Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Mustamäe Keskus

2016 aasta alguses avatud uus Mustamäe Keskus on kiiresti võitnud mustamäelaste südamed ning saanud populaarseks vaba aja veetmise kohaks.

Keskuse I korrusel on palju poode, suurim neist on Rimi hüpermarket, kus lisaks toidukaubale leiab ka esmatarbekaupu, riideid, raamatuid, mänguasju, tehnikat, majapidamistarbeid, hooajatooteid ja palju-palju muud tarvilikku.

Nüüd on kodu lähedal juures ka mitmekülgne valik söögikohti. Ükski pere ei pääse Mustamäe Keskuses sisse astumast laste lemmikusse Lotte kohvikusse, mis on osa suurest Lotte maailmast. Siin saab süüa Lotte ema Anna maitsvaid toite, mängida ja leiutada Oskari töötoas, sünnipäeva pidada, vaadata teatrit ja kuulata kontserte. Nii lahe, et see kõik on just Mustamäel!

Kohvik

 

Üle tüki aja on mustamäelastel jälle oma kino - 6 saaliga moodsaim kobarkino on osa Apollo meelelahutusmaailmast, mis kõrgub läbi keskuse nelja korruse.

Apollo kino Mustamäel

Ligi 800 ülimugavat kinotooli pakuvad ohtrasti ruumi ka Tallinna kõige pikematele jalgadele. Samuti on igas kinosaalis paaristoolid ning vaid Apollo unikaalse kontseptsiooniga staaritoolid – reguleeritava selja- ja jalatoega maailma mugavaimad nahktoolid.


Smuutid

Kinoseansi alguseni on mugav aega parajaks teha ruumikas Apollo raamatupoes ning kohvi- ja mahlabaaris Blender.

Mustamäe Keskuse MyFitness spordiklubis ootavad rühmatreenijaid mitmed maailmas tuntud treeningsarjad nagu LesMills, funktsionaalne TRX treening ning poksitreeningud poksikottidel. Lõõgastuda saab nii joogatundides kui ka bodyART treeningus ning kui kodus peegli ees hüpeldes rohkem ruumi vajad, siis on just Sinu jaoks loodud tantsuline Zumba.

Mustamäe Keskus pakub meelelahutust just oma kodu lähedal. Tule ja avasta!