoolilinnakuga. Kolmes elamus valmib kokku 138 uut kaasaegset ja funktsionaalset 1-4 toalist kodu suuruses 29 - 76 m2 . Igal kodul on hubane rõdu ning seitsmekordse elamu kõrgematelt korrustelt avanevad avarad vaated linna panoraamile ja ümberkaudsetele metsadele. Igapäevast mugavust pakub panipaik, kus hoiustada suusavarustust, jalgrattaid, lapsevankrit või hooajaväliseid asju. Parkimine on korraldatud mugavalt maja-aluses parklas, elamutele omistatakse energiatõhus B-energiaklass. Nõmmemäe Kodude müük algab 2022. aastal ja uued kodud valmivad 2023. aastal.

Ole esimene

Kui tunned, et uus kodu võiks sulle huvi pakkuda, jäta oma kontaktandmed lehe allosas ning saad eelisjärjekorras infot müügi alguse ning uue kodu broneerimisvõimaluste kohta.

Juhime Teie tähelepanu, et meie kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

Galerii
Naabruskond ja võimalused
 • Liigu ja naudi loodust

  Teist nii heade sportimis- ja aktiivse vabaajaveetmise võimalustega piirkonda on Tallinnas raske leida. Keset rohelust asuvad populaarsed vabaõhubasseinid on osa mitmekülgsete võimalustega Nõmme Spordikeskusest. Siin on jalgpalli, rannavõrkpalli ja teisedki palliplatsid ning ei puudu ka jõusaal. Mändide vahel kulgev 15 km pikkune valgustatud Nõmme-Harku terviserada algab spordikeskuse alal asuva Nõmme seikluspargi vahvate seiklusradade kõrvalt.

 • Hõrgud maitsed

  Nõmme peamine kaubanduskeskus, turg, tähistab oma 110 a sünnipäeva 2018. aastal. Kui aiasaadused korvis, on hea jalga puhata mõnes turu kohvikus ning arutada koos perega edasisi päevaplaane. Priskemat kehakinnitust pakuvad legendaarne Sõõrikukohvik ning kuumavereline Pirosmani. Peenemaid maitseid saab nautida Nõmme jaamarestoranis Elsa või Kadaka teel asuvas Umamis. Nõmme Spordikeskuse kohvik Legend terrassil einestades on kirsiks tordil männimetsa vaikus ja linnulaul.

 • Koolid ja lasteaiad

  Mitmed lähimad lasteaiad ja koolid asuvad kilomeetri-paari kaugusel. Koolidest on läheduses Nõmme Põhikool, Nõmme Gümnaasium ja Mustamäe Gümnaasium, hea bussiühendus on ka kesklinnas asuvate koolidega, kuhu viib 3 bussiliini. Mustamäe ja Nõmme piirkond on tuntud Eesti inseneri- ja tehnoloogiahariduse lipulaeva Tallinna Tehnikaülikooli ja selle juurde kuuluva IT Kolledži ning Teaduspargi Tehnopol poolest.

 • Kuidas tulla

  Nõmmemäe asub rohelises ja vaikses, piisavalt privaatses piirkonnas Nõmme-Mustamäe maastikukaitseala vahetus läheduses ja Glehni parkmetsa ning Nõmme Spordikeskuse naabruses. Siit on hea liikuda mööda Kadaka pst kui Ehitajate teed nii kesklinna kui teistesse linnaosadesse. Bussiühendust kesklinnaga hoiavad 3 bussi (20, 24 ja 24a) ning Laagri alevikku viib buss nr 25. Rohelise mõtteviisi toetaja saab auto jätta Nõmme keskusse ning rongiga juba 10 minuti pärast kesklinnas oma asju ajada.

Tutvu naabruskonna võimalustega

Nõmme – peatus seitsmendal verstal

Kuni 19. sajandi keskpaigani oli Nõmme peaaegu asustamata. Hõredat männimetsa läbisid Viljandi- ja Pärnu-suunalised teed ning metsatee Saku mõisani. Loe edasi

Nõmme Spordikeskus

Nõmme Spordikeskus on mitmekülgsete sportimis- ja vabaaja veetmise võimalustega spordikompleks, paiknedes väga heas asukohas looduslikult kauni männimetsa keskel. Keskuse naabriks on Glehni loss ja park ning allikaala, mis on huvitav ökoloogiline maastikuobjekt. Loe edasi

Harku metsast mõisani ja tagasi

Harku nimetus on väga vana ja arvatakse, et see pärineb soomekeelsest sõnast harkko, mis tähendab suurt kivikamakat või lihtsalt kamakat. Paralleelse nimetusena on käibel olnud ka Harkua. 8 km pikkune loodusrada algab Harku metsa kirdeservas asuvast parklast Tähetorni tänava ääres ja kulgeb mööda metsateid ja -sihte. Loe edasi

Uue kodu ostmine

Kuidas osta uut kodu?

Uue kodu ostmine võib olla elu üks tähtsamaid otsuseid. Soovime, et see protsess oleks Sulle lihtne ja mugav. Loe edasi

9 põhjust, miks osta korter uusarenduses

Uus korter on praktiline ja mugav valik. Lisaks on uhiuude koju kolimine eriline tunne. Miks eelistada kodu ostul uut korterit? Loe edasi

Kuus põhjust, miks osta uus kodu Bonavalt

Kinnisvara ost võib olla elu üks tähtsamaid otsuseid. Soovime, et uue korteri ostmise protsess oleks sulle lihtne ja mugav.

Loome terviklikke ja läbimõeldud naabruskondi, et saaksid elada peresõbralikus ja sinu eluviise toetavas keskkonnas.

Juhime sind läbi ostuprotsessi, et otsuste tegemine oleks võimalikult lihtne. Oleme abiks uue koduga seotud valikute tegemisel.

Aastate jooksul on meist saanud eksperdid mugavate ja optimaalsete lahendustega kodude loomisel.

Kui ostad korteri projekti algusjärgus, saad kujundada uue kodu just sulle sobivas stiilis valides vastava viimistluspaketi.

Töötame selle nimel, et sinu kodu oleks võimalikult nutikas ning varustatud energiatõhusate lahendustega.

Tegeleme kodude ehitamisega juba alates 1930ndatest ning oleme uute kodude loomisel täpsed ja põhjalikud. Võid meid usaldada.