Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Mustamäe Keskus

Meelelahutus Mustamäe südames

2016 aasta alguses avatud uus Mustamäe Keskus on kiiresti võitnud mustamäelaste südamed ning saanud populaarseks vaba aja veetmise kohaks.

Keskuse I korrusel on palju poode, suurim neist on Rimi hüpermarket, kus lisaks toidukaubale leiab ka esmatarbekaupu, riideid, raamatuid, mänguasju, tehnikat, majapidamistarbeid, hooajatooteid ja palju-palju muud tarvilikku.

Nüüd on kodu lähedal juures ka mitmekülgne valik söögikohti. Ükski pere ei pääse Mustamäe Keskuses sisse astumast laste lemmikusse Lotte kohvikusse, mis on osa suurest Lotte maailmast. Siin saab süüa Lotte ema Anna maitsvaid toite, mängida ja leiutada Oskari töötoas, sünnipäeva pidada, vaadata teatrit ja kuulata kontserte. Nii lahe, et see kõik on just Mustamäel!

Kohvik

 

Üle tüki aja on mustamäelastel jälle oma kino - 6 saaliga moodsaim kobarkino on osa Apollo meelelahutusmaailmast, mis kõrgub läbi keskuse nelja korruse.

Apollo kino Mustamäel

Ligi 800 ülimugavat kinotooli pakuvad ohtrasti ruumi ka Tallinna kõige pikematele jalgadele. Samuti on igas kinosaalis paaristoolid ning vaid Apollo unikaalse kontseptsiooniga staaritoolid – reguleeritava selja- ja jalatoega maailma mugavaimad nahktoolid.


Smuutid

Kinoseansi alguseni on mugav aega parajaks teha ruumikas Apollo raamatupoes ning kohvi- ja mahlabaaris Blender.

Mustamäe Keskuse MyFitness spordiklubis ootavad rühmatreenijaid mitmed maailmas tuntud treeningsarjad nagu LesMills, funktsionaalne TRX treening ning poksitreeningud poksikottidel. Lõõgastuda saab nii joogatundides kui ka bodyART treeningus ning kui kodus peegli ees hüpeldes rohkem ruumi vajad, siis on just Sinu jaoks loodud tantsuline Zumba.

Mustamäe Keskus pakub meelelahutust just oma kodu lähedal. Tule ja avasta!