Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Tutvustus

Sisustatud näidiskorter sissekolimiseks valmis

Müüa heledates toonides sisustatud stiilne näidiskorter lõplikult valminud Järveotsa Kodude naabruskonnas. Kodul on avar 12,2 m2 terass majadevahelises sisehoovis, kuhu on hea võimalus rajada väike puhkenurk või terassiäärne lilleaed.   Siseviimistlus Uues kodus on kaasaegne vesipõrandaküte ja ventilatsioonisüsteem, mis tagab kodus hea sisekliima.  Kodu on sisustatud professionaalse sisekujundaja poolt. Korterisse on paigaldatud köögimööbel koos kvaliteetse Electrolux tehnikaga, valgustid, Sunorek kardinad, kaasaegne mööbel ning esikus eritellimusel sisseehitatud mahukas Tank seinakapp. Kodu hinnas sisaldub eraldiseisev panipaik, kus on mugav lapsevankrit või sporditarbeid hoiustada, ja parkimiskoht maja kõrval asuvas väliparklas.    Naabruskond Järveotsa Kodud asuvad mitmekülgsete ajaveetmisvõimalustega piirkonnas. Tee kosutav jooksutiir Nõmme metsa, pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel või naudi mitmesuguseid veespordivõimalusi liivarannaga Harku järvel. Kodu kõrval asuv Järveotsa oja kallasrajal saab värskes õhus aega veeta ja linnulaulu nautida. Elamuid ühendab hubane majadevaheline puhkeala. Asudes parkimisalast eraldi, on siin pere pisematel turvaline mängida ning naabrilastega sõbruneda.

Galerii

Naabruskond

 • Mitmekülgsed võimalused kodu lähedal

  Uus kodu roheluses, kus kogu perel on mõnus elada ja lastel suureks kasvada. Kodu lähedal on kõik mugavaks toimetamiseks vajalik – toidupoed, koolid, lasteaiad ning mitmekülgsed vabaajaveetmise võimalused nii looduses kui spordiklubides. Tee maja tagant kulgevalt kergliiklusteelt kosutav jooksutiir Nõmme metsa või pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel. Liivarannaga Harku järv pakub mitmesuguseid veespordivõimalusi. Kodupood Rimi on vaid paari minuti kaugusel ning suuremateks ostudeks

 • Peresõbralik naabruskond

  Järveotsa Kodude elamuid ühendab hubane majadevaheline platvorm, kus asuvad nii puhkealad kui ka laste mänguplatsid ronimisalade, keksumängude ja kiikedega. Asudes parkimisalast eraldi, on siin pere pisematel turvaline mängida ning naabrilastega sõbruneda.

 • Mugav majaalune parkimine

  Järveotsa Kodude parkimiskohad paiknevad elamute kõrval väliparklas ning majaaluses parklas, kus saad hoida auto ilmastiku eest kaitstuna. Viimase puhul saab hommikune kodust lahkumine olema alati sujuv ning ei sõltu meie põhjamaise kliima ootamatustest – unusta auto puhastamine lumest ning astu alati kuiva jalaga sõidukisse.

 • Siseviimistlusvalikud

  Kujunda kodu vastavalt oma maitsele ja stiilile. Siseviimistluses on saadaval standardpakett ning kolm koondpaketti lisatasu eest. Tehes ostuotsuse aegsasti, saad valida endale sobiva lahenduse. Standardpaketi märksõnaks on heledad toonid ja õhulisus. Nõudlikumale maitsele loodud koondpakettides sisaldub muuhulgas soe ja naturaalne tammeparkett, plaaditud põrandad esikus, spoon- või profiiluksed ning trendikad materjalivalikud vannitoas.

 • Köök on kodu süda

  Uut kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, kuid hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha viie eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega ->