Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Kahjuks on see korter juba müüdud. Otsid midagi sarnast?

Otsi sarnaseid kortereid

Tutvustus

Uued Aiandi 7/1 kodud Mustamäe kaasaegseimas elupiirkonnas

9-kordse elamu avara planeeringuga kodud saavad olema kaasaegsed ja valgusküllased. Nutikalt läbimõeldud kodudes on mõnusalt ruumi nii igale pereliikmele kui ka olulistele asjadele. Igal kodul on hubane rõdu, kuhu on hea võimalus rajada väike puhkenurk või rõduäärne lilleaed.

Läbimõeldud planeering

Naudi mugavat avatud planeeringut, mis loob kodus ühtse ala suhtlemiseks. Soovi korral saad osta kodu koos Bonava köögiga ning sealhulgas finantseerida seda kodulaenu osana. Läbimõeldud planeering loob mitmeid võimalusi ka garderoobilahenduste jaoks, et igal asjal oleks oma kindel koht.

Kvaliteetne siseviimistlus

Uus kodu on võimalik kujundada oma käe järgi või nautida professionaalse sisekujundaja hoolikalt läbimõeldud lahendust. Siseviimistluse standardlahendus on kaasaegselt hele ja õhuline, et kodu isikupära saaks esile tuua läbi mööbli- ja kangavaliku. Valides uue kodu aegsasti, saad endale sobiva viimistluslahenduse leida ka sisearhitekti poolt koostatud kolme lisapaketi seast.

Energiatõhus uus kodu

Aiandi 7/1 korterelamu on modernne ja funktsionaalne. Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ja hea soojapidavus tagavad uues kodus kvaliteetse sisekliima ja madalad kodukulud. Uuele elamule on omistatud eriti energiatõhus B-energiaklass.

Mugav panipaik ja parkimine

Uue kodu hinnas sisaldub panipaik elamu 1.-korrusel, kus hoiustada suuremaid sporditarbeid, lapsevankrit või hooajaväliseid asju. Lisaks isiklikule panipaigale asub igas majas ka ühine lapsevankrite ja jalgrataste hoiuruum. Parkimiskohad asuvad nii mugavas majaaluses, maja kõrval asuvas kaetud parklas kui ka väliparklas.

Galerii

Naabruskond

 • Loodusest inspireeritud tervik

  Arhitektuuris kasutatud murtud toonid on inspireeritud loodusest. Kolmestes ansamblites loodavad elamud moodustavad ühtse terviku, mille  keskmes on majadevaheline puhkeala kaasaegsete lillekastide ja  kiikpinkidega. Lisaks naabruskonna pargile asub uute kodude kõrval ka mänguväljak väikelastele, mis võimaldab mugavat võimalust aega veeta kohe kodu kõrval. Elanikke rõõmustavad maja-alused ning kaetud parklad,  mis pakuvad autoomanikele lisamugavust ning loovad elanikele turvalise  keskkonna.

 • Meelelahutus kodu lähedal

  Nii kodumaiste kui välimaiste filmistaaride tegemisi näeb lähedal asuva Mustamäe Keskuse Apollo Kinos. Kümneid erinevaid ringe ja tegevusi, joonistamisest kitarrimänguni, leiab nii suur kui väike Huvikeskusest Kullo. Nende naaber Löwenruh park on rikas ettevõtmiste poolest – kevad- ja sügislaat, sibulalaat, toidufestival, muusikasuve tasuta kontserdid, püüa vaid sammu pidada.

 • Kauplused ja kohvikud

  Mustika Keskus koos hüpermarketi ja mitmete muude kauplustega on nüüdsest sinu lähipood. Või siis uus Mustamäe Keskus, mille kohvikud ja restoranid pakuvad pikalt avastamisrõõmu. Mustamäel peitub mitmeid eriilmelisi poekesi ja söögikohti, leia üles ja proovi järele!

 • Kaasaegseim park

  Piirkonna südameks on ligi 7000 ruutmeetrine hoolikalt planeeritud park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi. Siit leiad mänguväljakud, viljapuud ja piknikuala, kus peale tööd murul või hubases lehtlas lõõgastuda. Tegevusi pakuvad ka välijõusaal ja unikaalne pumptrack trikirada, kus põnevaid elamusi saavad nii kogenumad sõitjad kui esimest korda BMX- või tõukerattal kiiremate ringide katsetajad. Oma kodupargis jagub naabrilastega tegevust ning avastamisrõõmu õhtuhämaruseni.