Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Müügis ja sissekolimiseks valmis

Tasandi 1 ja 3

Uued kodud looduse lähedal

Hind:
177 990 -
260 349 €
Üldpind:
45,8 - 80,7 m²
Toalisus:
2 - 4
Valmimine:
Sissekolimiseks valmis
Vaata kortereid

Kliendipäev

Tere tulemast tutvuma Järveotsa Kodude valminud korteritega! Sissekolimiseks valmis kodudesse on paigaldatud köögimööbel, mis sisaldub hinnas.

Kliendipäev neljapäeval, 30. märtsil kell 16.00-18.00 aadressil Tasandi 3-3, Tallinn.

Või võta ühendust ja lepi kokku kohtumine sulle sobival ajal:

Eripakkumine

Järveotsa Kodudes köögimööbel koos -tehnikaga hinna sees

Uue kodu hinnas sisaldub kuni 9300 € väärtuses Bonava köögimööbel koos kvaliteetse Electrolux tehnikaga. Valminud kodudesse on köögimööbel juba paigaldatud, et uude koju sisseseadmine oleks kiire ja mugav. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Kampaania

Bonava turvalise ostu garantii

Tutvustus

Järveotsa Kodude II etapp müügis

Uued kodud looduse lähedal

Kodu kõrval asuva Järveotsa oja peagi korrastatud kallasrada saab sinu lemmikuks, kus värskes õhus aega veeta ja linnulaulu nautida.

Viiekordse Tasandi 1 ja kaheksakordse Tasandi 3 kodusid iseloomustavad funktsionaalsed planeeringud, suured aknad ning kaasaegne vesipõrandaküte, mis loob kodus puhta üldmulje ja õdusa atmosfääri. Uuele kodule omistatakse energiatõhus B-energiaklass. Igal kodul on hubane rõdu, esimeste korruste kodudest saad astuda elutoast otse terrassile. Standardlahendusena on uue kodu toonid heledad, lisaks on saadaval erinevad stiilipaketid lisatasu eest. Soovi korral saad osta kodu koos köögiga ning sealhulgas finantseerida seda ka kodulaenu osana. 

Korteri hinnas sisaldub eraldiseisev panipaik, kus hoiustada spordivarustust või hooaajaväliseid asju. Parkimine on korraldatud elamu kõrval asuvas väliparklas ning majaaluses parklas, mis teeb igapäevaelu eriti mugavaks. Unusta meie põhjamaise kliima ilmastikumuutused ning astu alati otse kuiva jalaga autosse.

Tasandi 1 ja 3 kodud valmisid 2022. aasta novembris. Juhime tähelepanu, et kodulehel kasutatud pildid on illustratiivsed.

Galerii

Naabruskond ja võimalused

 • Mitmekülgsed võimalused kodu lähedal

  Uus kodu roheluses, kus kogu perel on mõnus elada ja lastel suureks kasvada. Kodu lähedal on kõik mugavaks toimetamiseks vajalik – toidupoed, koolid, lasteaiad ning mitmekülgsed vabaajaveetmise võimalused nii looduses kui spordiklubides. Tee maja tagant kulgevalt kergliiklusteelt kosutav jooksutiir Nõmme metsa või pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel. Liivarannaga Harku järv pakub mitmesuguseid veespordivõimalusi. Kodupood Rimi on vaid paari minuti kaugusel ning suuremateks ostudeks

 • Peresõbralik naabruskond

  Järveotsa Kodude elamuid ühendab hubane majadevaheline platvorm, kus asuvad nii puhkealad kui ka laste mänguplatsid ronimisalade, keksumängude ja kiikedega. Asudes parkimisalast eraldi, on siin pere pisematel turvaline mängida ning naabrilastega sõbruneda.

 • Mugav majaalune parkimine

  Järveotsa Kodude parkimiskohad paiknevad elamute kõrval väliparklas ning majaaluses parklas, kus saad hoida auto ilmastiku eest kaitstuna. Viimase puhul saab hommikune kodust lahkumine olema alati sujuv ning ei sõltu meie põhjamaise kliima ootamatustest – unusta auto puhastamine lumest ning astu alati kuiva jalaga sõidukisse.

 • Siseviimistlusvalikud

  Kujunda kodu vastavalt oma maitsele ja stiilile. Siseviimistluses on saadaval standardpakett ning kolm koondpaketti lisatasu eest. Tehes ostuotsuse aegsasti, saad valida endale sobiva lahenduse. Standardpaketi märksõnaks on heledad toonid ja õhulisus. Nõudlikumale maitsele loodud koondpakettides sisaldub muuhulgas soe ja naturaalne tammeparkett, plaaditud põrandad esikus, spoon- või profiiluksed ning trendikad materjalivalikud vannitoas.

 • Köök on kodu süda

  Uut kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, kuid hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha viie eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega ->

Parkimine ja panipaik

Kodud ja hinnad

Leia oma unistuste kodu

Mitmetoalist kodu soovid?

Mis on veel oluline?
0
Näidiskorter
Müüa
Broneeritud
Broneeritud
Müüdud

Tulemusi ei leitud.