Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Kahjuks on see korter juba müüdud. Otsid midagi sarnast?

Otsi sarnaseid kortereid

Tutvustus

Uus-Mustamäe Premium – eriline linnakodu nõudlikumale maitsele

Uus-Mustamäe Premium on parim valik linnainimesele, kes hindab kvaliteeti ja kaasaegseid lahendusi ning rohelist ja terviklikku elukeskkonda. Uued premium-kodud pakuvad privaatsust, avaraid planeeringuid ja mugavaid kodulahendusi ka nõudlikumale maitsele.

Uus neljakorruseline elamu on tõeline pärl moodsas Uus-Mustamäe asumis. Väike, kahe trepikoja ja 22 korteriga maja pakub enam privaatsust ja hubasust, kui teised kortermajad elupiirkonnas. Igapäevaseks kojuminekuks võid trepil samme koguda või liftimugavust nautida – oleme suure kortermaja mugavuse toonud ka väikemajja, et sulle eriline kodu luua.

Läbimõeldud lahendustega valgusküllased kodud

Korteri targalt läbimõeldud ja avaram planeering annab rohkem sisekujundusvõimalusi ning valgusküllased klaasitud rõdud sobivad põhjamaises muutlikus kliimas aastaringseks nautimiseks. See kõik loob sulle moodsa, valgusküllase ja avara kodu, mis pakub muretut elu tervele perele. Korteri siseviimistlus pakub mitmekülgseid valikuid ka nõudlikumale maitsele. Viimistlemisel pöörame erilist rõhku kõrgetasemelistele materjalidele. Endale meelepärase keskkonna kujundamisel on sul võimalus valida viie erinäolise siseviimistluspaketi vahel.

Kaasaegne kodu on nutikas

Targa Kodu lahendus aitab muuta kodu mugavamaks, turvalisemaks ja kokkuhoidlikumaks. Uute kodude esiku seinal asuvast tahvelarvutist saad reguleerida põrandakütet, lifti ette tellida ja vaid ühe nupuvajutusega lülitada välja kogu korteri valgustuse. Videofono süsteemist näed otsepilti välisukse ees toimuvast ja saad mugavalt vaadata, kes sulle külla soovib tulla. Lisaks kodus asuvale juhtpaneelile saad Targa Kodu funktsioone mugavalt kasutada ka nutitelefoniga nii kodus kui eemal viibides.

Energiatõhusad ja mugavad kodulahendused

Uus-Mustamäe Premium elamu on modernne ja funktsionaalne. Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ja hea soojapidavus tagavad uues kodus kvaliteetse sisekliima ja madalad kodukulud. Elamule on omistatud eriti energiatõhus B-energiaklass. Kodu hinnas sisaldub panipaik esimesel korrusel, kus on mugav hoiustada nii sporditarbeid kui hooajaväliseid asju. Igapäevast mugavust pakub kindel parkimiskoht majaaluses kaetud parklas.

Sinu uus ja eriline kodu ootab sind!

Galerii

Naabruskond

 • Loodusest inspireeritud tervik

  Arhitektuuris kasutatud murtud toonid on inspireeritud loodusest. Kolmestes ansamblites loodavad elamud moodustavad ühtse terviku, mille  keskmes on majadevaheline puhkeala kaasaegsete lillekastide ja  kiikpinkidega. Lisaks naabruskonna pargile asub uute kodude kõrval ka mänguväljak väikelastele, mis võimaldab mugavat võimalust aega veeta kohe kodu kõrval. Elanikke rõõmustavad maja-alused ning kaetud parklad,  mis pakuvad autoomanikele lisamugavust ning loovad elanikele turvalise  keskkonna.

 • Meelelahutus kodu lähedal

  Nii kodumaiste kui välimaiste filmistaaride tegemisi näeb lähedal asuva Mustamäe Keskuse Apollo Kinos. Kümneid erinevaid ringe ja tegevusi, joonistamisest kitarrimänguni, leiab nii suur kui väike Huvikeskusest Kullo. Nende naaber Löwenruh park on rikas ettevõtmiste poolest – kevad- ja sügislaat, sibulalaat, toidufestival, muusikasuve tasuta kontserdid, püüa vaid sammu pidada.

 • Kauplused ja kohvikud

  Mustika Keskus koos hüpermarketi ja mitmete muude kauplustega on nüüdsest sinu lähipood. Või siis uus Mustamäe Keskus, mille kohvikud ja restoranid pakuvad pikalt avastamisrõõmu. Mustamäel peitub mitmeid eriilmelisi poekesi ja söögikohti, leia üles ja proovi järele!

 • Kaasaegseim park

  Piirkonna südameks on ligi 7000 ruutmeetrine hoolikalt planeeritud park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi. Siit leiad mänguväljakud, viljapuud ja piknikuala, kus peale tööd murul või hubases lehtlas lõõgastuda. Tegevusi pakuvad ka välijõusaal ja unikaalne pumptrack trikirada, kus põnevaid elamusi saavad nii kogenumad sõitjad kui esimest korda BMX- või tõukerattal kiiremate ringide katsetajad. Oma kodupargis jagub naabrilastega tegevust ning avastamisrõõmu õhtuhämaruseni.