Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Müügis ja sissekolimiseks valmis

Tasandi 1 ja 3

Tasandi 1 ja 3 - uued korterid uusarenduses, looduse lähedal

Hind:
164 990 -
260 349 €
Üldpind:
45,8 - 80,7 m²
Toalisus:
2 - 4
Valmimine:
Sissekolimiseks valmis

Tule kodudega tutvuma

Uue kodud on sissekolimiseks valmis. Võta ühendust ning tule naabruskonna ja kodudega kohapeale tutvuma!

Pakkumine

Uute korterite eripakkumine

Järveotsa Kodud on sissekolimiseks valmis. Tutvu kodude ja uuenenud soodushindadega! Eripakkumisena kvaliteetne köögimööbel koos Electrolux tehnikaga tasuta kaasa. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Tutvustus

Järveotsa Kodude II etapp müügis

Tasandi 1 ja 3 - uued korterid uusarenduses, looduse lähedal

Kodu kõrval asuva Järveotsa oja peagi korrastatud kallasrada saab sinu lemmikuks, kus värskes õhus aega veeta ja linnulaulu nautida.

Viiekordse Tasandi 1 ja kaheksakordse Tasandi 3 kodusid iseloomustavad funktsionaalsed planeeringud, suured aknad ning kaasaegne vesipõrandaküte, mis loob kodus puhta üldmulje ja õdusa atmosfääri. Uuele kodule omistatakse energiatõhus B-energiaklass. Igal kodul on hubane rõdu, esimeste korruste kodudest saad astuda elutoast otse terrassile. Korteritesse on paigaldatud köögimööbel koos kvaliteetse Electrolux tehnikaga, mis sisaldub hinna sees. Nii on uude koju sisseseadmine eriti sujuv.

Korteri hinnas sisaldub eraldiseisev panipaik, kus hoiustada spordivarustust või hooaajaväliseid asju. Parkimine on korraldatud elamu kõrval asuvas väliparklas ning majaaluses parklas, mis teeb igapäevaelu eriti mugavaks. Unusta meie põhjamaise kliima ilmastikumuutused ning astu alati otse kuiva jalaga autosse.

Tasandi 1 ja 3 kodud valmisid 2022. aasta novembris. Juhime tähelepanu, et kodulehel kasutatud pildid on illustratiivsed.

Galerii

Naabruskond

 • Mitmekülgsed võimalused kodu lähedal

  Uus kodu roheluses, kus kogu perel on mõnus elada ja lastel suureks kasvada. Kodu lähedal on kõik mugavaks toimetamiseks vajalik – toidupoed, koolid, lasteaiad ning mitmekülgsed vabaajaveetmise võimalused nii looduses kui spordiklubides. Tee maja tagant kulgevalt kergliiklusteelt kosutav jooksutiir Nõmme metsa või pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel. Liivarannaga Harku järv pakub mitmesuguseid veespordivõimalusi. Kodupood Rimi on vaid paari minuti kaugusel ning suuremateks ostudeks

 • Peresõbralik naabruskond

  Järveotsa Kodude elamuid ühendab hubane majadevaheline platvorm, kus asuvad nii puhkealad kui ka laste mänguplatsid ronimisalade, keksumängude ja kiikedega. Asudes parkimisalast eraldi, on siin pere pisematel turvaline mängida ning naabrilastega sõbruneda.

 • Mugav majaalune parkimine

  Järveotsa Kodude parkimiskohad paiknevad elamute kõrval väliparklas ning majaaluses parklas, kus saad hoida auto ilmastiku eest kaitstuna. Viimase puhul saab hommikune kodust lahkumine olema alati sujuv ning ei sõltu meie põhjamaise kliima ootamatustest – unusta auto puhastamine lumest ning astu alati kuiva jalaga sõidukisse.

 • Siseviimistlusvalikud

  Kujunda kodu vastavalt oma maitsele ja stiilile. Siseviimistluses on saadaval standardpakett ning kolm koondpaketti lisatasu eest. Tehes ostuotsuse aegsasti, saad valida endale sobiva lahenduse. Standardpaketi märksõnaks on heledad toonid ja õhulisus. Nõudlikumale maitsele loodud koondpakettides sisaldub muuhulgas soe ja naturaalne tammeparkett, plaaditud põrandad esikus, spoon- või profiiluksed ning trendikad materjalivalikud vannitoas.

 • Köök on kodu süda

  Uut kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, kuid hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha viie eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega ->

Parkimine ja panipaik