Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Kõik kodud müüdud

Aiandi 9

Uued kodud Mustamäe kaasaegseimas elupiirkonnas

Üldpind:
28,4 - 83 m²
Toalisus:
1 - 4

Kõik selle projekti kodud on müüdud. Otsid midagi samas piirkonnas?

Otsi sarnaseid kodusid

Tutvustus

Uued kodud Mustamäe kaasaegseimas elupiirkonnas

Kodu Uus-Mustamäel on ideaalne elupaik linnainimesele, kes hindab kaasaegset ja mugavat elukeskkonda. Naabruskonna neljandas etapis, aadressil Aiandi 9, valmivad 6-, 8- ja 4-kordne elamu kokku 99 korteriga. Uued kodud on sissekolimiseks valmis 2023. a kevadel.

Kolmestes ansamblites loodavad elamud moodustavad ühtse terviku, mille keskmes on majadevaheline puhkeala. Lisaks naabruskonna pargile asub uute kodude kõrval ka mänguväljak väikelastele, kes saavad lõbusalt aega veeta mugavalt kodu juures. Elanikke rõõmustavad majaalused ning kaetud parklad, mis pakuvad autoomanikele lisamugavust ning loovad elanikele turvalise  keskkonna.

Aiandi 9/1 kuuekordse ja Aiandi 9/3 kaheksakordse elamu 1-4-toalised kodud saavad olema valgusküllased ja mugavate planeeringutega. Valides uue kodu aegsasti, saad endale sobiva viimistluslahenduse leida nii õhulise standardlahenduse kui ka ka sisearhitekti poolt koostatud eriilmeliste lisapakettide seast. Igal kodul on rõdu, kuhu on hea võimalus rajada väike puhkenurk või rõduäärne lilleaed. Mugavust pakuvad kindel parkimiskoht ja panipaik, kus hoiustada suuremaid sporditarbeid või hooajaväliseid asju. Elamu soklikorrusel asub ka hoidla rataste ja vankrite jaoks.

Aiandi 9/2 - Uus-Mustamäe Premium

4-korruseline Aiandi 9/2 elamu pakub veelgi enam mugavust ja valikuvõimalusi nõudlikumale maitsele. Uus-Mustamäe Premium kodusid iseloomustavad klaasitud rõdud, mitmekülgsemad siseviimistlusvalikud ning nutikodu lahendus, mis võimaldab muuhulgas reguleerida põrandakütet, juhtida tõkkepuud, lifti ette tellida ja vaid ühe nupuvajutusega lülitada välja kogu korteri valgustuse.

Võta ühendust ja tule tutvuma!

Juhime tähelepanu, et meie kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

Galerii

Naabruskond

 • Kaasaegseim elukeskkond Mustamäel

  Kodu Uus-Mustamäel on parim valik linnainimesele, kes hindab kaasaegset ja mugavat elukeskkonda. Kolmestes ansamblites loodavad elamud moodustavad ühtse terviku, mille keskmes on majadevaheline puhkeala. Lisaks naabruskonna pargile asub uute kodude kõrval ka mänguväljak väikelastele, kes saavad lõbusalt aega veeta mugavalt kodu juures. Elanikke rõõmustavad majaalused ning kaetud parklad, mis pakuvad autoomanikele lisamugavust ning loovad elanikele turvalise  keskkonna.

 • Pere- ja lastesõbralik naabruskond

  Piirkonna  ligi 7000-ruutmeetrine hoolikalt planeeritud park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi. Siit leiad mänguväljakud, viljapuud ja piknikuala, kus peale tööd murul või hubases lehtlas lõõgastuda. Tegevusi pakuvad ka välijõusaal ja unikaalne pumptrack trikirada, kus põnevaid elamusi saavad nii kogenumad sõitjad kui esimest korda BMX- või tõukerattal kiiremate ringide katsetajad. Oma kodupargis jagub naabrilastega tegevust ning avastamisrõõmu õhtuhämaruseni.

 • Mugav parkimine

  Igapäevaelu teeb lihtsamaks isiklik nummerdatud parkimiskoht. Parkimine on korraldatud väliparklas, mugavalt majaaluses ja elamu kõrval asuvates kaetud parklates, mis pakub autole varju nii kuuma suvepäikese kui ka talvise tormi eest. Autokoht väliparklas 4500 €, kaetud parkimiskoht 6000 €, majaalune parkimiskoht 8500 €. Tutvu parkimisplaaniga allalaetavate materjalide sektsioonis.

  Tutvu parkimisplaaniga
 • Siseviimistlusvalikud

  Kujunda kodu vastavalt oma maitsele ja stiilile. Siseviimistluses saad valida standardpaketi või lisatasu eest erinevate koondpakettide seast. Tehes ostuotsuse aegsasti, saad valida endale sobiva lahenduse. Standardpaketi märksõnaks on heledad toonid ja õhulisus. Lisatasu eest on saadaval eriilmelised siseviimistluse koondpaketid.

 • Köök on kodu süda

  Uut kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, kuid hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha viie eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega ->

Kodud ja hinnad

Uue kodu ostmine