Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Asukoht

Korterid Tallinnas

Kaasaegsed korterid Tallinnas pakuvad mugavat elu

Uued korterid Tallinnas, sõbralikes naabruskondades! Otsid päris esimest oma kodu või vajad avaramat perekorterit lastesõbralikus piirkonnas? Bonava loob uusi kodusid ja naabruskondi Tallinnas ja lähiümbruses, kus inimestel on kõrgeim elukvaliteet. Meilt leiad sobiva valiku igaks eluetapiks.

Võimalusterohke Tallinn

Eesti pealinnas Tallinnas kohtuvad kontrastid, disain, kultuur, üllatavad maitseelamused ning kaunid mereäärsed paigad. Nahkhiirekujulise linna südameks on parkidega ümbritsetud unikaalne vanalinn, mis võlub lisaks kaugemalt tulnutele ka kohalikke elanikke. Põnevad muuseumid, looklevad kitsad tänavad ning hubased kohvikud pakuvad ikka ja jälle avastamisrõõmu. 

Korterid Tallinnas

Parkidega ümbritsetud ainulaadne vanalinn

Pidevalt kasvavas Tallinnas elab enam kui 443 000 inimest. Mugav infrastruktuur, mitmekülgsed võimalused õppimiseks ja tööks toob siia uusi elanikke nii lähivaldadest kui ka kaugematest Eesti piirkondadest. 

Suurlinliku südalinna kõrval leidub siin hubaseid ja rohelusest pakatavaid elupiirkondi, kust leiad korterid, mille läheduses on metsarajad, erinevaid linnaosasid ühendavad pikad kergliiklusteed, ranna-alad, põnevate atraktsioonidega laste mänguväljakud, välijõusaalid ja palju muud, kus peale pikka päeva aega veeta. 

Kõik täisväärtuslikuks eluks oluline nagu kauplused ja kaubanduskeskused, koolid ja lasteaiad on siin samuti käe-jala juures. Pidevalt arenev ühistransport ning teedevõrgustik võimaldab sujuvat ühendust erinevate linnaosade ja kesklinna vahel. Suurematest projektidest tasub mainida Haabersti ringristmiku ümberehitust fooridega turboristmikuks, mille käigus muutub Rannamõisa tee neljarealiseks, ning trammiliini pikendamine lennujaamani. 

Läbi aasta võid leida Tallinnast leida rohkelt sündmusi ja festivale, mis toovad lisaks pealinalstele siia ka rohkelt uudistajaid nii kodumaalt kui mujalt. Palju põnevust pakuvad iga-aastased sündmused nagu Tallinna Merepäevad, valgusfestival Kadriorus, SEB Tallinna Maraton ja Vanalinna Päevad.