Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Männi park

Männi pargi võlud

Mustamäelaste üheks lemmikuks vaba-aja veetmise paigaks on kujunenud enam kui kümnel hektaril laiuv Männipark.

Park on aktiivselt kasutatav puhkeala, kus aeg-ajalt korraldatakse ka rahvaüritusi ja koguperefestivale. Siinsed kaks suurt mänguväljakut ja liikluslinnak meelitavad mängima ka kaugemal elavaid lapsi. Tule turnima, kiikuma ja end proovile panema erinevatel ronimisatraktsioonidel.

park

Rahulikumat tegevust suurematele lastele pakub ka suvine lastejooga. Täiskasvanutel on aga hea võimalus teha kiiremaid ringe ümber pargi asuval jalgratta-rulluisurajal või nautida päikest rannahõngulistel platsidel. Lõõgastudes ei tasu aga ehmuda uudishimulikest oravatest, kes on end pargis mugavalt sisse seadnud pakkudes elevust nii suurtele kui väikestele.  

Orav

 

2014. aastal avati pargis Mõtiskluste aed, kus nimeplaatidega tähistati nimelised pingid Anton Hansen Tammsaarele, Eduard Vildele, Juhan Sütistele ja Mati Undile. 2015. aastal avati samas nimelised pingid ka Marie Underile ja Silvia Rannamaale.

NB! Männi park on 2003. aastast koeravaba tsoon.