Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Kahjuks on see korter juba müüdud. Otsid midagi sarnast?

Otsi sarnaseid kortereid

Galerii

Naabruskond

 • Kaasaegseim elukeskkond Mustamäel

  Kodu Uus-Mustamäel on parim valik linnainimesele, kes hindab kaasaegset ja mugavat elukeskkonda. Kolmestes ansamblites loodavad elamud moodustavad ühtse terviku, mille keskmes on majadevaheline puhkeala. Lisaks naabruskonna pargile asub uute kodude kõrval ka mänguväljak väikelastele, kes saavad lõbusalt aega veeta mugavalt kodu juures. Elanikke rõõmustavad majaalused ning kaetud parklad, mis pakuvad autoomanikele lisamugavust ning loovad elanikele turvalise  keskkonna.

 • Pere- ja lastesõbralik naabruskond

  Piirkonna  ligi 7000-ruutmeetrine hoolikalt planeeritud park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi. Siit leiad mänguväljakud, viljapuud ja piknikuala, kus peale tööd murul või hubases lehtlas lõõgastuda. Tegevusi pakuvad ka välijõusaal ja unikaalne pumptrack trikirada, kus põnevaid elamusi saavad nii kogenumad sõitjad kui esimest korda BMX- või tõukerattal kiiremate ringide katsetajad. Oma kodupargis jagub naabrilastega tegevust ning avastamisrõõmu õhtuhämaruseni.

 • Mugav parkimine

  Igapäevaelu teeb lihtsamaks isiklik nummerdatud parkimiskoht. Parkimine on korraldatud väliparklas, mugavalt majaaluses ja elamu kõrval asuvates kaetud parklates, mis pakub autole varju nii kuuma suvepäikese kui ka talvise tormi eest. Autokoht väliparklas 4500 €, kaetud parkimiskoht 6000 €, majaalune parkimiskoht 8500 €. Tutvu parkimisplaaniga allalaetavate materjalide sektsioonis.

  Tutvu parkimisplaaniga
 • Siseviimistlusvalikud

  Kujunda kodu vastavalt oma maitsele ja stiilile. Siseviimistluses saad valida standardpaketi või lisatasu eest erinevate koondpakettide seast. Tehes ostuotsuse aegsasti, saad valida endale sobiva lahenduse. Standardpaketi märksõnaks on heledad toonid ja õhulisus. Lisatasu eest on saadaval eriilmelised siseviimistluse koondpaketid.

 • Köök on kodu süda

  Uut kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, kuid hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha viie eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega ->